Izolační podložky: Žulové a vápencové desky reproduktorů

(Hodnocení: 1)

2 087 4 775  bez DPH

Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně!

Máte otázku? Odpovíme do 1 hodiny!
Pracovní dny 07:00-15:10.

info@perfectacoustic.co.uk

 • Hotovo Doprava zdarma do zemí EU při objednávce nad 4994Kč ! Doručení zdarma do zemí mimo EU při objednávce nad 9 991Kč !
 • Zaškrtávací značka Doba výroby pro panely a koberce je 1 týden, závěsy 2 týdny.
Katalogové číslo: 4312 Kategorie:
MPN:4312
Značka:Perfect Acoustic

Popis

Izolační podložky: Žulové a vápencové desky reproduktorů

Země uvnitř EU: Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně! Při objednávce prosím uveďte v komentářích své daňové číslo EU. Po ověření vám zašleme novou fakturu bez daně k platbě.

Země mimo EU, v kterých lze zakoupit bez DPH: Spojené království, Norsko, Švýcarsko, San Marino, Lichtenštejnsko

 

 

Je dokonce možná výroba vlastní velikosti. Lze jej použít nejen pod reproduktorem, ale i na hi-fi stojan nebo na police.

Doba přípravy: 2-3 týdny.

Tlumení vibrací vede k lepšímu výkonu a čistšímu zvukovému obrazu. Uslyšíte ostřejší basové zvuky a sofistikovanější zvuky v středním rozsahu.

Žulové a vápencové desky jsou k dispozici v několika barvách a vzorech

Žulové, Vápencové Desky

Reproduktorové desky Žulové a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Žula je hrubozrnný hornina. Je jedna z nejtvrdších hornin, je odolná vůči otěru, mrazu i plynutí času. V architektuře a sochařství se používá již 4 000 let. Mramor a vápenec jsou také tvrdé a odolné materiály, známé a používané tisíce let. Žulový stojan pro reproduktor zajišťuje stabilitu reproduktorů. Zlepšuje zvuk rozptýlením vibrací generovaných reproduktory. Lze jej umístit pod reproduktor na stojan, na podlahu nebo dokonce na horní část reproduktoru.

Mohou být umístěny nejen pod reproduktor, ale také na horní část reproduktoru. V takovém případě se snaží snížit účinek setrvačné síly reproduktorů. Pohyby reproduktorů zabraňují dynamickému a čistému zvuku. Když odstraníme nebo omezíme tuto vibraci a pohyb, můžeme okamžitě poznat slyšitelné zlepšení.

Nejen kolem reproduktorů je vhodné používat žulové nebo vápencové dlaždice!

reproduktorové laboratoře

Důležitost v tlumení vibrací

Vibrace narušují zvuky, takže je nezbytné tlumizt vibrace. Účinnost tlumení předmětů závisí na jejich materiálu, struktuře, velikosti a tuhosti. Pokud chcete, aby vaše hi-fi zařízení znělo perfektně, potřebujete podložky a stojany, které zvládnou zacházet s vnějšími vibracemi ze vzduchu nebo z podlahy. Jednotlivé objekty, prvky zvukových systémů mají více rezonančních směrů a více rezonančních frekvencí. Reproduktory musí být izolovány pomocí vhodných materiálů.

Co je vlastně rezonance?

Vibrace spolu s přijímáním vibrací z jiného zdroje. Charakteristikou těl je to, že vibrují spolu s jiným tělem nebo předmětem.

Výhody podložek reproduktoru:
 • Když jsou reproduktory umístěny na podlaze, žula nebo mramorová podložka chrání podlahu před poškrábáním.
 • Reproduktorová skříň je také chráněna před poškrábáním a opotřebováním.
 • Vypadají dobře a zlepšují stabilitu reproduktorů.
 • Lze je velmi snadno umístit, přizpůsobit velikosti reproduktoru nebo velikosti stojanu reproduktoru.
 • Snižují hluk způsobený vibracemi na podlaze, zejména u laminátových nebo dřevěných podlah.
 • Jsou odolné a snadno se čistí.
 • Můžete je také použít k nastavení optimálního úhlu reproduktorů.

  Vytvoření optimálního zvuku spočívá v několika krocích. Rozhodně stojí za to vyhledat akustického specialistu a provést akustického vyšetření dané místnosti. Očekávaného výsledku lze dosáhnout pouze akustickým zpracováním a naše zvuková zařízení dokážou znít ideálně pouze se správnou akustikou.

Jaký je rozdíl mezi žulou a vápencem?

Žula je odolnější a méně citlivá než vápenec. Žula produkuje tvrdší a dynamičtější zvuk, zatímco vápenec produkuje teplejší, měkčí zvuk. Oba materiály poskytují reproduktorům estetický, izolační a stabilní základ.

V hlavní roli reproduktor

vytvořit řečníka

Reproduktory jsou namontovány ve správně navržených krabicích nebo bednách. Reproduktorová skříň pomáhá zajistit plynulejší frekvenční odezvu.. Reproduktory se vyznačují výkonem, frekvenční charakteristikou, impedancí, zkreslením a účinností. Existují aktivní a pasivní, uzavřené a otevřené zvukové schránky, basový reflex, akustické nálevky, širokopásmový a subwoofer nebo pouze střední-vysokohlasove, reproduktory. Materiál reproduktorové skříňky ovlivňuje zvuk reproduktorů, stojí za to koupit kvalitní výrobky vyrobené z materiálu o vysoké hustotě, kterézabraňují vnitřním vibracím. Plastové reproduktorové skříňky nejsou v tomto ohledu dobré, protože sekundární vibrace narušují a zhoršují zvuk..

Zvuk je vlastně vibrace

Za každým zvukem stojí vibrace částic předmětů a materiálů: v případě lidského hlasu například hlasivky, v případě hudebních nástrojů struny, v případě reproduktoru je to membrána reproduktoru …. Vibrační objekt nebo látka také způsobí vibraci částic vzduchu a tato vibrace putuje z částice na částici jako zvuková vlna ve vzduchu. Vibrace je proces, jehož stavy se opakují.

Umístění reproduktorů

Je důležité, aby se reproduktory umístily symetricky vzhledem k poloze posluchače, nejlépe na úrovni uší, a neumístili se žádné předměty do oblasti mezi reproduktorem a posluchači, protože by zabránili volnému toku zvukových vln. Zvažte také vzdálenost mezi reproduktory a stěnami, jakož i typ a velikost reproduktorů. Nedoporučuje se umísťovat reproduktory příliš daleko od sebe, nejlépe je neumisťovat do rohů.

Podložky nejen vylepšují basové zvuky, ale také pomáhají upravit ideální úhel sklonu reproduktorů. Pokud jsou v místnosti parkety nebo dlaždice, je vhodné umístění koberce. U stereofonních reproduktorů je základním pravidlem, ab oba reproduktory a posluchač tvořili jednostranný trojúhelník, takže reproduktory na dvou vrcholech trojúhelníku a posluchač na třetím. Hlavním cílem je slyšet co nejvíce přímých zvuků z reproduktorů a co nejméně ze zvuků odrážených od jiných objektů a povrchů.

Když jsou reproduktory umístěny na polici, stole nebo stojanu, duté strukturované bytové zařízení a nábytek absorbují vibrace reproduktorů, rezonují, čímž zhoršují kvalitu zvuku a zkreslují hudební detaily. Je důležité umístit reproduktory na stabilní a pevný základ, čímž se izolují reproduktory a zabrání se přesměrování zvuku na stojan, zem atd.. K dispozici jsou stojany na reproduktory, stojí také za to umístit pod reproduktory žulové nebo mramorové podložky. Polystyrénové nebo pryžové materiály nejsou vhodné pro absorpci zvuku nebo izolaci reproduktorů.

Správná deska zlepšuje basy a čistí zvuk. V žádném případě bychom neměli umisťovat předměty nebo zařízení pod reproduktory, které vydávají teplo, protože teplo mění pohyb vzduchu a tím i zvuky (např. zesilovač). Vyhýbejme se skleněným stolům, protože sklo je odrazným povrchem a může výrazně degradovat zvuk. Vždy poslouchejte stojící reproduktory pouze ve stojící poloze a ležící reproduktory v ležící poloze! Doporučuje se také umístit žulové nebo mramorové desky na horní stranu reproduktorů, ale v tomto případě zvažte materiál a velikost reproduktorů. Méně kompaktní a lehký reproduktor nemusí odolat těžšímu materiálu! Žulová nebo mramorová deska umístěná na horní straně reproduktoru má za následek příjemnější, plnější a jasnější zvuk.

Nezapomeňte také opravit akustiku

Pro dokonalý zvuk nestačí mít k dispozici ty nejlepší reproduktory, může být také potřeba akusticky ošetřit místnost. Jakmile vytvoříte ideální akustiku se správnými akustickými prvky, můžete se rozhlédnout mezi reproduktory. Existuje několik typů a velikostí, v závislosti na účelu, pro který chcete reproduktory použít. Umístění je jednou z nejdůležitějších podmínek pro to, aby reproduktory zněly tak, jak očekáváme. Ve studiích nebo kinech pro záznam zvuku můžete slyšet zvuk z reproduktorů správně, pouze pokud jsou reproduktory umístěny správně.

Tento výrobek je považován za výrobek vyrobený na zakázku. Výrobek není skladem, je vyroben na zakázku. Po úspěšné platbě proto není možná žádná změna ani zrušení (odstoupení) objednávky. Předpokládaná/obvyklá doba realizace je 2 týdny, ale o předpokládaném termínu dokončení vás budeme informovat po odeslání objednávky.
Výrobky mohou být vyrobeny s tolerancí +-1 cm.
Mezi 2 různými objednávkami mohou být barevné odchylky, a to i v případě, že jste si objednali stejnou barvu.

Další informace

Hmotnost -
Barva

Bianco sardo granite, Blue pearl granite, Granite Giallo Veneziano, Nero africa impala dark granite, Rosso new imperial granite, Vápenec: komfonar

Velikost

25x35x3cm, 35x45x3cm, 45x45x3cm

1 recenze Izolační podložky: Žulové a vápencové desky reproduktorů

 1. Petr

  …pečlivě zabaleno, pěkně zpracováno a dýchá to na mě láskou k práci i produktům…po instalování se projasnil zvukový projev, energie už jde jen z reproduktorů a ne do země a hudba má větší detail i šťávu (volil jsem vápenec)…

  Obrázek #1 z Petr
  Obrázek #2 z Petr
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi zákazníků

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

Send me a notification for each new answer.