Basstrap s dvojitou koženou membránou

(Hodnocení: 1)

2 101,20 6 447,80  bez DPH

Velikost: 104x64x13cm,10kg, Velikost: 130x64x11cm,12kg

Nakupujte s důvěrou: 14denní záruka vrácení peněz!

 Kč
Máte otázku? Odpovíme do 1 hodiny!
Pracovní dny 07:00-15:10.

perfectacoustic.com@gmail.com

 • Hotovo Doprava zdarma při nákupu nad 9500 Kč !
 • Zaškrtávací značka Doba výroby pro panely a koberce je 1 týden, závěsy 2 týdny.
Katalogové číslo: 7996824024 Kategorie: Štítky: , ,
MPN:7996824024
Značka:Perfect Acoustic

Popis

Zde si můžete objednat “bezplatné” online akustické měření!

Měření je 387,22 Kč bez DPH- ale pokud si ho koupíte, odečteme vám ho z ceny výrobku! Takže si určitě objednáte to, co potřebujete!

Země uvnitř EU: Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně ! 

Země mimo EU, v kterých lze zakoupit bez DPH: Spojené království, Norsko, Švýcarsko, San Marino, Lichtenštejnsko

Basstrap s dvojitou koženou membránou

Vlastnosti:

 • Naše membrány jsou vyrobeny z vysoce husté akustické imitace kůže, zadní strana odpružená membrána z umělé kůže
 • Uvnitř je umístěna akustická bavlna o hustotě 90 kg / metr krychlový v pevné dřevěné konstrukci, která není škodlivá pro zdraví a má vynikající schopnost pohlcovat zvuk.
 • Nebo můžete požádat o Extra hustou 80kg/m3 Elitexa akustickou pěnou (za příplatek)
 • Pro instalaci na strop nedoporučujeme používat houbové obložení (nepůsobí esteticky).
 • Naše umělé kožené membrány účinně absorbují zbytečné hluboké zvuky od 30 Hz, nad 600 Hz absorbují pouze zanedbatelné množství vyšších zvuků.
 • Pocit a vzhled umělé kůže je stejný jako textura a vzhled pravé kůže.
 • Naši zákazníci si mohou vybrat ze 7 typů barev imitace kůže.
 • Všechny naše výrobky jsou vyráběny ručně.
 • Naše výrobky pravidelně testujeme a kontrolujeme.
 • Pokud potřebujete přizpůsobit velikost, napište nám. Snažíme se realizovat každý nápad.
 • Používáme pouze prvotřídní suroviny. Kvalita našich výrobků se v průběhu let nezhoršuje, jejich barva, materiál a vzor nezmizí ani se neopotřebuje.
 • Díky jejich elegantnímu a estetickému designu se naše akustické kožené membrány mohou stát ozdobou jakéhokoli stylu místnosti, studia nebo kanceláře.
 • Objednané produkty jsou pečlivě zabaleny a doručeny zákazníkovi společností DHL. Kurýrní služba 24H v Maďarsku. Nebo lze vyzvednout osobně v našich prostorech.
 • Objednané produkty připravíme do 1-2 týdnů od objednávky.
barvy akustické membrány
barvy akustické membrány

Naši zákazníci si mohou vybrat ze 12 barev umělé kůže.

Čištění je velmi snadné.

Lze otřít mírně navlhčeným hadříkem.

Na vyžádání jsou k dispozici také skládací dřevěné nohy

Jsou kdispozici s dřevěným rámem, přírodní barva

Umístění akustických panelů:

 1. Jelikož naše umělé kožené membrány také stojí na vlastních nohou, nelze je připevnit pouze ke zdi. Díky tomu se s nimi snadno manipulovat a lze je umístit podle potřeby.
 2. Na naše membrány byly předvrtány otvory pro upevnění šrouby. Díky tomu je možné je snadno namontovat na stěny nebo stropy.
 3. Neumisťujte akustické prvky do bezprostřední blízkosti stěny, umístěte je nejméně 10 cm od zdi. Takto mají větší dopad na ovlivnění rozsahu basů.
 4. Naše membrány pohlcující hluboký zvuk tlumí nežádoucí basové zvuky od 30 Hz do 600 Hz.

Následující obrázek ukazuje absorpci zvuku dvojité kožené membrány 104x64x13cm:

bass absorption premium leather acoustic membrane

Zaháknutí panelů:
Přidáno do panelu:

Háčky je třeba objednat zvlášť. 4 háčky v sadě. V tomto případě jsou vyvrtány 4 strany panelu.

Akustická bavlna:

Perfektní akustické membrány absorbující basy jsou na trhu jedinečné díky svým nejvyšším absorpčním vlastnostem. Jejich použitím získáte podrobnější, jasněji znějící basy a zároveň zachováte vyšší vzdušnost. Akustická bavlna v tuhé dřevěné struktuře basových pastí je mimořádně účinným materiálem pohlcujícím zvuk. Díky své tělesné hustotě a struktuře 90 kg / metr krychlových je nejvhodnější pro absorpci zvuku. Nebo můžete požádat o Extra hustou 80kg/m3 Elitexa akustickou pěnou (za příplatek).

ONLINE AKUSTICKÉ MĚŘENÍ

Kromě akustických měření na místě provádí Perfect Acoustic také online měření, u kterých mohou zákazníci služby očekávat 95% přesnost. Svěřte nám akustickou kontrolu vašeho domova, studia nebo dokonce svého pracoviště! Pokud potřebujete pomoc a radu ohledně toho, které akustické prvky koupit, jsme vám také k dispozici při výběru správného typu a množství akustických produktů!

PERFECT ACOUSTIC SE SNAŽÍ DOSÁHNOUT PERFEKTNÍ AKUSTICKU

Použití našich prémiových dvojitých umělých kožených

 

membrán zajišťuje dokonalý prostorový zvuk doplněný našimi dalšími zvukovými produkty.

Proč je pro zlepšení akustiky důležité používat membrány pohlcující zvuk?

Náš nábytek, závěsy a malé ozdoby jsou také schopny absorbovat vysoké tóny. S hlubokými zvuky je však obtížnější manipulovat. Akusticky můžeme mluvit o hladkém a dokonalém zvuku pouze když jsou hluboké a vysoké tóny vyváženy. Příliš mnoho basů se v místnosti odráží a vytváří interference a stojaté vlny. Ploché, tvrdé povrchy, stěny, stropy nejsou schopny absorbovat hluboké zvuky, které se odrazí zpět a způsobují nerovnoměrný prostorový zvuk. Zvuky dvou frekvencí mají různá vibrační čísla, takže absorpci hlubokých zvuků lze dosáhnout pouze umístěním zařízení správného materiálu a struktury. Absorbované zvuky nejsou ve skutečnosti ztraceny, jsou přeměněny na tepelnou energii.

Kondenzující basové zvuky jsou největším problémem v rozích. Při zlepšování akustiky místnosti, akustičtí profesionálové vždy začínají s rohy. Pomocí basových pastí můžeme napravit škodlivé a rušivé účinky nahromaděných hlubokých zvuků. Stojaté vlny proudí neomezeně v blízkosti relativně velkých a hladkých povrchů stropů, je vhodné je zmírnit. Tomuto problému mohou pomoci falešné stropy, ale také doporučujeme umístit membrány pohlcující zvuk na strop, aby se zvýšila účinnost. Basové pasti také eliminují nepříjemné ozvěny. Zvuk místností je ovlivňován několika faktory, nejen velikostí a tvarem, ale také teplotou, vlhkostí, strukturou a pokrytím stěn.

Pojďme se navzájem naladit

Vysoké tóny mají vyšší počet vibrací a hluboké tóny se šíří s menším počtem vibrací. Stejně jako světlo jsou zvuky tvořeny vlnami, ale k šíření je třeba médium. Toto médium je vzduch. Hluboké tóny se rozšiřují dále než vysoké tóny.

Jak omezují basové pasti hluboké zvuky?

Když nízkofrekvenční zvuk dorazí na nataženou membránu, membrána začne vibrovat a touto vibrací se nejprve zpomalí a poté zastaví hluboký zvuk.

Nemělo by se přehlížet ani velikost a tvar pokojů. Akustika menších, čtvercových nebo pravoúhlých místností je nejvíce nepříznivá, protože zvuky jsou slyšet tam a zpět mezi stěnami v malé vzdálenosti od sebe.

Při navrhování budov se akustické měření a návrh realizují jen zřídka. Proto se obvykle potřebujeme uchýlit k retrospektivním metodám správného akustického znění. Vyhýbáme se použití levných, strukturálně nevhodných materiálů, protože místo zvukové izolace nebo absorpce zvuku dochází k opačnému účinku: zvuky se odrážejí ještě více.

Pojďme do kina – Na co dávat pozor při navrhování domácího kina?

Vizuální a zvukové zážitky z kin mohou být realizovány také doma, pokud to naše finanční situace dovolí. Obrazovka se širokým průměrem nebo projekční plátno zajišťuje kvalitu obrazu a správný zvukový systém a akustika jsou zodpovědné za dokonalý zvuk.

Jedním z důležitých aspektů při navrhování kinosálů je to, aby byli zcela zatemněny, musí být vyloučeno přirozené světlo. Za tím účelem můžete okna odstranit – pokud to z nějakého důvodu není možné, je dobré zakrýt skleněné povrchy oken akustickými závěsy. Akustické závěsy díky svému hustě tkanému materiálu zcela vylučují světlo a jejich vlastnosti pohlcující zvuk přispívají k optimální akustice prostoru.

Velkou pozornost je třeba věnovat také stěnám, stropům a podlahám, aby naše domácí kino splňovalo požadavky v akustickém prostoru, je naprosto nezbytné zakrýt ploché, tvrdé, prázdné povrchy zvukově pohlcujícími materiály a pro klid sousedů i zvukově izolačními materiály. Sádrokarton sám o sobě nestačí, protože jeho struktura odráží zvuk, čímž zkresluje prostorový zvuk.

Myšlenka, že plastová pěna nebo polystyren fungují jako pohlcovače zvuku, je chybná. Tyto materiály jsou kvůli své struktuře nevhodné. Pro absorpci zvuku a zvukovou izolaci používejte vícevrstvé materiály speciálně navržené a vyrobené. Běžná pěna, která má hustotu 20-30kg/m3, není schopna pohlcovat hluboké tóny. V naší nabídce máme extra hustou 80kg/m3 Elitexa akustickou pěnu, která díky své vysoké hustotě je schopna pohlcovat i hluboké tóny.
Membrány Perfect Acoustic absorbující basy jsou potaženy akustickou bavlnou, která je zcela neškodná pro zdraví a díky vysoké tělesné hustotě absorbuje
nadbytečné basy.

V závislosti na velikosti místnosti a našich finančních možnostech bude na zeď naší kinosály umístěna velká obrazovka nebo projekční plátno. Koberce jsou doporučovány pro podlahy kvůli absorpci zvuku a zvukové izolaci.

I přes úplnou tmu v kinech během ideální projekce filmu musí být zajištěno osvětlení.

Reproduktory jsou k dispozici v široké škále, proto se podrobně zjistěte, kde a jaký je typ je doporučen. Dokonalou akustiku nelze vytvořit bez basových pastí absorbujících zvuk. Na stěnách a stropech se shromažďují hluboké zvuky, stojaté vlny, dochází ke vzniku interferencí, což má za následek nepříjemný zvuk.

Basové pasti pomáhají vyrovnávat zvuky. Protože se v rozích hromadí velké množství hlubokého zvuku, umístěte nejprve basové pasti do rohů. Naše společnost také nabízí toto řešení. Rohové prvky jsou speciálně navrženy pro akustické ošetření rohů.

Naši zákazníci si vybírají z bezpočtu typů a sofistikovaný a dekorativní design umožňuje každému najít produkt, který vyhovuje jejich vlastnímu stylu a stylu jejich kina.

Neexistuje dokonalé ticho, jsme neustále obklopeni hluky a zvuky, lidskému uchu sotva slyšitelné nebo neslyšitelné zvuky. Lidské ucho nedokáže detekovat všechny zvuky, neslyšíme vibrace pod 20 Hz, nazývají se infračervené zvuky, nad 20 000 Hz zvuky již také nejsou slyšet, jedná se o ultrazvuk. I když je neslyšíme, stále nás ovlivňují. Některé druhy zvířat mohou detekovat infračervený a ultrazvuk. Afričtí sloni dokáží detekovat infračervené zvuky způsobené bouří ze stovek kilometrů daleko a netopýři loví hmyz pomocí ultrazvuku.

Zajímavost:

Nadměrná intenzita a přítomnost hlubokých zvuků nepříznivě ovlivňují akustiku místností. Bez hlubokých zvuků by filmy a hudba nenabízly stejný zážitek jako krásně, jasně znějící basy a vyvážená harmonie vysokých tónů.

Výzkum ukazuje, že vedoucí představitelé s hlubšími hlasy dosahují většího úspěchu než jejich protějšky s vyššími hlasy. Byly zkoumány hlasy, bohatství, platy a čas strávený prací 800 vedoucích pracovníků. Bylo zjištěno, že zvuk hlubší o 22,2 Hz generoval dodatečný příjem 187 000 dolarů ročně. Výzkumní pracovníci z University of California také odhalili, že u konkrétních společnostech jsou již déle zaměstnáni vedoucí pracovníci s hlubšími hlasy.

Podobné závěry byly vyvozeny v jiné studii. Podle průzkumů jsou mezi politiky také populárnější muži a ženy s hlubším hlasem. Britské noviny Daily Telegraphv článku uvádějí, že bývalá britská premiérka ,Margaret Thatcherová, ve svých projevech prohlubovala svůj hlas.

Pár slov o subwooferech:

Mnoho lidí věří, že lidské ucho je citlivější na vysoké zvuky, a proto jsou zapotřebí hlubší zvuky. Tehdy je obvykle rozhodnuto získat subwoofer.

Hluboké tóny již dlouho studovali odborníci v tomto oboru. Experimenty přinesli zajímavé zkušenosti. V jednom experimentu přeplnili kavárnu reproduktory, které vyzařovali nejnižší rozsah zvuků. Více než polovina hostů brzy opustila místnost, což bylo odůvodněno skutečností, že byli napjatí. To také dokazuje, že nadměrná přítomnost hlubokých zvuků ovlivňuje naše těla negativně.

Tak proč vůbec potřebujeme subwoofer?

Potřebujeme subwoofer, abychom i ty frekvence slyšeli rovnoměrně, které reproduktor s hlubokým rozsahem již nemůže přenášet.

Věděli jste …?

Helen Leahey, dáma narozená ve Walesu, překonala rekord pro nejhlubší hlas, který zpívala žena. Díky tomuto představení byla zařazena do Guinessovy knihy rekordů. Ve velké oktávě dosáhla hlas D a dostala přezdívku „Bass Queen“ svým 72,5 hertzovým hlasem.

Myslím, že na základě těchto skutečností se ukázalo, že hluboké zvuky v nás určitě mohou zanechat hluboké stopy. Jejich útlum je nezbytný pro dosažení dokonalého akustického zvuku. Perfektní akustické dvojité kožené membrány jsou k dispozici za dostupnou cenu, v dokonalé kvalitě a v širokém sortimentu. Je dobré nechat provést akustické měření před bezohledným pořízením akustických zařízení, což způsobuje zbytečné náklady. Pomůžeme vám vybrat to správné vybavení: basové pasti, akustické panely, difuzní membrány, akustické clony. Naším cílem je, aby všichni naši zákazníci byli s našimi službami a produkty co nejvíce spokojeni.

 

Další informace

Hmotnost 14 kg
Barva

1-light grey, 2-dark grey, 3-butter colour, 4-light brown, 5-dark brown, 6-black, 7-claret, Béžová 553 BE-4, Bílá 553 BA-1, Modrá 101 N-8, Středně hnědá 553 BR-1, Zelená 553 Z-3

Velikost

104x64x13cm, 2 kusy 130 x 64 x 11 cm, 130x64x11cm

1 recenze Basstrap s dvojitou koženou membránou

 1. Ivan

  Jsem rád, že jsem si vybral tuto basovou past. Díky velké váze pěkně pohltí vrčící hluboký zvuk. Basy se staly mnohem dynamičtějšími.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi zákazníků

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

Send me a notification for each new answer.