Barevný dřevěný akustický difuzér 60x60x7-13cm

(Hodnocení: 2)

3 777  bez DPH

Velikost: 60 x 60 x 8-13 cm 10kg

Velikost: 70 x 70 x 8-13 cm 10kg

Nakupujte s důvěrou: 14denní záruka vrácení peněz!

 Kč
Máte otázku? Odpovíme do 1 hodiny!
Pracovní dny 07:00-15:10.

info@perfectacoustic.co.uk

 • Hotovo Doprava zdarma do zemí EU při objednávce nad 4994Kč ! Doručení zdarma do zemí mimo EU při objednávce nad 9 991Kč !
 • Zaškrtávací značka Doba výroby pro panely a koberce je 1 týden, závěsy 2 týdny.
Katalogové číslo: 34376854 Kategorie:
MPN:34376854
Značka:Perfect Acoustic

Popis

Zde si můžete objednat “bezplatné” online akustické měření!

Měření je 387,22 Kč bez DPH- ale pokud si ho koupíte, odečteme vám ho z ceny výrobku! Takže si určitě objednáte to, co potřebujete!

Země uvnitř EU: Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně! 

Země mimo EU, ve kterých lze zakoupit bez DPH: Spojené království, Norsko, Švýcarsko, San Marino, Lichtenštejnsko

Barevný dřevěný difuzor

 • Je vyrobena z vysoce kvalitní borovice, díky čemuž je jedním z nejúčinnějších hlubokých pohlcovačů a rozptylovačů zvuku. Zaschlé, hoblované, leštěné dřevěné kostky se v průběhu času také nekroutí.
 • Může být dokonce použit jako difuzor blízkého pole. Protože každá krychle ukazuje jiným směrem, pokud je blízko naší hlavy, zvuk se bude odrážet jiným směrem, a ne naší hlavou.
 • Nejsou žádné 2 identické difuzory.
 • Díky nepravidelnému povrchu rozptylují zvuky v nejvyšší šířce pásma a zvyšují tak pocit prostoru. Zvuky různých hloubek rozptylují zvuky při různých šířkách pásma.
 • Naši zákazníci si mohou vybrat z několika barev.
 • Velikost: 60 x 60 x 8-13 cm, ale realizujeme jakýkoli jedinečný nápad, barvu, vzor nebo velikost. Rozměry závisí na vzoru. Obvykle mohou být 8-13 cm.
 • 1 dřevěná kostka o šířce 6,7 mm
 • Jeho hustý materiál z tvrdého dřeva zajišťuje, že rozptyluje zvuky co nejefektivněji a zároveň absorbuje hluboké zvuky.
 • Díky svému modernímu a vkusnému designu může být estetickým doplňkem jakéhokoli interiéru, studia nebo místnosti.
 • Každá dřevěná kostka je obarvena samostatně.
 • Naše výrobky jsou vyráběny ručně, neustále je testujeme.
 • Při výrobě difuzorů se používají pouze materiály nejvyšší kvality.
 • Účinnost a krása akustických difuzorů Art se v průběhu let nezhoršuje ani neopotřebuje.
 • V případě jednotlivých objednávek nás prosím kontaktujte e-mailem. Rádi vám pomůžeme se vším!

 

Čištění:

Otřete nebo vysajte mírně navlhčeným hadříkem.

 

Příprava:

Objednané produkty jsou vyráběny za 1-2 týdny ve všech typech a množstvích. V případě individuálního dimenzování nemůžeme produkty vzít zpět!

Obal:

Naše výrobky balíme do vyhrazených lepenkových krabic a chráníme integritu produktů pomocí vícevrstvého fóliového balení uvnitř. Pokud produkt vyzvednete na naší adrese v Maďarsku, obdržíte z ekologických důvodů obal z tenké fólie.

Doprava:

Naše výrobky dodává kurýrní společnost DHL a v Maďarsku doručovací společnost 24H. Na našem webu je také možné osobní vyzvednutí.

Instalace:

Ke každému panelu přidáme závěs + šrouby.

Kvůli přepravitelnosti musíte osazení provést sami.

Akustické difuzory nikdy nestačí!

Pro prostornější místnosti, čím větší je vzdálenost od difuzorů, tím více difuzorů je zapotřebí k dosažení ideální akustiky, na rozdíl od akustických panelů. To samozřejmě neznamená, že všechny volné povrchy jsou pokryty difuzory. Před zahájením akustického ošetření se doporučuje provést akustické měření v dané místnosti. Perfect Acoustic také pomáhá svým zákazníkům, kde, co a kolik akustických prvků je třeba umístit pro požadovaný efekt.

Proč je nutné používat akustické difuzory?

Jeden z největších akustických problémů je způsoben nadměrným množstvím hlubokých zvuků. Hluboké zvukově izolační membrány tento problém eliminují. Absorpce vysokých tónů je mnohem jednodušší. Prakticky každý obyčejný předmět nebo nábytek dokáže snadno absorbovat vysoké tóny. Pokud jsou však v místnosti umístěny pouze pohlcovače zvuku, výsledkem bude nadměrné utlumení, které výrazně zhorší zvukový zážitek, protože vyváženého zvuku lze dosáhnout pouze harmonií basů a výšek. Akustické difuzory rozptylují zvuky a zároveň absorbují hluboké zvuky a tím vám poskytují jasný zvuk.

 

Jak je to možné? Je absorpce zvuku nebo rozptyl zvuku důležitější?

Pro vytvoření dokonalé akustiky je nezbytná jak absorpce zvuku, tak i rozptyl zvuku! Nezáleží na tom, jak se to všechno děje. V důsledku zvukových vln odrážejících se od zdí prochází každý bod místnosti zvukovými vlnami různých směrů a intenzit. Když je zdroj zvuku zapnutý, vytvoří se přímé zvukové pole a odrazené zvuky tvoří rozptýlené zvukové pole. Pomocí prvků pohlcujících zvuk můžete zkrátit dobu dozvuku zvuků. Difuzory distribuují zvukovou energii přicházející na jejich povrch rovnoměrně do vesmíru rozdělením na menší energetické části. Prvky pohlcující zvuk a difuzor se tak vzájemně doplňují, aby se zlepšila akustika.

Ideální množství a umístění difuzorů:

Po akustickém měření lze přesně určit správné umístění difuzorů. Ideální množství difuzorů závisí na velikosti pokojů. Akustické difuzory pracují optimálně, když jsou umístěny v bodech odrazu. Tyto body lze měřit pomocí akustika, aby se zabránilo ozvěnám s fázovým zpožděním. Doporučuje se umístit je na úroveň uší.

Barevný dřevěný difuzor

Hlavní body reflexe:

-za reproduktory

–vpravo a vlevo mezi reproduktorem a posluchačem

-za pozicí posluchače

-na stropě, mezi polohou reproduktoru a posluchače

-v nakloněných podkrovních místnostech

Zadní strana našich difuzorů je dodávána předem vybraná a vyvrtaná. Závěs a šrouby jsou součástí produktu. Jsou velmi snadno umístitelné a opravitelné, nevyžadují odborníka.

Perfect Acoustic také provádí akustická měření na místě a online. Naši zákazníci mohou očekávat 95% přesnost online měření. Přesnost, spolehlivost a odbornost jsou primárními aspekty naší společnosti! Pokud chcete dokonalé akustické vyšetření a ošetření, neváhejte nás s důvěrou kontaktovat!

Ozvěna

Tvrdé, ploché a prázdné povrchy odrážejí zvuky, které se v krátké vzdálenosti odrazí mezi stěnami na krátké vzdálenosti, což má za následek chrastící zvuk. To může učinit hudbu nebo film nepříjemnými. Difúzní povrchy díky své nepravidelné a proměnlivé hloubce povrchu rozptylují zvuk po většině místnosti. Tímto způsobem zvětší prostor realitou, takže můžeme dosáhnout vyváženějšího a jasnějšího zvuku.

Vlny na zadní straně

Fenomenální interference způsobené interakcí dvou zvukových vln tekoucí v opačných směrech se stejným počtem vibrací.

Difuzory hrají důležitou roli při odstraňování nepříjemných chrastících ozvěn. Jejich nepravidelný povrch byl pečlivě navržen tak, aby vyzařoval zvuky zpět ve formě menších energetických paprsků – proto můžeme zažít hladký a čistý zvuk bez nepříjemných ozvěn.

Barevný dřevěný difuzor

Ne všechny materiály jsou vhodné pro difuzor, nebo bylo první vejce nebo držák vajíčka?

Na různých fórech se často setkáváme s „dobrou radou“, že vaječné krabičky a desky z polystyrenu jsou levné a mají vynikající vlastnosti pohlcující a rozptylující zvuk. To je chyba! Díky své struktuře nejsou tyto materiály vůbec schopny absorbovat hluboké zvuky ani rozptylovat zvuky rovnoměrně! Používejme naše vaječné krabičky na to, na co byly původně navrženo: pro skladování vajec!

Materiály s vysokou hustotou se nejlépe hodí pro absorpci a rozptyl zvuku. Nejlepší jsou tvrdá dřeva. Jedním z nejtvrdších dřev s nejvyšší účinností absorpce a rozptylu je borovice.

Příznivé účinky hudby

Hudba se používá v různých terapiích od druhé poloviny dvacátého století, protože má blahodárné účinky. Je také široce používána jako relaxační, uvolňující nástroj. Je však důležité, aby hudba zněla jasně a krásně, jinak může mít namísto pozitivního účinku škodlivé a negativní důsledky pro naše zdraví. Každý den je v našem okolí nespočet nepříjemných zvuků. Organizace WHO označila hlukové znečištění za „moderní mor“ naší doby. Proto je velmi důležité, aby hudba, kterou posloucháte, měla správnou akustiku.

Bezchybnou akustiku v domácích kinech a studiích lze dosáhnout pouze umístěním správných nástrojů a vybavení. Samotné reproduktory a mikrofony nestačí. Dokonalý prostorový zvuk je také důležitý při záznamu zvuku, jinak hudba, kterou posloucháte později, nebude znít správně. Pomocí elektronických metod můžeme napravit akustické poruchy jen v malém rozsahu.

Díky vynikající schopnosti pohlcování zvuku a rozptylu našich akustických difuzorů Art docílíte podmínek pro bezchybnou akustiku v domácnostech, kancelářích, domácích divadlech a studiích, doplněné našimi akustickými panely a membránami pohlcujícími zvuk. Nelze se vzdát ani estetiky, protože mohou být dokonale integrovány do několika stylů pokojů jako dekorativní prvky interiérového designu. Produkty Perfect Acoustic se odlišují od ostatních společností vyrábějících podobné výrobky jedinečně vynikající kvalitou, vysokou účinností, trvanlivým a estetickým vzhledem a příznivými cenami.

Naše difuzory jsou vyrobeny ze skutečného dřeva, vzhledem k přírodním vlastnostem a struktuře dřevěného materiálu (uzly, hrudky, skvrny od prosakující pryskyřice), moření/malování nebude rovnoměrné, odstíny se mohou lišit na celém povrchu difuzoru a kvůli tomu nepřijímáme stížnosti.
Krása a styl přírodního dřeva spočívá v tom, že díky žilkování a struktuře lze během moření/malování dosáhnout zvláštních barev a odstínů.

Další informace

Hmotnost 15 kg
Rozměry -
Barva

1, 10, 11, 12, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

2 recenze Barevný dřevěný akustický difuzér 60x60x7-13cm

 1. Izaac Z

  Tento panel se stal ozdobou místnosti. Pomohlo to také zvuku.

  Obrázek #1 z Izaac Z
 2. Miroslav

  barvy jsou velmi pestré, mám ráda barevné věci. Když se dívám na difuzér, vždycky se cítím lépe, zvlášť když poslouchám svou oblíbenou hudbu.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi zákazníků

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

Send me a notification for each new answer.