Dekorativní basová past

4 439  bez DPH

Velikost: 108x64x23cm 18kg

Nakupujte s důvěrou: 14denní záruka vrácení peněz!

Máte otázku? Odpovíme do 1 hodiny!
Pracovní dny 07:00-15:10.

info@perfectacoustic.co.uk

 • Hotovo Doprava zdarma do zemí EU při objednávce nad 4994Kč ! Doručení zdarma do zemí mimo EU při objednávce nad 9 991Kč !
 • Zaškrtávací značka Doba výroby pro panely a koberce je 1 týden, závěsy 2 týdny.
Katalogové číslo: 6565305468 Kategorie: ,
MPN:6565305468
Značka:Perfect Acoustic

Popis

Zde si můžete objednat “bezplatné” online akustické měření!

Měření je 387,22 Kč bez DPH- ale pokud si ho koupíte, odečteme vám ho z ceny výrobku! Takže si určitě objednáte to, co potřebujete!

Země mimo EU, v kterých lze zakoupit bez DPH: Spojené království, Norsko, Švýcarsko, San Marino, Lichtenštejnsko

Funkce tištěné zvukové pasti:

 • Tištěné zvukové pasti obsahují akustickou bavlnu o vysoké hustotě 90 kg / krychlový metr v pevné, tvrdé dřevěné konstrukci. Akustická bavlna má vláknitou, hustou strukturu, a proto má vynikající schopnost absorpci zvuku.
 • Akustický hedvábný potah je hustě tkaný materiál s účinkem proti prášení.
 • Tištěné basové pasti lze použít k absorbování nahromaděných hlubokých zvuků a rohové prvky se používají k ošetření rohů.
 • Zmírňuje nežádoucí basové zvuky již od 40 Hz a účinně je absorbuje až do 20 000 Hz.
 • Dekorativní fotografie jsou umístěny na našich tištěných basových pastích, zákazníci si mohou vybrat z 50 typů fotografií, ale pokud si chcete na produkt vytisknout svoji vlastní představu, lze to také vyřešit. Pošlete nám vybrané fotografie e-mailem.
 • Barva našeho produktu v průběhu času nemizí, kvalita tisku se nezhorší.
 • Je také možné objednat individuální velikosti, v těchto případech nám prosím napište e-mail.
 • Rohové basové pasti jsou speciálně navrženy pro umístění v problémových rozích.
 • Čištění: lze je snadno otřít mírně navlhčeným hadříkem.
 • Objednané produkty budou vyrobeny během 1, maximálně 2 týdnů. Nemůžeme vzít zpět tištěné předměty vyrobené na základě individuální objednávky!
 • Naše výrobky jsou pečlivě a bezpečně baleny a dodávány společností DHL. V Maďarsku zajišťuje kurýrní služba bezpečné doručení 24 hodin denně.
 • Naše výrobky se nestávají zastaralým a kvalitu si udrží po mnoha desetiletí.

Všechny naše výrobky jsou vyráběny ručně a pravidelně je kontrolujeme.

PERFECT ACOUSTIC NEVYKOVÁVÁ AKUSTICKÁ MĚŘENÍ A ZKOUŠKY POUZE NA MÍSTĚ, ALE EXISTUJE I MOŽNOSTAKUSTICKÉHO MĚŘENÍ ONLINE. EFEKTIVITA ONLINE METODY JE 95%! METODA JE RYCHLÁ, SNADNÁ CENOVĚ DOSTUPNÁ A NEPOTŘEBUJE PŘÍTOMNOST SPECIALISTŮ NA MÍSTĚ MĚŘENÍ. POKUD SI PŘEJETE MÍT PERFEKTNÍ AKUSTIK VE VAŠEM DOMU, STUDIU, KANCELÁŘI, PROSÍM KONTAKTUJTE NÁS!

Můžete si vybrat z níže uvedených obrázků:

Pokud zde nemůžete najít ten správný obrázek, podívejte se na tuto stránku:

Je důležité, abyste vždy stáhli a poslali nám tu největší velikost.

Pokud budete chtít vytisknout vlastní fotografii, pošlete ji nám v e-mailu. Rozlišení by mělo být alespoň 4 kB nebo 300 dpi.

Absorpce zvuku basové pasti je stejná jako u širokopásmového rohového prvku:

corner bass trap

Potíže s basovými zvuky

Útlum basů je snad nejdůležitějším úkolem při vytváření ideálního prostorového zvuku pro místnosti a studia. Nadměrná dominance basů ničí zvukový materiál a připravuje posluchače o maximální potěšení z hudby nebo filmu. Jakékoli z našich zařízení nebo ozdob může absorbovat vysoké tóny, ale hluboké rozsahy vyžadují speciálně vyvinuté vybavení. Na proporci a distribuci zvuků má vliv několik faktorů, jako je velikost a tvar místnosti, struktura stěn, krytina, materiál a množství nábytku a rozsah skleněných povrchů.

Problém s rohy

Hluboké zvuky se nejen hromadí podél stěn a stropů, ale největším problémem jsou rohy. Když se zvuky odrazí tam a zpět mezi sousedními stěnami, basové zvuky se v rozích ještě intenzivněji zesilují. Absorbované zvuky nezmizí, prostě se promění v tepelnou energii.

Tvary a velikosti

V případě menší obdélníkové nebo čtvercové místnosti, jsou běžné stálé vlny a interference způsobené akumulací hlubokých zvuků. To může mít za následek zvýraznění a roztržení, které se mohou v různých bodech místnosti líšit. To umožňuje zvukům navzájem se zesílit nebo zeslábnout. Proto je důležité snížit odrazy, které totozpůsobují.

Poté se může zdát tvrzení, že se v důsledku použití basových pastí díky jejich vlastnostem pohlcujícím zvuk zvyšuje bas a basy lze slyšet jasněji, divné. To je vysvětleno skutečností, že pokud jsou eliminovány zániky způsobené odrazy, hluboké tóny budou znít rovnoměrněji. Bez hlubokých zvuků by nebyla hudba ani jiné zvukové nahrávky příjemné.

V různých částech místnosti slyšíme hluboké zvuky jinak. Na jednom místě může být příliš málo a na druhém příliš hodně basů. I když utratíme spoustu peněz na drahé, vysoce kvalitní reproduktory a zařízení pro záznam zvuku, bez basových pastí nelze vytvořit perfektní akustiku. Umístěním basových pastí zdi a rohy nebudou odrážet hluboké zvuky, ale budou je pohlcovat, takže nebudou vznikat útlumy zvuků. Ve studiích je ještě důležitější, aby zaznamenaný zvukový materiál zněl bezchybně a rovnoměrně v každém bodě místnosti. Pokud nahráváme zvukové materiály v místnosti se špatnou akustikou, můžeme u následné tónové kontrole vytvořit velkou disproporci.

Pasti

Basové pasti mají také schopnost eliminovat dozvuky a zkracovat dobu dozvuku. V důsledku dozvuku jsou některé hluboké zvuky slyšet déle než jiné, čímž bude zvuk méně jasný a rezonanční.

Kolik zvukových pastí bychom měli umístit v jedné místnosti?

Vyplatí se pořídit si tolik basových pastí, kolik jen můžeme, kolik to velikost místnosti a naší peněženky dovolí. Účinnost absorpce zvuku basových pastí je významně zvýšena ošetřením co největší plochy prostoru, tj. umístěním co největšího počtu basových pastí. Jak již bylo zmíněno dříve, rohy jsou nejproblematičtějšími oblastmi, proto se zde doporučuje zahájit akustické ošetření. Pokud máte příležitost, vložte basové pasti do každého rohu, ale nezapomeňte ani na stěny a strop! Velké, ploché a tvrdé povrchy je také třeba ošetřit kvůli odrazům zvuku. Perfect Acoustic nabízí svým zákazníkům širokou škálu akustických produktů.

 

Další informace

Hmotnost 18 kg
Velikost

110x64x23cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dekorativní basová past“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi zákazníků

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

Send me a notification for each new answer.