Pure Tone protihlukový koberec

(Hodnocení: 2)

1 709 10 530  bez DPH

 • Celková hmotnost: 3200gr / m2
 • Celková výška: 2,5 cm
 • Absorpce zvuku: 32 dB

Nakupujte s důvěrou: 14denní záruka vrácení peněz!

Produkt skladem, připraven k okamžitému dodání

 

Máte otázku? Odpovíme do 1 hodiny!
Pracovní dny 07:00-15:10.

info@perfectacoustic.co.uk

 • Hotovo Doprava zdarma do zemí EU při objednávce nad 4994Kč ! Doručení zdarma do zemí mimo EU při objednávce nad 9 991Kč !
 • Zaškrtávací značka Doba výroby pro panely a koberce je 1 týden, závěsy 2 týdny.
Katalogové číslo: 54934253568 Kategorie: Štítky: ,
MPN:54934253568
Značka:Perfect Acoustic

Popis

Země uvnitř EU: Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně! 

Země mimo EU, v kterých lze zakoupit bez DPH: Spojené království, Norsko, Švýcarsko, San Marino, Lichtenštejnsko

Pure Tone protihlukový koberec:

 • Celková hmotnost: 3200gr / m2
 • Celková výška: 2,5 cm
 • Bělitelné: Ne
 • Vysoká odolnost proti oděru
 • Materiál: polypropylen
 • Zadní strana: Twinback, tkaná
 • Doporučené místnosti: kino a hi-fi místnosti, ložnice, jídelny, obývací pokoje
 • Absorpce zvuku: 32 dB
 • Vlastnosti: Měkký na dotek, odolný proti skvrnám
 • Vyrobeno v Německu
 • Povrch: měkký, hustě tkaný
 • Kompatibilní s podlahovým vytápěním

Vlastnosti protihlukového koberce Pure Tone:

Akustický koberec vytvořený pro profesionální použití je ještě silnější a hustší než ostatní akustické rohože, což z ní činí nejúčinnější akustický koberec. Pokud chcete maximální efektivitu při akustikém ošetření místnosti, studia nebo při zvukové izolaci, je pro vás tou nejlepší volbou koberec Pure Tone, který dokáže pohltit 45 dB zvuku! Nejen, že můžete vylepšit zvuk svého domova pomocí této vysoce kvalitní zvukotěsné textilie, můžete také dosáhnout vynikajících výsledků při použití ve studiu, hi-fi nebo kině, konferenční místnosti nebo kanceláři. Je důležité, že jej nelze vyčistit bělidlem!

Akustické ošetření s profesionálním řešením

V nahrávacích studiích je nesmírně důležité ošetřit stěny a strop příslušnými akustickými prvky. Rovněž by však neměly být zanedbány povrchy podlah! Rozsáhlé, hladké a tvrdé PVC, dlaždice nebo dřevěné podlahy nemohou absorbovat zvuky hlubšího rozsahu, ale odrážejí je. Výsledné stojaté vlny a ozvěny značně zhoršují kvalitu zvukových záznamů. Pokud chcete skutečně profesionální a dokonalý zvukový materiál, položte napodlahu akustické koberce Pure Tone.

Aby zvuk našeho domácího kina nebo hi-fi systému splnil naše očekávání, jsou také vyžadovány optimální akustické podmínky. Akustický koberec pohlcující zvuk odvádí skvělou práci i v těchto místnostech.

Redukce hluku s akustickým kobercem Pure Tone

Akustice kanceláří se věnuje stále více pozornosti, protože kanceláře v otevřeném prostoru jsou stále běžnější. V tomto typu kanceláře je komunikace mezi zaměstnanci snazší a rychlejší, avšak hluk počítačů, faxů, telefonů… atd. a komunikace pracovníků je extrémně rušivé. Rozhodně stojí za to použít akustické koberce pro izolaci a snížení hluku v kanceláři.

Pure Tone-terra-obchod
terra

Správná zvuková izolace hraje velkou roli v každé místnosti našeho domuobývací pokoj, ložnice nebo dětský pokoj. Pouze v klidném a tichém prostředí si můžeme na konci namáhavého dne pořádně odpočinout. Před okna lze umístit zvukově izolační akustické clony, které účinně zabraňují pronikání vnějšího hluku. Ošetření podlah lze vyřešit umístěním akustických koberců, které také tlumí hluk padajících předmětů, kroků a další nepříjemné zvuky.

Nevýhody hluku

Pokud jsme dlouhodobě vystaveni hluku, může se náš duševní a fyzický stav zhoršit. V závislosti na věku, pohlaví a životní situaci má hluk nepříznivý vliv na každého, takže nemůžeme opomenout význam zvukové izolace. Ať už se jedná o hluk z ulice, hluk dětí nebo hlasité sousedy, akustický koberec Pure Tone eliminuje všechny problémy s hlukem jediným tahem!

Design a praktičnost

Pure Tone-grey obchod
grey

Akustický koberec Pure Tone nabízí nejlepší výsledky v zlepšení akustiky místnosti díky své vysoké absorpční schopnosti zvuku a vynikající kvalitě. Díky svému stylovému a estetickému vzhledu funguje také jako krásný bytový doplňek. Jeho jemný dotek vyzařuje teplo a příjemnou atmosféru, a jako dekorace ho lze snadno vložit do jakéhokoli interiéru. Je také schopen dosáhnout maximální účinnosti při zvukové izolaci a útlumu hluku.

Jak se akustický koberec Pure Tone liší od ostatních průměrných koberců?

Akustický koberec Pure Tone má ve srovnání se zvukově izolačními rohožemi, které jsou v současnosti k dispozici na trhu, nejvyšší schopnost absorpce a redukce hluku. Tloušťka a hustota tradičních koberců zaostává za profesionálními koberci speciálně vyrobenými pro akustické účely. U akustických koberců lze očekávat přibližně o 60% větší útlum zvuku.

Dokonalou akustiku a profesionální zvukovou izolaci můžeme vytvořit v našich domovech, studiích nebo kancelářích!

Pure Tone-beige-obchod
beige

Akustický koberec Pure Tone je ideální pro zlepšení akustiky i snížení hluku a je díky své extra tloušťce a vysoké hustotě účinnější než jakákoli jiná rohož. Doporučuje se pokrýt co největší plochu akustickými koberci. Ve standardních velikostech je našim zákazníkům k dispozici krásný výběr barev. DHL je kurýrní společnost v zahraničí, v Maďarsku dodává koberce přepravní společnost 24H.

Koberce mohou mít odchylku hmotnosti +/- 20-30% a odchylku velikosti +/- 2-3% (mm)!

Další informace

Hmotnost -
Barva

beige, blue, green, grey, terra

Velikost

120×170 cm, 160 x 230 cm, 200x300cm, 80×150 cm, 240x340cm

2 recenze Pure Tone protihlukový koberec

 1. T Zolo

  Dobrý tlustý koberec. Ztlumí mnoho hluku od sousedů. Komunikace byla velmi dobrá.

 2. Anonymní

  S kobercem jsem spokojená. Díky tomu je v místnosti opravdu větší klid.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi zákazníků

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

Send me a notification for each new answer.