Parametrický nástěnný umělecký panel (difuzor) 120x60x13cm

(Hodnocení: 1)

7 742,00 10 069,00  bez DPH

Velikost: 120x60x13 cm 18 kg

Velikost: 140x70x13 cm 23 kg

Nakupujte s důvěrou: 14denní záruka vrácení peněz!

 Kč
Máte otázku? Odpovíme do 1 hodiny!
Pracovní dny 07:00-15:10.

perfectacoustic.com@gmail.com

  • Hotovo Doprava zdarma při nákupu nad 9500 Kč !
  • Zaškrtávací značka Doba výroby pro panely a koberce je 1 týden, závěsy 2 týdny.
Katalogové číslo: 789357747 Kategorie: Štítky: ,
MPN:789357747
Značka:Perfect Acoustic

Popis

Zde si můžete objednat “bezplatné” online akustické měření!

Měření je 387,22 Kč bez DPH- ale pokud si ho koupíte, odečteme vám ho z ceny výrobku! Takže si určitě objednáte to, co potřebujete!

Země uvnitř EU: Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně! 

Země mimo EU, ve kterých lze zakoupit bez DPH: Spojené království, Norsko, Švýcarsko, San Marino, Lichtenštejnsko

Parametrický nástěnný umělecký panel (difuzor)

Vlastnosti:

Parametrický nástěnný umělecký panel je vyroben z kvalitního borovicového dřeva.
Velikost našich panelů je 120x60x13 cm, ale kvůli přepravitelnosti je zasíláme ve 2 kusech 60x60x13 cm. Spoj nebude při aplikaci viditelný.
K dispozici v 5 barvách.

Dostupné barvy:

Properties of 3D Cubic acoustic diffuser:

Montáž:

Každý difuzor je dodáván se 2 závěsy, které lze snadno připevnit k zadní části difuzoru:

Panely typu +1 a -1 lze namontovat dvěma způsoby. Pokud jsou dva samostatné panely o rozměrech 60×60 cm sestaveny z různých směrů, může být vytvořen konvexní nebo konkávní tvar.

Výhody parametrického nástěnného uměleckého panelu:

Díky vysoce hloubkové dřevěné konstrukci skládající se z mnoha různých částí tento prvek dokonale rozptýlí zvuk v prostoru. To poskytuje mnohem jasnější a podrobnější zvuk. Doporučuje se umístit difuzory na zeď, na primární a sekundární odrazové body.

Díky svému estetickému, futuristickému a avantgardnímu designu jej lze použít také jako dekorativní doplněk domácí dekorace v jakémkoli stylu místnosti nebo interiéru.

Co je to parametricismus?

parametrické budování

Pojem „parametricismus“ vytvořil v roce 1988 Patrik Schumacher. Tento nový typ architektonického stylu používá k definování tvarů algoritmy, takže místo vytváření jednoduchých kompozic s pravidelnými tvary (kostky, obdélníky) pracujeme s variabilními propojenými tvary v parametrickém designu, které jsou propojeny jako součást diferencovaného systému. V zásadě neměníme formy, ale vytváříme další formy změnou parametrů a pravidel prvků, které formy tvoří. To dává zcela odlišný systém pravidel.

parametrický design nábytku

Díky parametrickému designu rozptyluje nepravidelný povrch difuzorů zvuky v celé šířce pásma ve všech směrech a vytváří tak rovnoměrný zvuk.

Proč používat difuzory?

Obyčejný nábytek a bytové zařízení pohlcují pouze vysoké tóny, v hlubších řadách již nejsou tolik účinné. Velké, hladké a tvrdé stěny, stropy, okna a podlahové povrchy odrážejí zvuky koncentrovaným stejným směrem, což vede k hlučnému a nepříjemnému zvuku.

Při akustickém zpracování je nejdůležitějším úkolem eliminovat ozvěny a optimalizovat dobu dozvuku. Akustické poruchy způsobené příliš velkým nahromaděným basovým zvukem lze účinně odstranit použitím panelů pohlcujících zvuk. Pokud se však soustředíme pouze na pohlcování hlubokého zvuku, dochází v místnostech k nadměrnému útlumu, který zvuk degraduje. Proto je také nutné použít difuzní prvky, které primárně umístěné v odrazových bodech rozptylují zvuky přicházející na jejich povrch rovnoměrně, ve všech úhlech, pokrývající celou šířku pásma. To nám umožňuje vytvářet harmonickou a vyváženou akustiku. Difuzory zvládnou basové zvuky od 80 Hz.

Oblasti použití parametrických nástěnných uměleckých panelů:

Parametrický nástěnný umělecký panel – difuzor lze umístit do jakéhokoli typu místnosti. Výrazně zlepšuje zvuk filmů a hudby v obývacím pokoji nebo v místnosti domácího kina. A v domácích nebo profesionálních studiích pro nahrávání a mixování zvuku je nezbytné používat difuzory, protože kvalita zvuku zaznamenaného ve studiu může být dokonalá pouze v ideálním akustickém prostředí. Difuzory také eliminují kmitočty frekvence a chrastící ozvěny kvůli nevhodné době dozvuku. Parametrické nástěnné umělecké panely s nepravidelným povrchem zvyšují pocit prostoru a poskytují jasnější zvuk. Zvyšují jasnost a srozumitelnost řeči v přednáškových sálech a vzdělávacích institucích. Pro zvýšení účinnosti je vhodné umístit do místnosti co nejvíce difuzorů. Pokud si nejste jisti, kam a kolik difuzorů umístit, použijte online službu akustického měření Perfect Acoustic! Akustické měření a design lze použít k přesnému určení, kde, kolik a jaký typ panelů se doporučuje umístit.

Materiálové využití

K výrobě parametrického nástěnného uměleckého panelu používáme vysoce kvalitní pravou borovici. Materiály z tvrdého dřeva mají díky své vysoké hustotě a struktuře specifické hmotnosti mimořádně účinné akustické vlastnosti. Polystyrénové nebo houbové materiály nejsou vhodné pro zlepšení akustiky.

Kvalita a design

Kromě účinného vylepšení zvuku funguje parametrický nástěnný umělecký panel také díky svému speciálnímu a futuristickému vzhledu jako efektní dekorace ve vaší domácnosti, kanceláři nebo studiu. Lze jej objednat v krásných barvách, snadno se instaluje a nevyžaduje žádné odborné znalosti. Snadno se čistí vlhkým hadříkem. Jeho kvalita je nadčasová, neztratí na efektivitě a dekorativním vzhledu ani po letech.

Doprava a dodání:

V Maďarsku dodává naše produkty kurýrní společnost 24H a v zahraničí zásilková společnost DHL.

Naše difuzory jsou vyrobeny ze skutečného dřeva, vzhledem k přírodním vlastnostem a struktuře dřevěného materiálu (uzly, hrudky, skvrny od prosakující pryskyřice), moření/malování nebude rovnoměrné, odstíny se mohou lišit na celém povrchu difuzoru a kvůli tomu nepřijímáme stížnosti .
Krása a styl přírodního dřeva spočívá v tom, že díky žilkování a struktuře lze během moření/malování dosáhnout zvláštních barev a odstínů.

Tento výrobek je považován za výrobek vyrobený na zakázku. Výrobek není skladem, je vyroben na zakázku. Po úspěšné platbě proto není možná žádná změna ani zrušení (odstoupení) objednávky. Předpokládaná/obvyklá doba realizace je 2 týdny, ale o předpokládaném termínu dokončení vás budeme informovat po odeslání objednávky.
Výrobky mohou být vyrobeny s tolerancí +-1 cm.
Mezi 2 různými objednávkami mohou být barevné odchylky, a to i v případě, že jste si objednali stejnou barvu.

Další informace

Hmotnost 15 kg
Varianta

typ -1, typ -2, typ +1, typ +2, typ -3, typ +3, typ +4

Velikost

120x60x13cm, 140x70x13cm

1 recenze Parametrický nástěnný umělecký panel (difuzor) 120x60x13cm

  1. Jiri

    Bohužel zvuky v mém pokoji byly velmi matoucí, a tak jsem hledal řešení. Na webových stránkách společnosti Perfect Acoustic jsem našel Parametric Diffusers a kontaktoval jsem je e-mailem a telefonicky. Dostal jsem velmi podrobné a důkladné informace a nakonec jsem se rozhodl pro objednávku. Bylo to velmi dobré rozhodnutí, nainstaloval jsem 4 difuzory na 4 stěny, odrazové zvuky zmizely, zvuk byl velmi rovnoměrný. S výrobkem jsem velmi spokojen a zákaznický servis je vynikající.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi zákazníků

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

Send me a notification for each new answer.