Pyramidový akustický difuzer 60x60x11cm

(Hodnocení: 2)

2 793,00 3 630,00  bez DPH

Rozměry: 60x60x12 cm 10kg

Rozměry: 70x70x12 cm 13kg

Nakupujte s důvěrou: 14denní záruka vrácení peněz!

 Kč
Máte otázku? Odpovíme do 1 hodiny!
Pracovní dny 07:00-15:10.

perfectacoustic.com@gmail.com

 • Hotovo Doprava zdarma při nákupu nad 9500 Kč !
 • Zaškrtávací značka Doba výroby pro panely a koberce je 1 týden, závěsy 2 týdny.
Katalogové číslo: 654563104945 Kategorie: Štítky: ,
MPN:654563104945
Značka:Perfect Acoustic

Popis

Zde si můžete objednat “bezplatné” online akustické měření!

Měření je 387,22 Kč bez DPH- ale pokud si ho koupíte, odečteme vám ho z ceny výrobku! Takže si určitě objednáte to, co potřebujete!

Země uvnitř EU: Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně! 

Země mimo EU, ve kterych lze zakoupit bez DPH: Spojené království, Norsko, Švýcarsko, San Marino, Lichtenštejnsko

Vlastnosti pyramidového difuzoru:

 • Rozměry: 60x60x12 cm, ale vyrábíme v jakékoli velikosti.
 • V případě individuální objednávky nás kontaktujte e-mailem!
 • Obsahuje nejrobustnější, nejkvalitnější borovicové dřevo, díky níž má pyramidový difuzor nejvyšší absorpční kapacitu basů!
 • Navrhujeme a vytváříme na základě přesných matematických výpočtů.
 • Jeho povrch má různé hloubky, je nepravidelný, takže rozptyluje zvuky v celé šířce pásma, což vede k čistému a rovnoměrnému zvuku.
 • Díky svému estetickému designu může být integrován do jakéhokoli stylu místnosti.
 • V průběhu let neztrácí svou účinnost nebo atraktivní vzhled.
 • Každý z našich produktů je vyráběn ručně.
 • Naše výrobky pravidelně testujeme.
 • K výrobě našich výrobků používáme pouze suroviny nejvyšší kvality.

Příprava:

Výrobky vyrobíme v libovolné velikosti a množství do 1-2 týdnů od objednávky.

Obal:

Naše výrobky balíme do jednoúčelové, silné lepenkové krabice, ve které vícevrstvá fólie chrání integritu produktů během přepravy.

Doprava:

Naše výrobky jsou dodávány kurýrní službou DHL, v Maďarsku doručovatelskou společností 24H.

Umístění difuzorů, ideální množství

Vhodné množství difuzorů je také určeno velikostí místnosti nebo studia. Pro větší místnosti doporučujeme několik difuzorů. Fungují také skvěle jako difuzor blízkého pole. Je důležité umístit difuzory na body odrazu! K určení přesného umístění těchto bodů lze použít akustická měření. Perfect Acoustic provádí testování na místě i online akustické testování s přesností 95 %. Neváhejte nás kontaktovat, pokud chcete rychlé a přesné měření za přiměřenou cenu! Obecně by difuzéry měly být umístěny ve výšce našich uší.

Montáž difuzorů

Instalace našich difuzorů je velmi snadná, závěs a šrouby jsou součástí objednaného produktu.

Proč je pro difuzory důležité správné použití materiálu?

Materiálová struktura polystyrenu nebo plastových houbiček nemůže absorbovat ani rozptylovat zvuky rovnoměrně. Vysokofrekvenční zvuky lze snadno vyřešit, může to udělat jakýkoli jednoduchý domácí dekorativní prvek. Proto tyto domácí, levné, ale zcela nevhodné materiály zanedbáváme. Pyramidový difuzor obsahuje největší množství borovice, která je díky své specifické hustotě jedním z nejúčinnějších materiálů pohlcujících zvuk. Po broušení je materiál malován na požadovanou barvu, aby vyhovoval téměř každému.

Difúzní povrchy

Rozptylové povrchy se nazývají difuzní povrchy. Všechny stěny, stropy, dlaždice, sklo, žula, mramor atd. jsou považovány za difuzní povrchy. Proč stále potřebujeme akustický difuzor, abychom slyšeli bezchybný zvuk? Ploché, tvrdé a prázdné povrchy pohlcují pouze vysoké tóny, s hlubšími tóny nemohou dělat nic jiného než ozvěny, takže slyšíme hudbu nebo film odlišně v různých místech v místnosti. Když tento typ povrchu odrazí zvukové vlny, veškerá zvuková energie se odráží zpět stejným směrem. Difuzory jsou záměrně a přesně vypočítávány a vyráběny s nepravidelným povrchem, takže odrážejí zvuky pod různými úhly a rozkládají energii na části. Výsledkem je rovnoměrná a krásná, ostřejší akustika.

Proč jsou ozvěny rušivé?

Lidské ucho a zvukový systém je velmi citlivý. Pokud zvuk pochází od nás ze zdroje zvuku, uslyšíme originální a časově odrazený zvuk. Můžeme je také od sebe odlišit. Tento odraz je pro posluchače nepříjemný a matoucí. Kombinované použití prvků difuzér-vlnovod a absorbér-absorbér eliminuje ozvěny a interference vzniklé v důsledku nadměrné akumulace basových zvuků. Jasné zvuky, které takto uslyšíte, mohou mít na naši organizaci uklidňující účinek. Můžeme lépe prožívat pocity a výroky zprostředkované hudbou nebo filmem.

Díky své kvalitě, vysoké účinnosti a dekorativnímu vzhledu se pyramidovy difuzor, stejně jako faraoni, dostává na vrchol. Díky své nejvyšší absorpční schopnosti je na trhu jedinečný. Skládané barvy nezmizí ani se neopotřebují. Řada barev zajišťuje, že interiéry s různými vzory jsou nápadným doplňkem vašeho domova a základním příslušenstvím pro domácí kina a studia. Naše zvukové nahrávky nebo naše oblíbená hudba a filmy mohou být perfektní, pouze pokud je akustika místnosti ideální ve všech ohledech!

Naše difuzory jsou vyrobeny ze skutečného dřeva, vzhledem k přírodním vlastnostem a struktuře dřevěného materiálu (uzly, hrudky, skvrny od prosakující pryskyřice), moření/malování nebude rovnoměrné, odstíny se mohou lišit na celém povrchu difuzoru a kvůli tomu nepřijímáme stížnosti.
Krása a styl přírodního dřeva spočívá v tom, že díky žilkování a struktuře lze během moření/malování dosáhnout zvláštních barev a odstínů.

 

Další informace

Hmotnost 15 kg
Velikost

60x60x11cm, 70x70x11cm

2 recenze Pyramidový akustický difuzer 60x60x11cm

 1. Jiri J.

  Pyramidový difuzér plní svoji práci velmi dobře a okamžitě vylepšil zvuk. Jsem potěšen.

 2. Janco

  Tento difuzér se mi opravdu líbí. Má dobrou výšku. Překvapilo mě, že je to tak levné. U jiných prodejců stojí tato kvalita 3x tolik. Ale jsem s ním spokojená.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi zákazníků

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

Send me a notification for each new answer.