Klasyczny skórzany pochłaniacz akustyczny z membraną

(Hodnocení: 1)

1 214,37 6 270,64  bez DPH

Velikost: 104x64x6cm 7kg, Velikost: 104x64x11cm 10kg, Velikost: 130x64x11cm 11kg…

Nakupujte s důvěrou: 14denní záruka vrácení peněz!

 Kč
Máte otázku? Odpovíme do 1 hodiny!
Pracovní dny 07:00-15:10.

perfectacoustic.com@gmail.com

Doprava zdarma při nákupu nad 9500 Kč !

 • Hotovo Ušetřete 3% okamžitě s platbou bankovním převodem!

 • Zaškrtávací značka Doba výroby pro panely a koberce je 1 týden, závěsy 2 týdny.
Katalogové číslo: 57896721045 Kategorie: Štítky: , ,
MPN:57896721045
Značka:Perfect Acoustic

Popis

Zde si můžete objednat “bezplatné” online akustické měření!

Měření je 387,22 Kč bez DPH- ale pokud si ho koupíte, odečteme vám ho z ceny výrobku! Takže si určitě objednáte to, co potřebujete!

Země uvnitř EU: Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně! 

Země mimo EU, v kterých lze zakoupit bez DPH: Spojené království, Norsko, Švýcarsko, San Marino, Lichtenštejnsko

Klasická kožená membrána:

 • akustická imitace kůže s vysokou hustotou vpředu, zadní strana z akustického hedvábí pro ochranu před prachem
 • 90 kg / krychlový metr akustické bavlny zabudované do tuhé dřevěné konstrukce, která je zcela neškodná pro zdraví, ale zároveň její vláknitá

struktura zajišťuje bezchybnou absorpci zvuku a zvukovou izolaci

 • pocit, vzhled a struktura umělé kůže jsou přesně stejné jako u pravé kůže

Čištění:

Je velmi snadné čištění: stačí otřít mírně navlhčeným hadříkem.

Skládací dřevěné nohy jsou k dispozici také na vyžádání

K dispozici jsou v dřevěném rámu, přírodní barva borovice.

Jaké jsou výhody imitace kožených membrán oproti jiným typům membrán?

Kožní membrány absorbují minimální množství vyšších tónů nad 600 Hz, díky čemuž jsou mnohem účinnější v hlubších rozsazích. Zničí nežádoucí basové zvuky již od 40 Hz, čímž vám poskytne podrobnější a lépe zachycené basy při zachování vysokých výšek.

 

classic leather acoustic membrane

Zaháknutí panelů:
Přidáno do panelu:

Háčky je třeba objednat zvlášť. 4 háčky v sadě. V tomto případě jsou vyvrtány 4 strany panelu.

Pro připevnění na zeď je nutné mít k dispozici hmoždinku a hákový šroub. Nepřidáváme je do produktů!

Může nastat otázka, proč k výrobkům nepřidáváme hmoždinky a šrouby?

Jako mnoho domů nebo místností existuje tolik typů zdí. Pro různé typy stěn musí být použity různé způsoby upevnění.

V případě sádrokartonové zdi budete muset zakoupit sádrokartonový šroub.

Pokud chcete panel upevnit na betonovou nebo cihlovou zeď, potřebujete 8 mm hmoždinku a co nejdelší hákový šroub.

Pokud jsou hmoždinka a šroub již ve zdi, stačí panel zavěsit na zeď. Nevyžaduje odborné znalosti!

Je vidět, že upevnění panelů dokážeme vyřešit sami, jednoduše a snadno, bez jakýchkoli zkušeností nebo obtíží. Pokud máte stále problém nebo dotaz ohledně umístění nebo opravy, kontaktujte nás. Rádi vám poradíme.

acoustic treatment of home theater (2)

Příprava:

Do jednoho nebo dvou týdnů od objednání můžeme vyrobit jakýkoli typ panelu v libovolném množství.

Obal

Hotové výrobky jsou baleny do vyhrazené silné kartonové krabice a uvnitř krabice jsou použity další čtyři vrstvy obalového materiálu, čímž chrání produkty před vnějšími vlivy, které se mohou vyskytnout během přepravy. V případě výrobků na zakázku neexistuje možnost průmyslového balení, v takovém případě obdrží individuální balení. Pokud vyzvednete produkt v Maďarsku na naší pobočce, obdržíte tenké fólie z ekologických důvodů. Díky tomu získáte požadovaný produkt levněji a také chrániíte životní prostředí.

Doprava

Naše objednané produkty jsou dopravovány společností DHL. Kurýrní služba 24H pro Maďarsko.

Jak mohou naše membrány z umělé kůže pomoci?

O hlubokých zvucích hovoříme pod 200-330 Hz. Řešení těchto problémů je již vážnější úkol. Vysoké tóny mohou být absorbovány jednoduchým, běžným nábytkem (nábytek, okna, dveře, závěsy, ozdobné předměty atd.), a tak převládají hluboké tóny. Použitím našich membrán absorbujících basy dosáhneme pouze hlubších rozsahů a omezíme tak nadměrný útlum výšek.

Pro čistý zvuk je zásadná basová past nebo membrána absorbující basy. Jeho pomocí můžeme splnit nejdůležitější a nejnáročnější úkol ve vytváření ideální akustiky: útlum basových zvuků. Naše umělé kožené membrány tlumí převládající hluboké zvuky vibracemi od 40 Hz.

Pár slov o akustické bavlně

Naše panely obsahují akustickou bavlnu, která je mnohem účinnější proti materiálům z polystyrenu, houby atd. z hlediska absorpce zvuku díky husté vláknité struktuře. Vlnová délka hlubokých tónů je větší než vlnová délka vysokých tónů, takže během absorpce zvuku jsou vyžadovány jiné typy materiálů. Hluboké zvuky lze ovládat pouze pomocí husté vláknité akusticky laděné membrány s vysokou měrnou hmotností. Měkké, lehké, měkké texturované houbovité akustické pěny mohou absorbovat pouze vysoké tóny. Čím je materiál tlustší, tím více zvukové energie může přeměnit na teplo, avšak pro zvukové vlny je těžší proniknout materiály s vysokou hustotou, takže materiály s vyšší hustotou jsou akusticky příznivější.

Všechny naše výrobky jsou neustále měřeny a testovány. Přesné matematické výpočty lze použít k výpočtu absorbance s naprostou přesností.

Ideální umístění pro tlumiče basů

Prvky pohlcující basy lze použít také v kinech, studiích, hi-fi místnostech a obývacích pokojích. Po stěnách je v důsledku akustického tlaku většina basů zahlcena v rohu, takže se doporučuje začít tlumit hluboké zvuky v rozích. Následuje ošetření bočních stěn. Je vhodné umístit panely v minimální vzdálenosti 10 cm od stěn, protože hluboký zvuk se zastaví u stěn, je obohacen a nemůže být absorbován s plnou účinností v této stojící poloze.

Snažte se neumisťovat membrány do primárních odrazových bodů, protože jejich rovný tvrdý povrch není schopen absorbovat a rozptylovat vysoké tóny. Proto na těchto místech upřednostňujeme umístění širokopásmových akustických nebo difuzorových čelních panelů, případně akustických difuzorů. Tímto způsobem můžeme dosáhnout čistého prostorového zvuku a nedostávat zvuk s fázovým zpožděním.

Pokud se nám podaří vyřešit správné umístění, budeme mít mnohem jasnější, podrobnější a dynamičtější zvuk. Dokonalý prostorový zvuk může zlepšit prožitek hudby, která má příznivý vliv na naše zdraví, může také zlepšit naši náladu a koncentraci.

Aplikace akustických stropních panelů

Existují místnosti, kde není možné na stěny umístit dostatek prvků pohlcujících zvuk. V tomto případě lze prázdné prostory na stropech velmi dobře využít. Na velkých, prázdných plochých plochách se hromadí značné množství hlubokého zvuku, nemluvě o stojatých vlnách vytvářejících se mezi stěnami rovnoběžnými se zemí. K tomuto jevu dochází, když se zvuková energie odrazí tam a zpět mezi dvěma stěnami.

Tento problém mohou částečně vyřešit falešné stropy, ale stojí za to zde také umístit prvky absorbující basy. Odrazy, hluboké zvuky a stojaté vlny lze pomocí tlumičů hluku stropu výrazně snížit. Samozřejmě, i v tomto případě, je důležité mít na paměti, abychom širokopásmové nebo rozptylovací přední panely nebo akustické rozptylovače jsou umístěny v bodech primárního odrazu, pokud je to možné, protože rovný tvrdý povrch odráží vysoké tóny. Je vhodné umístit membrány nad nebo za naše hlavy.

Např:

Používejte akustické stropní panely

V případě, že je tohoto typu umístění dosaženo, můžeme vidět zlepšení až o 30% na základě zpětné vazby od zákazníka, a to i při použití 2 akustických prvků.

Proč potřebujete membránové pohlcovače zvuku?

V menších místnostech příliš hluboký zvuk kazí hudební zážitek. Tvar místností také ovlivňuje zvuk, například kostka nebo obdélníkový prostor nepříznivě ovlivňuje akustiku místnosti. Membrány mohou být použity k vyvážení akustiky prostoru. Tam, kde před a během výstavby nedošlo k žádné konkrétní akustické konstrukci, existuje velká šance na strukturální a akustické problémy v důsledku rozměrů místností. Stavební materiály mají obecně nízkou absorpční kapacitu zvuku, takže je nutné následné akustické měření a ošetření. Je zřejmé, že ne každá budova může být přístupná a přestavěna pro dokonalou akustiku. Proto je nutné umístit akustické prvky správně, protože nevyžadují vážnější přestavbu místností. S některými dobře zvolenými akustickými panely můžete dosáhnout bezchybného zvuku.

V případě hlubokých zvuků se doba dozvuku zvyšuje. V praxi to znamená, že neslyšíme skutečné zvuky skutečné kvantity a kvality v místnosti, ale zvuk místnosti, a tak zkreslené basy mohou zničit zvukový zážitek. Což může mít za následek až 20-30 dB zvýšení. Špatná akustika může způsobit napětí a dokonce vést k bolestem hlavy. Elektronický zvukový systém může mírně vylepšit místnost s nedostatečnou akustikou. Membrána pohlcující hluboký zvuk je akustický panel, který snižuje nadměrné zvukové vlny v užším frekvenčním rozsahu.

Vznik stojatých vln

 

Primacoustika - vysvětlení reflexních bodů

Hluboké zvuky se odrážejí od zdí, pak se odrážejí dále v místnosti ve všech směrech a zanikají pomaleji. V rozích a poblíž zdí se tvoří stojaté vlny. Jsou vytvářeny kvůli tomu, že v určité vzdálenosti od zdi se zvuk přicházející ze zdroje zvuku a odražený zvuk setkává ve stejné fázi, čímž se navzájem zesilují. Jinde se však setkávají v opačných fázích, kdy se navzájem oslabují. V rozích se objevují intenzivněji, protože zvuk se odrazí od dvou sousedních stěn současně. Proto je důležité začít zlepšovat zvuk místnosti akustickým zpracováním rohů.

Proč mluvím pouze o hlubokých zvucích?
 • Protože na rozdíl od basů je ovládání vysokých tónů velmi snadné:

se širokopásmovými akustickými panely,

 • difuzory s předními prvky
 • nebo s akustickými difuzory.

Širokopásmové akustické panely nemohou dostatečně účinně utlumit frekvenci sub-basů, takže jsou zapotřebí membrány absorbující basy.

Proč jsou akustické výrobky Perfect Acoustic lepší než produkty jiných výrobců?

Odpověď je jednoduchá: Perfect Acoustic používá při výrobě svých výrobků pouze materiály nejvyšší kvality. Naše výrobky si po mnoho desetiletí udržují kvalitu, účinnost a estetický vzhled. Pro každý panel se používají pouze nejsilnější, nejodolnější materiály a nejhustší tlumiče hluku. Naše výrobky jsou vyráběny ručně a pečlivě kontrolovány. Naše hluboké pohlcující membrány, vyrobené jedinečnou technologií, se v současnosti mohou pochlubit nejvyšším koeficientem absorpce na trhu. V neposlední řadě jsou naše panely esteticky příjemné, není třeba se obávat, že by to narušilo atmosféru a styl místnosti. Protože nabízíme opravdu širokou škálu produktů a také splňujeme individuální potřeby, pro nás téměř nic není nemožné. Podle našich nejlepších schopností se snažíme realizovat jakýkoli nápad nebo vizi! Neváhejte nás kontaktovat se svými dotazy nebo požadavky. Rádi vám pomůžeme vyřešit všechny vzniklé problémy. Můžete věřit naší odbornosti, kompetenci a práci na 100%.

Celkově

K dosažení optimální akustiky je třeba vzít v úvahu několik faktorů. Rozměry a tvar prostoru, vybavení, pokrytí stěn a teplota jsou důležité údaje. Je velmi důležité pověřit společnost se skutečnou odborností, akustického specialistu, na akustickou kontrolou našeho domu, kanceláře nebo studia. V tom je Perfect Acoustic také k dispozici.

Naše společnost vyrábí širokou škálu akustických produktů dostupných za přijatelné ceny a prvotřídní kvalitu.

Kvalita, účinnost a cena našich membrán z umělé kůže již získala důvěru mnoha našich zákazníků. Naše kožní membrány obdržely pouze pozitivní recenze a zpětnou vazbu. Zdůrazňují vysokou kvalitu, atraktivní zpracování a účinné absorpční vlastnosti.

 

Další informace

Hmotnost 13 kg
Barva

1-light grey, 2-dark grey, 3-butter colour, 4-light brown, 5-dark brown, 6-black, 7-claret, Béžová 553 BE-4, Bílá 553 BA-1, Modrá 101 N-8, Středně hnědá 553 BR-1, Zelená 553 Z-3

Velikost

2 kusy 130 x 64 x 11 cm, 104x64x11cm, 104x64x6cm, 130x64x11cm, 54x64x6cm

1 recenze Klasyczny skórzany pochłaniacz akustyczny z membraną

 1. Jiri JOSEF

  Včas a v pořádku doručeno. Vše funkční. Dobré dílenské zpracování.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi zákazníků

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

Send me a notification for each new answer.