3D zvukový difuzér 70x70x11cm

(Hodnocení: 1)

3 098 3 520  bez DPH

Rozměry: 70x70x10 cm 12kg

Nakupujte s důvěrou: 14denní záruka vrácení peněz!

Máte otázku? Odpovíme do 1 hodiny!
Pracovní dny 07:00-15:10.

info@perfectacoustic.co.uk

 • Hotovo Doprava zdarma do zemí EU při objednávce nad 4994Kč ! Doručení zdarma do zemí mimo EU při objednávce nad 9 991Kč !
 • Zaškrtávací značka Doba výroby pro panely a koberce je 1 týden, závěsy 2 týdny.
Katalogové číslo: 35613244263 Kategorie:
MPN:35613244263
Značka:Perfect Acoustic

Popis

Zde si můžete objednat “bezplatné” online akustické měření!

Měření je 387,22 Kč bez DPH- ale pokud si ho koupíte, odečteme vám ho z ceny výrobku! Takže si určitě objednáte to, co potřebujete!

Země uvnitř EU: Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně! 

Země mimo EU, ve kterých lze zakoupit bez DPH: Spojené království, Norsko, Švýcarsko, San Marino, Lichtenštejnsko

3D difuzor:

 • 3D akustické difuzory jsou vyrobeny z kvalitní borovice
 • Při jejich návrhu jsme se snažili rozptylovat zvuky v nejvyšší šířce pásma a zároveň absorbovat hluboké zvuky.
 • Díky svému dekorativnímu designu nejsou vhodné pouze ke zlepšení akustiky, ale mohou být také dekoracemi pokojů a místností jako estetický prvek interiérového designu.
 • Lze je objednat v několika barvách a vzorech.
 • Jsou vyrobeny z hustého tvrdého dřeva vysoké měrné hmotnosti.
 • Všechny naše výrobky jsou vyráběny ručně.
 • Naše výrobky pravidelně testujeme.
 • Používání vysoce kvalitních materiálů a sofistikované zpracování zaručují, že naše difuzory nebudou po mnoha letech zastaralé, zachovají si svoji účinnost a atraktivní vzhled.
 • Difuzory rozptylují odrážené zvuky a rovnoměrně je vyzařují zpět do prostoru.
 • Jejich použitím můžeme dosáhnout jasnějšího a krásnějšího zvuku.
 • Zvyšují pocit prostoru.
 • Rozměry: 70x70x10 cm, ale můžeme vyrobit v jakékoli velikosti.
 • Hmotnost: 12 kg

Barva, vzor:Properties of 3D Cubic acoustic diffuser:

Difuzor krychle je vyroben ze skutečné borovice, k dispozici v 5 mořených barvách:

 • světlý vlašský ořech
 • přírodní
 • tmavý vlašský ořech
 • palisandr
 • Černá

Snadno se čistí a lze jej otřít mírně navlhčeným hadříkem.

Properties of corner unit - bass trap with diffuser:

Harmonie účinnosti a krásy

Perfektní akustické rozptylovače mohou být estetickým doplňkem pro jakýkoli styl a atmosféru místnosti. Kromě vytvoření ideálního prostorového zvuku není třeba se vzdát vizuálního zážitku.

Příprava:

Vyrábíme naše výrobky do 1-2 týdnů od objednávky, v jakékoli velikosti a množství.

Obal:

Zabalíme naše objednané produkty do silných, speciálních lepenkových krabic, do krabic vložíme vícevrstvý ochranný film, abychom ochránili integritu produktů. Pro odběr na místě v Maďarsku používáme fóliové obaly z důvodů ochrany životního prostředí.

Doprava:

Naše výrobky dodává kurýrní společnost DHL, v Maďarsku doručovací společnost 24H. Je také možné vyzvednout si jej osobně na naší adrese.

Zařízení:

Ke každému panelu přidáme závěs na obrázek a šrouby. Nepřipevňujeme jej před dodáním.

Umístění difuzorů:

Díky perfektním akustickým měřením na místě a online akustickým měřením můžete přesně určit, kam umístit difuzory, aby mohly fungovat při maximální účinnosti. Online měření je 95% přesné! Pokud nám svěříte akustickou kontrolou vašeho domova, studia nebo kanceláře, nebudete zklamáni. Odbornost, spolehlivost a přesnost charakterizují naši společnost.

Ne všechny materiály jsou vhodné pro použití jako difuzory!

Je to mylná představa, že houba nebo materiály z polystyrenu správně rozptylují odražené zvuky! Naopak, vzhledem ke struktuře a hustotě jejich materiálu se nedoporučují pro absorpci zvuku ani pro rozptyl zvuků! Pohlcování hlubokých tónů není vážnou výzvou ani pro každodenní předměty nebo vybavení, takže poprvé se mohou ukázat jako účinné prvky vyrobené z polystyrenu nebo houby, protože vysoké tóny se snadno absorbují. Postupem času se však můžeme setkat s nepříjemně zesílenými, zkreslenými basovými zvuky, fázově zpožděnými ozvěnami. Nestojí tedy za to obětovat peníze za levné a nekvalitní materiály a baterie, protože nedosáhneme požadovaného výsledku, a zbytečným úsilím a plýtváním peněz si způsobíme nechtěné nepříjemnosti!

Proč jsou pro vytvoření správného prostorového zvuku potřebné difuzory?

Akustické pohlcovače (pohlcovače zvuku) odvádějí vynikající práci při pohlcování hlubokých zvuků, které se hromadí ve velkém množství. Pokud je však v místnosti instalováno příliš mnoho zařízení pohlcujících zvuk, útlum zvuku výrazně zhorší zážitek z hudby, filmu nebo řeči. Pro správnou manipulaci s odraženými zvuky se rozhodně doporučuje zakoupit difuzory, které rozptylují zvukovou energii přicházející na jejich povrch na menší kousky energie, čímž se zajišťuje čistší zvuk.

Jak vám pomohou dosáhnout ideálního zvuku?

Zvukové vlny se odrazí od stěn, takže v různých částech místnosti protékají zvukové vlny různých směrů a sil, vytvářející rozptýlené a přímé zvukové pole. Přímé zvukové pole se vytvoří, když je zdroj zvuku zapnutý, zvuky se projeví, čímž se vytvoří rozptýlené zvukové pole. Difuzory rozptylují energii zvuku a vyzařují ji do většiny prostoru.
Difuzory nejsou ploché, ale nepravidelného tvaru, takže zvuky přicházející na jejich povrch jsou rozptýleny v různých úhlech v místnosti. Jsou vyrobeny z prvků různých hloubek, takže jejich povrch odráží různé zvuky v různých směrech. Husté materiály jsou schopné absorbovat nižší zvuky.
Difuzéry odfiltrují frekvenční špičky a eliminují chrastící ozvěny způsobené ozvěnou vysokých tónů. Pokud ji po akustickém měření umístíme na správná místa, získáme větší prostorový efekt, jasnější a rovnoměrnější zvuk.

Jít do kina

Domácí kina poskytují očekávaný dojem a filmový zážitek pouze tehdy, pokud se snažíme o nejideálnější prostorový zvuk s pomocí akustického specialisty. Rovnoměrného vyváženého zvukového efektu lze dosáhnout umístěním správného množství a kvality prvků absorbujících zvuk a reflexních prvků. Opět je třeba zdůraznit, že panely nesmí zcela zakrývat zeď a jiné ploché povrchy! Měření může být použito k určení bodů odrazu, kde lze dosáhnout rovnoměrného odrazu zvuku umístěním difuzorů.

Zpět na ozvěny

V závislosti na velikosti a tvaru místností, struktuře a vybavení stěn se vytvářejí ozvěny v důsledku odrazu zvuků, což způsobuje spíše nepříznivý prostorový zvuk. Membrány absorbující basy účinně absorbují příliš hluboké zvuky, ale pro dokonalou akustiku to nestačí. Odrazené zvuky by neměly být ignorovány. Zakrytím příslušných bodů odrazu lze eliminovat ozvěny. Difuzory rozptylují zvukovou energii přicházející na jejich povrch na menší části, rovnoměrně rozložené v daném prostoru, čímž téměř prostor zvětší. Naší odměnou bude jasný, příjemný zvukový obraz.

Co jsou to chrastítka?

V uzavřené místnosti jsou vytvářeny po sobě jdoucí, stále se slábnoucí ozvěny, které vytvářejí chrastící zvukový efekt. Tento jev můžeme zažít mezi protilehlými, akusticky tlumenými stěnami.

Akustika ve studiu není tak obtížná záležitost!

Pro zvuková nahrávací studia je dokonalý zvuk ještě důležitější. Nástroje zaznamenané současně budou znít krásně a jasně, pokud je akustika ateliéru dostatečná. Jinak se pokusí opravit chyby pomocí kontroly tónu během postprodukce zvukových záznamů. Je účelné akusticky ošetřit a opravit ateliéry pomocí akustických tlumičů a difuzorů zvuku, aby se těmto problémům zabránilo.

Membrány pohlcující zvuk, širokopásmové panely a difuzéry se navzájem doplňují a zvyšují vzájemný účinek a vytvářejí optimální akustiku.

Hudba nebo hluk?

Každý okamžik našeho života je obklopen zvuky, a to také v noci v naprostém tichu. Existují zvuky, které jsou pro lidské ucho příjemné, ale existuje mnoho zvuků, které jsou vnímány jako hluk. Naši oblíbenou hudbu si můžeme opravdu užít, pouze pokud to zní perfektně. Zvuk nahraný ve studiu se špatnou akustikou může rušit naše tělo. Může to vést k bolestem hlavy a nervozitě. Hluky mohou také způsobit vážné poškození zdraví! Abychom tomu zabránili, pečlivě naplánujeme, změříme akustiku místnosti, takže hudba bude skutečným zážitkem, nikoli hlukem!

Naše difuzory jsou vyrobeny ze skutečného dřeva, vzhledem k přírodním vlastnostem a struktuře dřevěného materiálu (uzly, hrudky, skvrny od prosakující pryskyřice), moření/malování nebude rovnoměrné, odstíny se mohou lišit na celém povrchu difuzoru. Krása a styl přírodního dřeva spočívá v tom, že díky žilkování a struktuře lze během moření/malování dosáhnout zvláštních barev a odstínů.

Další informace

Hmotnost 12 kg
Velikost

70x70x10cm

Barva

black, dark walnut, light walnut, natural, rosewood

1 recenze 3D zvukový difuzér 70x70x11cm

 1. Edvar

  Byla jsem překvapená, když difuzér dorazil. Je to velký problém. A velmi těžký. Když ho umístím do místnosti, okamžitě je slyšet změna.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi zákazníků

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

Send me a notification for each new answer.