Drewniany dyfuzor dźwięku w kształcie sześcianu 60x60x9cm

2 639,89 3 164,16  bez DPH

Rozměry: 60x60x8cm 7kg

Nakupujte s důvěrou: 14denní záruka vrácení peněz!

Máte otázku? Odpovíme do 1 hodiny!
Pracovní dny 07:00-15:10.

perfectacoustic.com@gmail.com

  • Hotovo Doprava zdarma při nákupu nad 9500 Kč !
  • Zaškrtávací značka Doba výroby pro panely a koberce je 1 týden, závěsy 2 týdny.
Katalogové číslo: 024246302025 Kategorie: Štítky: ,
MPN:024246302025
Značka:Perfect Acoustic

Popis

Zde si můžete objednat “bezplatné” online akustické měření!

Měření je 387,22 Kč bez DPH- ale pokud si ho koupíte, odečteme vám ho z ceny výrobku! Takže si určitě objednáte to, co potřebujete!

Země uvnitř EU: Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně!

Země mimo EU, ve kterých lze zakoupit bez DPH: Spojené království, Norsko, Švýcarsko, San Marino, Lichtenštejnsko

Kubický difuzor:

Je vyroben z borovice vysoké hustoty a měrné hmotnosti.

Naši zákazníci si mohou vybrat z 5 mořených barev:

  • přírodní
  • světlé vlašské ořechy
  • tmavé vlašské ořechy
  • palisandr
  • černá

Properties of 3D Cubic acoustic diffuser:

Kostky z tvrdého dřeva absorbují zvuk velmi efektivně a jejich nepravidelné, různé hloubky povrchu rozptylují zvuky v různých šířkách pásma – výsledkem je jasnější a ostřejší akustika. Zvuky se odrážejí od dřevěných kostek v různých úhlech, neodskakují k našim hlavám, takže je můžeme také použít jako difuzor blízkého pole. Naše ručně vyráběné výrobky pravidelně testujeme. Díky jejich estetickému vzhledu se perfektně hodí do jakéhokoli stylu místnosti. Zachovávají si svůj dekorativní vzhled a vysokou účinnost i po mnoha letech. K výrobě našich výrobků používáme pouze vysoce kvalitní suroviny. Velikost: 60x60x9 cm, ale také se zavazujeme vyrábět individuální velikosti. V takových případech nám prosím pošlete e-mail!

Čištění:

Postačí vysát nebo otřít mírně navlhčeným hadříkem.

Snadno se opravují a nevyžadují žádné odborné znalosti. Každý panel je dodáván s držákem a šrouby, takže můžete difuzory snadno připojit na určené místo.

Jakými vlastnosti přispívají difuzory k dokonalé akustice?

Akustické rozptylovače vyzařují energii zvuků přicházejících na jejich povrch na menší části rovnoměrně ve větším prostoru. Díky tomu je zvuk vyváženější a jasnější. V kombinaci s prvky pohlcujícími basy, akustickými panely a závěsy můžeme dosáhnout optimální akustiky místnosti.

Akustické problémy a jejich řešení

Akustické problémy v místnostech a studiích jsou nejčastěji způsobeny akumulací basových zvuků, chrastící ozvěnou a odrazy zvuku. Hladké, tvrdé povrchy stěn a stropů nejsou schopny absorbovat zvuky hlubší frekvence. V menší místnosti, obdélníkové nebo čtvercové, se zvuky odrazí tam a zpět a vytvářejí velmi znepokojivé chrastící ozvěny. Většina hlubokých zvuků se shromažďuje v rozích. Proto jsou zapotřebí membrány a panely absorbující basy. Je však důležité zmínit, že nadměrný útlum zničí zvukový zážitek. Akustické difuzory na jedné straně pohlcují hluboké zvuky a na druhé straně rozptylují zvuky přicházející na jejich povrch, čímž eliminují nepříjemnou chrastící ozvěnu. Téměř zvětší prostor. Na rozdíl od dříve zmíněných plochých, velkých a prázdných povrchů, povrch difuzorů je vytvořený na základě nepravidelných, proměnlivých hloubek, přesných matematických výpočtů a rozptylových zvuků v různých šířkách pásma.

Kolik difuzorů je v dané místnosti potřeba?

Ideální množství difuzorů je také určeno velikostí místnosti. Čím je místnost větší, tím více difuzorů doporučujeme. Není však nutné zakrývat celou místnost difuzory! Reflexní body musí být pokryty pouze rozptylovači. Jejich přesné umístění lze určit akustickým měřením. Kromě vysoce kvalitních a efektivních, náročných a estetických výrobků provádí Perfect Acoustic také akustická měření na místě a online. Ta je z 95% přesná. Neváhejte nás kontaktovat, pokud hledáte spolehlivého, přesného a náročného profesionála!

Dekorativní a efektivní

Dřevěné krychlové difuzory mohou kromě svých vynikajících vlastností rozptylu zvuku fungovat také jako estetický prvek interiérového designu. Není tedy nutné vzdát se interiéru vkusného krásného pokoje, pokud si vybereme tyto nápadité, leštěné a individuálně zbarvené nakládané výrobky. Dřevěné kostky mohou mít 5 barev, takže téměř každý může najít design, který se jim líbí.

Hudba a film

V dnešním moderním, zrychleném světě někdy potřebujeme trochu času na odpočinek. Mnoho lidí rádo poslouchá hudbu nebo sleduje svůj oblíbený film za tímto účelem, dokonce i několikrát. Pokud však toto vše děláte v místnosti se špatnou akustikou, můžete namísto uvolňujícího účinku uvolňujícího stres zažít napětí, nervozitu nebo dokonce migrénu. Pečlivě naplánujte akustiku místnosti, provádějte akustická měření a ošetření se správným profesionálem, aby vám vaše oblíbená hudba a film poskytly skutečný pozitivní zážitek.

Levné maso nedělá dobrou polévku

Zapomeňte na levná řešení! Kvůli své struktuře nejsou vajíčkové krabičky, polystyrénové nebo plastové houby vhodné jako pohlcovače zvuku nebo difuzory. Naopak! Difuzory z dřevěných kostek jsou vyrobeny z borovicové překližky a vysoký stupeň pohlcování zvuku z tvrdého dřeva zajišťuje správný efekt.

Umístění

Hlavní body odrazu musí být pokryty difuzory: za reproduktory, za pozicí posluchače, mezi reproduktorem a posluchačem vpravo a vlevo, mezi posluchačem a reproduktorem na stropě, na nakloněných stěnách podkroví. Doporučuje se umístit difuzory do středu ucha.

Příprava:

Vyrábíme naše výrobky do 1-2 týdnů od objednávky, v jakémkoli množství a velikosti.

Obal:

Naše výrobky balíme do jednorázových silných kartonových krabic, které jsou potaženy několika vrstvami fólie.

Doprava:

Naše výrobky jsou dodávány kurýrní službou DHL a v Maďarsku doručovatelskou společností 24H.

Perfect Acoustic usiluje o dokonalou kvalitu a efektivní funkci při výrobě svých produktů. Rádi také implementujeme vaše jedinečné nápady. Kvalita a efektivita našich výrobků jsou na trhu jedinečné.

Naše difuzory jsou vyrobeny ze skutečného dřeva, vzhledem k přírodním vlastnostem a struktuře dřevěného materiálu (uzly, hrudky, skvrny od prosakující pryskyřice), moření/malování nebude rovnoměrné, odstíny se mohou lišit na celém povrchu difuzoru a kvůli tomu nepřijímáme stížnosti.
Krása a styl přírodního dřeva spočívá v tom, že díky žilkování a struktuře lze během moření/malování dosáhnout zvláštních barev a odstínů.

Další informace

Hmotnost 15 kg
Barva

black, dark walnut, light walnut, natural, rosewood

Velikost

60x60x8cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Drewniany dyfuzor dźwięku w kształcie sześcianu 60x60x9cm“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi zákazníků

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

Send me a notification for each new answer.