Pułapka basowa Cube

(Hodnocení: 1)

1 953,91 2 881,94  bez DPH

Velikost: 103 x 30 x 20, 8 kg, Velikost: 103x30x30, 10kg, Velikost: 103x40x40, 16kg

Nakupujte s důvěrou: 14denní záruka vrácení peněz!

 Kč
Máte otázku? Odpovíme do 1 hodiny!
Pracovní dny 07:00-15:10.

perfectacoustic.com@gmail.com

 • Hotovo Doprava zdarma při nákupu nad 9500 Kč !
 • Zaškrtávací značka Doba výroby pro panely a koberce je 1 týden, závěsy 2 týdny.
Katalogové číslo: 79562300265 Kategorie: Štítky: , ,
MPN:79562300265
Značka:Perfect Acoustic

Popis

Zde si můžete objednat “bezplatné” online akustické měření!

Měření je 387,22 Kč bez DPH- ale pokud si ho koupíte, odečteme vám ho z ceny výrobku! Takže si určitě objednáte to, co potřebujete!

Země uvnitř EU: Naši zákazníci s DIČ mohou nakupovat bez DPH ! 

Země mimo EU, ze které lze zakoupit bez DPH: Spojené království, Norsko, Švýcarsko, San Marino, Lichtenštejnsko

Můžeme také vyrábět vlastní velikosti.

Velikost: 103x30x30 10kg

Rozměry: 103 x 30 x 20 8 kg

Velikost: 103x40x40 16kg

Cube panel:

 • Obsahují ve struktuře tvrdého dřeva akustickou bavlnu o hustotě 90 kg / m3.

 • Nebo můžete požádat o Extra hustou 80kg/m3 Elitexa akustickou pěnou (za příplatek)
 • Akustická bavlna má vysokou účinnost pohlcování zvuku a zvukovou izolaci díky své vláknité struktuře.

 • K dispozici v 16 barvách. Barva akustického hedvábí v průběhu času nezmizí.

 • Můžete dokonce požádat o vlastní fotografii.

 • Realizujeme jakoukoliv vlastní velikost a design.

 • Zmírňuje nežádoucí zvukové vlny již od 40 Hz do 20 000 Hz.

 • Tyto basové pasti nemusí být vyvrtány ani upevněny, protože jsou těžké, stabilní na vlastních nohou.

 • Naše esteticky příjemné basové pasti lze snadno integrovat do jakéhokoli vnitřního prostoru.

K dispozici v 16 barvách:

Barvy látek
Barvy látek

Můžete dokonce požádat o vzorovanou bavlněnou látku:

Čištění:

Basový lapač Cube se velmi snadno udržuje v čistotě, stačí jej otřít mírně navlhčeným hadříkem.

Je výkon basové pasti měřitelný?

K dispozici je bezplatný software ke stažení pro měření výkonu basových pastí. Nejprve proveďte měření bez lapače basů, pak umístěte lapač basů do příslušné části místnosti (například do rohu) a opakujte měření. Nebudete zklamáni basovou pastí Perfect Acoustic Cube a to bude potvrzeno měřením! Nestojí za to vyzkoušet levnější, méně kvalitní výrobky, houby nebo materiály z polystyrenu. Běžná pěna, která má hustotu 20-30kg/m3, není schopna pohlcovat hluboké tóny. V naší nabídce máme extra hustou 80kg/m3 Elitexa akustickou pěnu, která díky své vysoké hustotě je schopna pohlcovat i hluboké tóny.

Vlastnosti basové pasti krychle:

Zmírňuje nežádoucí zvukové vlny již od 40 Hz do 20 000 Hz.

104x40x40cm Cube bass trap
104x40x40cm Cube bass trap
Cube bass trap
104x30x30cm Cube bass trap

Jak používat zvukové pasti Cube?

Protože basové tóny se hromadí převážně v rozích, je vhodné umístit na každý roh alespoň dvě basové pasti na sebe. V rozích je doporučen basový lapač Cornel, pokud pro něj máme dostatek místa, v případě nedostatku místa doporučujeme užší nebo vlastní velikosti panelů. Pokud to stále nefunguje, zkuste jej umístit do výšky ucha. Tímto způsobem můžeme také ovládat bod sekundárního odrazu.

Die byla obsazena“

Basová past Cube eliminuje disproporci zvuků.

Společně s širokopásmovým akustickým panelem pro basovou past máme okamžité zlepšení kvality. Basy se uklidňují, chrastící ozvěna klesá a stojaté vlny odpovědné za zvýraznění a vyhynutí zmizí. Výsledkem bude klidnější, jasnější zvuk díky snížení odrazů a ozvěn.

DOKONALÉ AKUSTICKÉ DOPLŇKY K MĚŘENÍ A ZKOUŠENÍ NA MÍSTĚ. TAKÉ JEDNODUCHÉ MĚŘENÍ ONLINE!

Chcete si užít opravdu dokonalou akustikuve vaší domácnosti, kanceláři nebo studiu? Pak nechte provést akustický test kvalifikovaným odborníkem. Pomocí online měření můžeme rychle a hladce otestovat danou místnost s 95% přesností. Úspora akustických měření nestojí moc, poskytujeme tuto službu za velmi příznivou cenu. Pomocí přesných měření můžeme vytvořit nejoptimálnější možnou akustiku a naše akustické panely, membrány, basové pasti a další produkty splňují všechny potřeby a požadavky. Samozřejmě vám také rádi pomůžeme s výběrem správných produktů.

Jak basové pasti pomáhají vytvářet optimální akustiku?

Basové pasti hrají důležitou roli při pohlcování basových zvuků. Velikost a tvar místnosti také ovlivňují akustiku. Některé frekvence se dále zesilují a jiné zhasnou. Pro tento účel byla vyvinuta basová past na krychle. Při použití se širokopásmovými akustickými panely a difuzory můžete dosáhnout dokonalého vyváženého vzdušného prostoru.

Proč je používání panelů pohlcujících zvuk tak důležité?

Ve studiích je příliš mnoho basů

Dnes, díky rychlému rozvoji technologií a vědy, můžeme provádět perfektní zvukové a hudební nahrávky i v našich domovech, samozřejmě se správnými nástroji a vybavením. Menší, větší studia, haly, místnosti se obvykle nacházejí v budovách, které nebyly v té době navrženy na základě akustických hledisek. Čím menší je místnost, tím více akustických problémů můžeme čelit. Díky blízkosti stěn k sobě je výkon reproduktorů a nástrojů narušen velmi významnými odrazy. Místnosti jsou nejčastěji obdélníkové nebo čtvercové, pokud jde o jejich půdorys, se stojatými vlnami a chrastícími ozvěnami díky paralelním stěnám. Tyto negativní akustické účinky velmi narušují naše uši. Řešení tohoto problému poskytují širokopásmové panely pohlcující zvuk. Správa basových frekvencí je mnohem vážnější úkol. Když se spojí několik fází, basy se zesílí na určité frekvenci. Tyto zvukové vlny se mohou navzájem doplňovat a zhasínat, čímž se snižuje frekvence. Výsledkem je, že zdroje zvuku zní příliš potichu nebo příliš hlasitě, v závislosti na tom, ve které části místnosti jsme. Pokud má místnost optimální akustiku, můžeme ve všech částech zažít jednotný zvuk se zanedbatelným rozdílem.

Byl jsem v každém rohu …“

Je třeba znovu zmínit význam akustického ošetření rohů. Každý akustik zahájí akustickou opravu konkrétní místnosti s rohy. Protože hluboké zvuky se hromadí ve velkém množství v rozích, je absolutně opodstatněné umisťovat basové pasti. Pokud duplikujete množství basových pastí v rozích, budou fungovat jako zvukové pasti, které absorbují nadměrné basové zvuky.

Učiteli, prosím, tomu nerozumím!“ – nebo jak může membrána absorbovat hluboké zvuky?

Není to raketová věda. Membrána s vysokou hustotou výrazně zpomaluje tyto rušivé hloubky tichou vibrací, když basa prochází. Termodynamický efekt vláknité akustické bavlny uvnitř basových pastí zpomaluje procházející basy a poté přeměňuje její akustickou energii na teplo. Pokud máte problém pod 600 Hz, měli byste použít basový pasti Giga.

To všechno zní skvěle, ale co vysoké frekvence?

Vysoké tóny snadno absorbují i ty nejjednodušší, obyčejné objekty. Náš nábytek, záclony, všechny fungují jako zařízení pohlcující zvuk, ale basové zvuky se již pro náš nábytek ukázaly jako těžký úkol. Protože absorpce rozsahu basů je nejobtížnější k regulaci, je nezbytné dosáhnout ideálního prostorového zvuku, takže vyšší tóny musí být také obětovány. Absorbované vysoké zvuky lze také označit jako kolaterální poškození.

I když jsou umístěny za oponou domácího kina, fungují naše basové pasti perfektně, protože hluboký zvuk prochází skrz oponu bez překážek!

Tajemství zvuků

Zvuky nejsou jen součástí hudebního světa. Jsou přítomny v našem každodenním životě, jako je řeč a každodenní vnější zvuky. Ne všechny zvuky jsou slyšitelné lidským uchem. Existují určité frekvence, které nemůžeme slyšet. Jak se zvuk šíří, jeho částice vytvářejí třecí pohyb. V závislosti na vzdálenosti zvuk neustále ustupuje, ztrácí svou energii a pak úplně umírá. Tato zvuková energie však není ztracena, pouze se přemění na tepelnou energii.

Počet vibrací zvuků není stejný, počet hlubších zvuků je nižší, zatímco vysoký zvuk je odpovídajícím způsobem vyšší. Během šíření vysokých tónů vyžaduje více energie k pohybu částic ve vzduchu, ale v případě hlubokých tónů je pro šíření potřeba mnohem méně energie.

To ukazuje, že vysoké zvuky získávají na rozdíl od basů kratší vzdálenost.

Pokud je v bezprostřední blízkosti silnější zvukový efekt, uslyšíme ostrý klikavý zvuk, ale čím dále slyšíme zvukový efekt, hlubší a silnější zvuky se k nám dostanou. Protože zvuk je blíže basům i vysokým tónům, oba zvuky budou slyšitelné, ale jak se zvuk šíří dále, hlasitější zvuky s rychlejšími vibracemi oslabí a nakonec zemřou úplně. Tímto způsobem budete slyšet pouze hluboké zvuky s menším počtem vibrací.

PŘENOS ZVUKŮ

Přenos a reprodukce zvuku vyžaduje správná zařízení. Možná každý zná a používá nejběžnější reproduktorové vybavení, jako je reproduktor Na trhu je bezpočet značek a typů, ale nemůžeme najít tu, která dokáže přenášet všechny zvuky slyšené v celém zvukovém rozsahu.

Proč je nemožné vyrobit reproduktor, který může vydávat veškerý vysoký zvuk a basy?

Odpověď je dána vědou fyziky: protože vysoké tóny mají vysoká vibrační čísla, po této rychlé vibraci mohou následovat jen malé membrány, ale hluboké zvuky vyžadují větší, tuhou membránu, která již nemůže sledovat vysoká vibrační čísla.

Proč se vyskytují akustické problémy?

Když zvuky začnou v místnosti vibrovat, dostanou se k našim uším, ale brzy se odrazí od stěn, stropu. Výsledný zvuk bude matoucí a nepříjemný. To je vlastně ozvěna.

Když se vlny zvuku odrážejícího se od zdi setkají s původním zvukem, vytvoří se žlaby, kde se zvuky navzájem zeslabí a navzájem se zesílí v ostatních částech. Tomu se říká interference. Z tohoto důvodu je tento konkrétní zvuk slyšet při různých intenzitách v různých částech místnosti. Uslyšíme „vlastní“ hlas místnosti. To je nepříjemné, protože když provedeme následné úpravy, opravy, testy na zaznamenaný zvuk a sedneme si vedle nebo před reproduktor, můžeme být v bodě, kdy se basové zvuky navzájem zeslabí. Je zřejmé, že to je, když zvyšujeme basy na záznamu. Ale pokud posloucháme tento zvuk později na jiném místě, jsme šokováni, když zjistíme, že nadměrné basové zvuky potlačují ostatní zvuky, což činí zaznamenaný materiál nepříjemným. Je proto velmi důležité, aby místnost, kde se provádí zvukový záznam, měla vyváženou, dobře úměrnou akustiku.

akustika-printelt akusztikai panelek

Co bychom měli udělat, abychom získali správnou akustiku pro naše studio?

Samozřejmě nejde jen o ozvěny, které je třeba utlumit. Útlum hlubokých zvuků je velmi důležitý úkol, pro zajištění toho, aby basové zvuky v místnosti nepřevládaly, je zapotřebí akustických měření, přesného designu a konstrukce. Nedoporučuje se zaplňovat naše stěny kamennou vlnou, vaječnými krabičkami a jinými podobnými předměty, které mohou absorbovat pouze vyšší zvuky, protože nejsou schopné absorbovat hluboké zvuky. Umístěním basových pastí, membrán absorbujících basy, difuzorů můžeme zmírnit přímé ozvěny a příliš mnoho basů, čímž dosáhneme příjemného zvuku a hudebního zážitku. Odstraněním ozvěny chrastítka a potlačením hlubokých zvuků budeme mít skutečně výjimečný prostorový zvuk. Během následné výroby po nahrávání zvuku neděláme žádné chyby v kontrole tónu.

Pamatujte, že umístění vysoce kvalitních akustických zařízení se správnou funkcí je také důležité, protože i když kupujeme vynikající produkty pro vytvoření dokonalé akustiky tak, pokud je neumístíme na správné místo v daném studiu nebo místnosti, jsou méně schopné fungovat při plné účinnosti! Perfect Acoustic také pomáhá zákazníkům s ideálním umístěním jejich produktů.

Další informace

Hmotnost 25 kg
Barva

se vzorovanou látkou, 1 bílá barva + náklady, 2 smetanové barvy + náklady, beige 5, black 36, blue 30, camel 62, claret 46, dark brown 8, dark gray 53, green 69, king blue 31, light brown 52, light gray 33, middle gray 34, oil color 55, red 25

Velikost

104x20x30cm, 104x30x30cm, 104x40x40cm

1 recenze Pułapka basowa Cube

 1. László

  Jsou krásné a působivé. Objednal jsem 4 kusy. Účinek je okamžitě slyšitelný.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi zákazníků

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

Send me a notification for each new answer.