Mřížkový difuzor

3 323  bez DPH

Rozměry: 60x60x6cm 6kg

Nakupujte s důvěrou: 14denní záruka vrácení peněz!

Máte otázku? Odpovíme do 1 hodiny!
Pracovní dny 07:00-15:10.

info@perfectacoustic.co.uk

  • Hotovo Doprava zdarma do zemí EU při objednávce nad 4994Kč ! Doručení zdarma do zemí mimo EU při objednávce nad 9 991Kč !
  • Zaškrtávací značka Doba výroby pro panely a koberce je 1 týden, závěsy 2 týdny.
Katalogové číslo: 7954201597 Kategorie:
MPN:7954201597
Značka:Perfect Acoustic

Popis

Zde si můžete objednat “bezplatné” online akustické měření!

Měření je 387,22 Kč bez DPH- ale pokud si ho koupíte, odečteme vám ho z ceny výrobku! Takže si určitě objednáte to, co potřebujete!

Země uvnitř EU: Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně! 

Země mimo EU, ve kterých lze zakoupit bez DPH: Spojené království, Norsko, Švýcarsko, San Marino, Lichtenštejnsko

Mřížkový difuzor:

Naše difuzory jsou vyrobeny z laminované nábytkové desky.

Rozměry: 60x60x6 cm, ale vyrobíme libovolnou vlastní velikost. V případě vlastních velikostí nebo nápadů nám prosím zašlete e-mail !

Díky svému prvotřídnímu materiálu mají mřížkové difuzory vynikající hlubokou absorpci zvuku, díky různým hloubkám povrchu rozdělují zvuky na menší části rovnoměrně ve větším prostoru, což vede k čistšímu zvuku.

Mřížková struktura tlumí podélné a příčné zvukové vlny.

Naše výrobky navrhujeme a vyrábíme na základě přesných matematických výpočtů.

Všechny naše výrobky jsou vyráběny ručně a neustále testovány.

Naše výrobky neztrácejí svůj dekorativní vzhled a účinnost ani po mnoha letech.

Díky svému estetickému designu může být ozdobnou dekorací interiéru doplňkem jakéhokoli stylu místnosti.

 

Volitelné barvy laminované nábytkové desky:

  • bílá
  • černá
  • světlý dub
  • tmavý dub
barvy difuzoru
barvy difuzoru

Čištění:

Lze jej otřít mírně navlhčeným hadříkem.

K čemu jsou difuzory dobré?

Panely pohlcující basy absorbují nahromaděné hluboké zvuky, čímž zabraňují vytváření nepříjemných stojatých vln. Ale kromě těchto akustických prvků je naprosto nezbytné umístit v dané místnosti akustické difuzory. Je tomu tak proto, že pokud se soustředíte pouze na pohlcování hlubokých zvuků, nadměrný útlum sníží kvalitu zvukového materiálu a sníží zážitek z hudby nebo filmu. Kromě svých vlastností pohlcujících zvuk difuzory rozptylují zvuky v různých úhlech a plné šířce pásma díky nerovnoměrně tvarovanému povrchu. Dosáhneme čistšího, vyváženějšího zvuku, který téměř zvětší prostor. Kombinované použití panelů subwooferu a difuzorů zaručuje očekávaný výsledek.

Ne všechny rozptýlené povrchy rozptylují zvuky rovnoměrně

Stěny, sklo, dlaždice, mramor atd. fungují jako rozptylové povrchy. Tyto zvuky se však odrazí zpět jedním směrem a časem a vytvářejí tak rušivé chrastící ozvěny. Nezáleží tedy na tom, z jakého materiálu a jaké struktury je difuzor. Laminovaná nábytková deska a dřevěné difuzory také díky své specifické hmotnosti a struktuře s vysokou hustotou absorbují zvuky hlubší frekvence velmi efektivně. Polystyrén nebo plastové houby a krabičky od vajíček doporučené na internetových fórech jsou jako prvky pohlcující zvuk zbytečné!

Kde a kolik difuzorů se doporučuje?

Čím větší je konkrétní studio nebo místnost, tím více difuzorů je potřeba. Nezakrývejte však všechny stěny místnosti difuzory! Je vhodné pokrýt hlavní reflexní body. Tyto body lze určit akustickým měřením. Naše společnost provádí akustická měření na místě i online. Neváhejte nás kontaktovat. Usilujeme o dokonalý akustický zvuk!

Reflexní Body

Reflexní body

V nakloněných podkrovních místnostech, za reproduktory, mezi stropem, posluchačem a reproduktory nebo mezi posluchačem a reproduktory vpravo a vlevo mohou být reflexní body.

Montáž a upevnění difuzorů

Kdokoli může snadno nainstalovat difuzory do svého domova nebo studia bez jakýchkoli problémů. Součástí výrobků je věšák a šrouby.

 

Akustické problémy

Většina problémů je způsobena chrastícími ozvěnami a stojatými vlnami. Pokud nejsou stěny a stropy v místnosti ošetřeny akusticky, zvukové vlny se mohou volně pohybovat po holých, velkých, plochých a tvrdých površích. Zvuky se odrazí od těchto povrchů jako koule. Díky dozvuku je materiál, který posloucháte, velmi matoucí. Basové zvuky se hromadí v největším množství podél plochých stěn a v rozích. Tyto akustické „nemoci“ lze napravit pouze akustickou opravou místnosti. Marně utrácíme velké částky na mikrofony, reproduktory, subwoofery vysoké kvality, pokud není prostorový zvuk v naší kinosále nebo studiu dostatečný. Poslech hudby se uvolňuje a zklidňuje a po náročném dni tak můžeme vypnout. Pokud však místnost, kde posloucháme hudbu, není akusticky ošetřena, můžeme místo očekávaných pozitivních efektů zaznamenat nepříznivé účinky. To může vyvolat depresivní, znepokojující pocity, dokonce i vaše hlava může být bolestivá z matoucích, hlučných zvukových efektů!

Perfektní akustika a perfektní design?

Pokud jde o výrobu produktů Perfect Acoustic, klademe velký důraz nejen na bezchybný zvuk, ale věnujeme pozornost i estetice. Není třeba se vzdávat krásy kvůli zvuku! Naše dekorativní akustické prvky se snadno vejdou do moderních nebo ještě klasičtějších pokojů. Výběr několika barev a typů umožňuje difuzorům být ozdobou našeho domu jako poutavý prvek interiérového designu.

Příprava:

Naše výrobky vyrábíme do 1-2 týdnů od objednání, v jakémkoli množství a velikosti.

Obal:

Naše výrobky balíme do jednorázových, silných vícevrstvých fóliových kartonových krabic

Doprava:

Naše výrobky dodává kurýrní společnost DHL, v Maďarsku doručovací společnost 24H.

Naše difuzory jsou vyrobeny ze skutečného dřeva, vzhledem k přírodním vlastnostem a struktuře dřevěného materiálu (uzly, hrudky, skvrny od prosakující pryskyřice), moření/malování nebude rovnoměrné, odstíny se mohou lišit na celém povrchu difuzoru a kvůli tomu nepřijímáme stížnosti.
Krása a styl přírodního dřeva spočívá v tom, že díky žilkování a struktuře lze během moření/malování dosáhnout zvláštních barev a odstínů.

 

Další informace

Hmotnost 7 kg
Barva

black, dark oak, light oak, white

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Mřížkový difuzor“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi zákazníků

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

Send me a notification for each new answer.