1 2 3 4

Referenční práce je pro nás a naše zákazníky velmi důležitá!

Zašlete prosím obrázky a videa z akustických panelů, akustických difuzorů a všech typů našich výrobků. To pomůže našim milým zákazníkům a těm, kteří stále přemýšlejí, učinit velké rozhodnutí.

1 2 3 4

Nebojte se referenčních obrázků!

Víme, že mnoho lidí neradi propaguje své domovy a domy. Pokud neexistovaly žádné referenční obrázky našich produktů v takových množstvích:

  • akustický panel
  • akustický difuzor
  • basová past
  • akustické závěsy
  • atd. …

nedokázali by se rozhodnout, jak budou akustické panely na jejich stěnách nebo basová pasti v rohu vypadat ve skutečnosti. Bez referenčních obrázků by bylo také obtížné rozhodnout, jakou barvu nebo vzor má akustický panel předního panelu difuzoru v obývacím pokoji, např .: dub pro červenou zeď. kruhová čelní deska.

Sociální média

Strávíme několik hodin denně na sociálních médiích a sdílíme spoustu obrázků o sobě a všem ostatním, na čem nám záleží.

V našem případě trvá požadovaný referenční obrázek jen 1–2 minuty vašeho drahocenného času. Ve srovnání s tím můžete ostatním ohromně pomoci a přitom přemýšlet, jaký produkt koupit. To není jen záměr koupit. Mnoho lidí neví nic o akustice. Proto píšeme na toto téma tolik článků, protože máme obrovské zkušenosti. Tuto zkušenost pravidelně sdílíme s lidmi, kteří nám zasílají e-maily. Rádi vám poradíme v oblasti akustiky

  1. umístění reproduktorů
  2. výběr polohy sedadla
  3. konstrukce studia
  4. umístění akustického panelu
  5. vlastní basovou past, kterou jste možná požadovali

Mohl bych to uvést na neurčito. Jde o to, že vezmou výše uvedené tipy do svých domovů. Mohou tak získat nápad a přiblížit se k realizaci dokonalé akustiky.

Vše s pomocí vás!

Vezměte si referenční obrázky za pár minut!

Pokud nejen z tohoto hlediska, lze pro ilustraci kvality použít také referenční obrázky. Téměř všechny naše obrázky lze přiblížit a zobrazit tak perfektní akustické materiály a přesné uložení. Takto se snažíme poskytovat prémiové služby našim milým zákazníkům.

Zašlete také video!

Bohužel, přestože jsme viděli stovky referenčních obrázků a poslali spoustu videí našim milým zákazníkům, nemůžeme představit 0,1% naší práce na prodaných produktech. Proto žádáme každého z našich zákazníků, aby poslal video a obrázky v nejlepší možné kvalitě, aby pomohl ostatním. Není třeba se obávat, že zjistíte, kde žijete nebo kde jste na mapě. Perfect Acoustic přepravuje po celé Evropě 15 let. Může oslovit více než 100 milionů lidí a přivést své výrobky do více zemí. Je to kvůli vysokému rozptylu, takže se nemusíte bát posílat referenční obrázky akustických panelů, záclon nebo difuzorů.

Nechte s sebou akustiku !!!

ML