Giga Bass Trap ze skórzaną membraną

(Hodnocení: 3)

2 417 3 278  bez DPH

Rozměry: 103x30x20 
Rozměry: 103x30x30 
Rozměry: 103x40x40 

Nakupujte s důvěrou: 14denní záruka vrácení peněz!

 

 Kč
Máte otázku? Odpovíme do 1 hodiny!
Pracovní dny 07:00-15:10.

info@perfectacoustic.co.uk

 • Hotovo Doprava zdarma do zemí EU při objednávce nad 4994Kč ! Doručení zdarma do zemí mimo EU při objednávce nad 9 991Kč !
 • Zaškrtávací značka Doba výroby pro panely a koberce je 1 týden, závěsy 2 týdny.
Katalogové číslo: 4586266587 Kategorie: ,
MPN:4586266587
Značka:Perfect Acoustic

Popis

Zde si můžete objednat “bezplatné” online akustické měření!

Měření je 387,22 Kč bez DPH- ale pokud si ho koupíte, odečteme vám ho z ceny výrobku! Takže si určitě objednáte to, co potřebujete!

Vzorek koženky si můžete objednat zdarma.

 

Země uvnitř EU: Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně! 

Země mimo EU, v kterých lze zakoupit bez DPH: Spojené království, Norsko, Švýcarsko, San Marino, Lichtenštejnsko

Můžeme také vyrábět vlastní velikosti.

 • Rozměry: 103x30x20 8 kg
  Rozměry: 103x30x30 10kg
  Rozměry: 103x40x40 16kg

Giga panel s membránou:

Naše membránové basové tlumiče Giga jsou vyrobeny z umělé kůže s vysokou hustotou.

Jeho tuhost je zajištěna tuhou dřevěnou konstrukcí.

Pro interní absorpci zvuku používáme akustickou vlnu 90 kg / m3. Byl vyvinut speciálně pro tento účel a je neškodný pro zdraví.

Nebo můžete požádat o Extra hustou 80kg/m3 Elitexa akustickou pěnou (za příplatek)

Povrch je pokryt akustickým sametem, který zabraňuje emisi prachu.

Dotek, vzhled, textura napodobeniny kůže je identická s pravou kůží.

Pokud si chcete objednat panel s dřevěnou membránou, napište to do poznámky při objednávce a uveďte také barvu akustického hedvábí!

Čištění:Otřete ji mírně vlhkým hadříkem.

V jaké oblasti jsou naše basové pasti Giga s dvojitou membránou lepší než jiné produkty?

Díky kožené membráně je absorpce zvuku nad 600 Hz minimální, zatímco při nižších frekvencích je výrazně efektivnější.

Protože eliminujenežádoucí basy od 30 Hz, uslyšíme kontrolovanější basy, zatímco vyšší frekvence jsou stále svěžejší a širší.

Všechny naše výrobky jsou průběžně měřeny a testovány.

104x40x40cm Giga bass trap
104x40x40cm Giga bass trap
Giga basstraps
104x30x30cm Giga bass trap. Akustické ošetření

Giga basová past s membránou je extrémně účinná basová past, která je kombinací membránového rezonátoru a panelu absorbující zvuk v plné velikosti a rozsahu, aby upravilaproblematické části nízkých frekvencí.

Tvorba Membrány Basových Pastí

Má jedinečně navrženou pružnou vrstvu kůže a uvnitř akustickou vlnu s vysokou hustotou 90 kg / m3, nebo můžete požádat o Extra hustou 80kg/m3 Elitexa akustickou pěnou (za příplatek). Účinně absorbuje frekvence nižší než 600 Hz.

Uzavřený vzdušný prostor za membránou plně využívá principů čtvrtinové vlnné délky k dalšímu zvýšení absorpce nízkých frekvencí v tomto kritickém rozsahu basů.

S membránou basových pastí Giga je nízká frekvence absorbována nataženou membránou, která je umístěna v celé šířce struktury, zpomaluje nízké frekvence vibracemi a nakonec je zastaví tam, kde je objem nízkých frekvencí obzvláště vysoký. Rozměry místnosti zesilují nebo ruší určité frekvence. Basstrap membrána je navržena tak, aby rezonovala bez zvuku při nízkých frekvencích, čímž se vyhlazují modulární frekvence.

Naše akustické panely jsou vždy sestavené a připravené k použití, takže je můžete instalovat bez čekání.

Oumístění panelů krátce:

Optimální poloha je v rohu, kde se stěny setkávají a nízké frekvence jsou zvýrazněny .

V místnostech, kde není dostatek místa pro rohovou jednotku (rohová basová past), doporučujeme užší nebo vlastní velikosti panelů.

V kombinaci se širokopásmovými akustickými panely a difuzory dokážeme vytvořit prakticky dokonale vyvážený prostor.

Aplikace

Nejvhodnější je, pokud na roh položíte alespoň 2 kusy na sebe. Pokud to není možné, můžete jej umístit do úrovně uší, střed basových pastí by měl být v úrovni uší v sedící poloze. Tímto způsobem můžete ovládat i sekundární odrazový bod.

Pokud nechcete vrtat, bude dokonale fungovat i na zemi.

Trocha vědy: Jak byla vyvinuta membrána basových pastí Giga

Problémy s basem v nahrávacím studiu

Od doby, kdy se objevila cenově dostupná digitální a analogová elektronika, se nahrávací studio rozšířilo do té míry, že mnoho úspěšných nahrávek bylo vyrobeno v domácích studiích. Většina z těchto místností již existovala a nikdy nebyla použita nahrávání zvuku nebo poslechu.

Malé místnosti mají několik problémů: kvůli úzkým stěnám jsou reproduktory a nástroje vystaveny silným odrazům. Protože většina pokojů je obdélníkového nebo čtvercového tvaru, mohou paralelní stěny způsobit značné stojaté vlny a chrastění ozvěny.

Tyto odrazy způsobují jak kolaps poslechové polohy, tak únavu uší. Přímým řešením pro tyto typy středních a vysokofrekvenčních odrazů jsou širokopásmové absorpční panely, jako je populární širokopásmový akustický panel.

Ovládání basových frekvencí je však náročnější, což se obvykle nazývá modální zkreslení nebo pokojový režim.

Prostorové režimy jsou generovány, když se spojí mnoho nízkofrekvenčních zvukových vln. Když se sjednotí několik fází, spojí se a zesílí, takže basy se zvýší v určité frekvenci. Druhou možností je, že se tyto zvukové vlny mohou navzájem kombinovat a rušit každé další snižování, a tím danou frekvenci, takže cítíme vyšší pokles ve spodní části zvuku. Žádný z těchto případů není ideální, protože reproduktory mohou být příliš hlasité nebo příliš tiché v závislosti na naší poloze v místnosti.

Pokud chodíme v ideálně ošetřené místnosti, měli bychom slyšet vyvážený zvuk s minimální odchylkou v různých bodech místnosti.

studiová akustika s Perfect Acoustic (2)

Použití membrány rohových basových pastí Giga

Je snadno ovladatelný a dobře funguje

Kombinací basové pasti se širokopásmovými akustickými panely basy okamžitě uklidní, chrastící ozvěna se snižuje, což pomáhá eliminovat rušivé stojaté vlny, které způsobují vrcholy nebo nuly.

S menšími odrazy a ozvěnami bude místnost tišší, takže práce bude pohodlnější a příjemnější. Se správně ošetřeným a vyváženým nahrávacím studiem se míchání stává přesnějším a slyšitelnějším, když uslyšíte nahranou hudbu na různých místech, jako je vaše auto nebo jiné akustické prostředí.

Použití a výhoda rohů:

Je dobře známo, že se nízké frekvence v rozích násobí a vzájemně se posilují. To je důvod, proč akustičtí odborníci vždy začínají akustické ošetření rohy. Dalším hlavním důvodem je to, že jak se basy násobí v rozích, a vy zdvojnásobíte počet rohových basových pastí, budou basové pasti fungovat jako zvukové pasti.

FAQ:

Mohu namontovat Giga basstrapovou membránu do rohu?

Naše akustické panely dodáváme s předvrtanými otvory a přidané háčkové šrouby musíte zašroubovat ručně. Pak musíte do otvoru vyvrtaného ve zdi vložit hákový šroub a zavěsit.

akustický design místnosti s akustickými absorbéry

Jak absorbuje membrána basy?

S jednoduchou vibrací, která je samozřejmě bez zvuku.

To znamená, že membrána o vysoké hustotě namontovaná na panelu začne vibrovat, jakmile basy projdou, čímž je výrazně zpomalí.

Obsahují akustickou vlnu o vysoké hustotě, která zpomaluje basy okamžitě, když prochází podle pravidel termodynamiky, její akustická energie se přeměňuje na teplo.

Zlepšíme absorpci zvuku hromaděním dvou rohových basových nástrah?

Ano. Vytváří nejen větší povrch pro vysoké, střední a nízké frekvence, ale zvýšený výskyt odrazů pravděpodobně pomáhá absorbovat více basů.

Pokud se jedná o membránové basové pasti, jak přijímají vysoké frekvence?

Rozsah basů je nejobtížnější regulovat, proto jsme udělali kompromis a abychom absorbovali významný objem nízkých frekvencí, obětujeme absorpci vyšších frekvencí. Pokud chcete, aby zvuky byly absorbovány v celé šířce pásma, měli byste si vybrat naši basovou past na rohovou jednotku nebo naši jednoduchou basovou past.

Jak mohu měřit výkon basové pasti?

Můžete to udělat i se softwarem Room Acoustics, který si můžete zdarma stáhnout.

Změřte místnost bez rohové membrány basových pastí, vložte basovou past do rohu a změřte ji znovu. Dopad a měření budou mluvit samy za sebe.

Nedělejte totéž s akustickým panelem nižší kvality nebo s pěnou, budete zklamaní.

Mohu je použít za akustickými závěsy?

Absolutně. Pohlcuje také hluboký zvuk za závěsy.

nahrávací studio – domácí studio

 

Další informace

Hmotnost 14 kg
Barva

1-light grey, 2-dark grey, 3-butter colour, 4-light brown, 5-dark brown, 6-black, 7-claret, Béžová 553 BE-4, Bílá 553 BA-1, Modrá 101 N-8, Středně hnědá 553 BR-1, Zelená 553 Z-3

Velikost

104x20x30cm, 104x30x30cm, 104x40x40cm

3 recenze Giga Bass Trap ze skórzaną membraną

 1. Attila Orlov

  Zákaznický servis byl velmi užitečný. A kladl jsem jim spoustu otázek. Panely byly hotové za 1 týden. Přijeli neporušeni. Když jsem to dal na místo, změna byla okamžitě slyšitelná. Basy se staly mnohem jasnějšími a dynamičtějšími.

  Obrázek #1 z Attila Orlov
 2. Vladimir Sehnal

  Jsem naprosto spokojen!

 3. Miloslav

  Správa hlubokých zvuků: Membrána Giga Panel účinně spravuje hluboké zvuky, zlepšuje akustiku místnosti a zajišťuje vyvážený zvukový zážitek při poslechu hudby nebo sledování filmů.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi zákazníků

 1. Q Hi, At what frequencies is what attenuation factor? When ordering a 103x30x20 what is the width and what is the depth? Thank you for the answer. Wišniewski
  Asked by Wisniewski Lubos on 2024.04.09. 10:40
  Answered by the admin

  Hello!
  Thank you for your question, please read the product description, there is a diagram uploaded where you can see the sound absorption curve of the product.
  The dimensions are 103cm in height, 30 cm in width and 20 cm in depth.
  I hope I could help you.

Send me a notification for each new answer.