Rohový prvek s difuzorem

(Hodnocení: 4)

3 767 3 964  bez DPH

Velikost: 108x64x23cm hmotnost: 18kg

Nakupujte s důvěrou: 14denní záruka vrácení peněz!

 Kč
Máte otázku? Odpovíme do 1 hodiny!
Pracovní dny 07:00-15:10.

info@perfectacoustic.co.uk

 • Hotovo Doprava zdarma do zemí EU při objednávce nad 4994Kč ! Doručení zdarma do zemí mimo EU při objednávce nad 9 991Kč !
 • Zaškrtávací značka Doba výroby pro panely a koberce je 1 týden, závěsy 2 týdny.
Katalogové číslo: 756345555210 Kategorie: ,
MPN:756345555210
Značka:Perfect Acoustic

Popis

Zde si můžete objednat “bezplatné” online akustické měření!

Měření je 387,22 Kč bez DPH- ale pokud si ho koupíte, odečteme vám ho z ceny výrobku! Takže si určitě objednáte to, co potřebujete!

Země uvnitř EU:  Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně!

Países no pertenecientes a la UE que se pueden comprar sin IVA: Reino Unido, Noruega, Suiza, San Marino, Liechtenstein

Velikost: 108x64x23cm hmotnost: 18kg

Rohový prvek s difuzorem:

 • Naše basová pasti difuzéru, náš rohový prvek, je jedním z nejdůležitějších akustických prvků v místnosti, protože většina basů je v rozích.
  Obsahuje 90 kg/m3 akustické bavlny umístěné v pevné dřevěné konstrukci uvnitř našich panelů.
  Nebo můžete požádat o Extra hustou 80kg/m3 Elitexa akustickou pěnou (za příplatek)
  Akustická bavlna je zdraví neškodná.
  Z vnější strany je husté akustické hedvábí, které také pomáhá chránit před prachem.
  Přední část difuzoru je vyrobená z tvrdého, vrstveného, stlačeného dřeva. Obvyklá tloušťka je 3 mm.
  Rohové basové pasti, jsou potřebné v místnostech, kde se nemohou vyrovnat s hlubokými zvuky.

 

Barvy a vzory panelů a čel:

 • V 16 různých hedvábných barvách
  Čela difuzoru jsou k dispozici v 8 barvách a 4 vzorech
  Lze také objednat jejich kombinace

Čištění:

Lze jej otřít mírně navlhčeným hadříkem! Hedvábí neztrácí svou barvu a pružnost.

Při výběru barvy mějte na paměti praktičnost. Mnoho lidí si objedná akustické hedvábí v bílé nebo špinavě bílé, ale udržování těchto barev v čistém stavu vyžaduje větší péči, protože se snadněji zašpiní. Naše panely lze otřít navlhčeným hadříkem, ale bílé nebo šedobílé materiály se po chvíli stanou zaprášené a znečištěné.

Proč jsou difuzéry Bass Traps lepší než jiné produkty?

Nejdůležitějším cílem rohových prvků difuzoru je utlumit co možná nejmenší výšky a absorbovat hlubší zvuky ve vyšších než průměrných množstvích.
Protihlukové žaluzie jsou účinnější při tlumení hlubokého zvuku než širokopásmové akustické panely.
Kromě absorpce zvuku mají také velmi dobrý difúzní rozptyl zvuku.
Rohový basový lapač difuzéru účinně ničí nadměrné hloubky od 40 Hz, zatímco absorbují méně výšek od 600 Hz směrem nahoru a více hloubek od 300 Hz směrem dolů při vyšších frekvencích ve srovnání s klasickými akustickými panely.

Vlastnosti rohové basové pasti difuzoru:

Zmírňuje nežádoucí zvukové vlny již od 40 Hz do 20 000 Hz.

Všechny naše výrobky jsou neustále měřeny a testovány.

Bass trap with diffuser corner
Basová past s rohem difuzoru
Dostupnost:

Snažíme se udržovat přední část difuzéru na skladě ve všech velikostech, vzorech a barvách.

Doba přípravy je obvykle asi 1-2 týdny.

 • Kvalitní materiál a výrobní proces:

Akustické panely navržené a vyrobené společností Perfect Acoustic jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Nepoužíváme akustické houby, akustickou pěnu a jiné materiály nízké kvality. Běžná pěna, která má hustotu 20-30kg/m3, není schopna pohlcovat hluboké tóny. V naší nabídce máme extra hustou 80kg/m3 Elitexa akustickou pěnu, která díky své vysoké hustotě je schopna pohlcovat i hluboké tóny.
Je důležité mít na paměti, že takovou kvalitu a účinnost nelze vytvořit doma. Náš profesionální tým dává každý produkt dohromady ručně. Po kontrole kvality je pak prohlášen za hotový produkt, který splňuje nejpřísnější požadavky.

Hotové výrobky pro domácí (maďarské) zákazníky:

Spodní část panelů je zabalena do tvrdé lepenky. Vrchní část je pak zabalena do bezprašného vakuového filmu.

Pokud někdo požaduje poštou nebo jde do zahraničí:

V tomto případě pokud zákazník nepožádá o vlastní velikost, tovar bude umístěn do vyhrazené tovární krabice. Uvnitř krabice je kolem objednaného produktu také dalších 6 vrstev obalového materiálu. Tím se zabrání vnějším vlivům a zranění.

Je třeba zlepšit kvalitu zvuku!

Hlavním cílem Perfect Acoustic je vytvořit rovnoměrný zvuk. Aby byly hlubší frekvence na stejné úrovni jako vysoké frekvence, musí být použity basové pasti. Panely, které prodáváme, sestávají pouze z husté a těžké struktury a savých materiálů. S tím se zaměřujeme konkrétně na hlubší zvuky. Basové pasti mají také několik použitých materiálů. Závisí to na velikosti místnosti, a typu stěn. Nemluvě o velikosti reproduktorů.

Zde je obrázek přední basové pasti difuzéru. Protože přední panel difuzéru zabraňuje průchodu většiny výšek skrz panel, může absorbovat méně výšek. Tímto způsobem získáme hezčí a lepší hudební nástroj. Čím menší je náš pokoj, tím větší problémy mohou způsobit hluboké základy. Proto je vhodné v rozích používat většinou difuzér nebo rohové elementy membrány.

Umístění:

Rohové prvky byly vytvořeny speciálně pro rohy. V rozích se basy násobí, takže v tomto bodě je útlum basů nejúčinnější.

Každý rohový prvek má 45° zlomenou stranu. To zajišťuje snadné a diskrétní umístění. Kvůli tloušťce a velikosti panelů není potřebné vrtání. Stačí jej položit na zem a pevně postavit na nohou. Díky tvrdé dřevěné konstrukci 2 cm můžete na sebe umístit až 3 rohové prvky. Přesto zůstává velmi stabilní.

Nohy najdete v dolní části každého rohového prvku, pokud si o to nepožádáte při doručení. V tomto případě najdete 5cm nohy a odpovídající šrouby umístěné v krabici.

Proprietà dell'unità angolare Trappola per bassi

Standardní velikost nohy je 5 cm. Tato velikost však může být přizpůsobena vašim potřebám (takže může být libovolná velikost). Záleží na okraji parket nebo kamene v místnosti.

Pokud chcete panely naskládat na sebe, doporučujeme, aby mimo spodní panel nebyly žádné nohy. Tímto způsobem mohou být panely umístěny na sebe podle potřeby!

Jak fungují basové pasti?

V této části se zabýváme fungováním basových pastí. Podívejme se, proč se to oplatí stojí a kde je nejlepší umístění? Základy jsou jednodušší, než si myslíte. Nejprve začněme základní otázkou:

Proč je nutné ošetření pokoje?

Místnost je prázdná místnost s reproduktory. Vzhledem k tvaru a velikosti místnosti bude vždy dominantní rozsah. Tyto rozsahy se nazývají zvýraznění místnosti. Pokud není místnost ideálně zařízená nábytkem, basovými pastmi s absorbéry a difuzéry, do té doby uslyšíte tyto vysoké priority.

Bez ohledu na to, jaký je reproduktor nebo váš zesilovač, nikdy nebudete perfektně slyšet zvuk vycházející z těchto struktur. Dominuje pouze zvuk místnosti. Neošetřená místnost výrazně ovlivňuje to, co je slyšet, protože zdůrazňuje a zesiluje mnoho frekvencí, nebo je naopak hodně sníží. To vám dá zcela nerovnoměrný zvuk.

Ve studiích je to největší důvod, proč nikdy nedostáváme hudbu, kterou chceme. Smíšená hudba zní v každé místnosti jinak. Je to proto, že slyšíme frekvence zvýrazněné místností jako špatné a snižujeme je dolů ekvalizérem. A snížené frekvence jsou nastaveny výše, protože je slyšíme příliš málo. Takže pokud vás vezmou jinam k poslechu, dostaneme rozrušený zvukový obraz.

Akustika místnosti v detailech:

Akustika místnosti nebo studia vplývá na úroveň akustického tlaku vycházejícího z reproduktoru. Obvykle s mikrofonem to každý měří. Ale vezměte si příklad dominantního zvýraznění místnosti, např. 80 Hz. Tato frekvence může být obvykle ovlivněna basovou kytarou. V tomto případě uslyšíme nejen přímý zvuk vycházející z kytary, ale také 80 Hz ozvěnu. Tenhle dozvuk může způsobit mnohem silnější zkreslení a zvýraznění než hladina akustického tlaku přicházející přímo z kytary. To je důvod, proč čím vyšší je absorpční kapacita místnosti, tím rozptýlenější bude to skutečný zvuk, který uslyšíme.

Jednoduše řečeno:

K zajištění přesného a rovnoměrného zvuku z reproduktorů do místa poslechu potřebujete správu místnosti.

Nyní, když jsme zjistili, proč je důležité řídit akustiku místnosti, můžeme přejít k používání basových pastí.

Nízké frekvence se vždy množí podél tvrdých povrchů (stěn) a rohů. Podívejme se, jak funguje basová past a kde ji používat nejefektivněji.

Jak fungují basové pasti?

S touto otázkou dostáváme mnoho dopisů: „Jak fungují basové pasti?“ To není kouzlo, jen fyzika!

Pamatujete si fyziku, kterou jste se naučili? Pokud ne, zde je krátká objížďka na úsporu energie.

Energie je bez ohledu na to, odkud pochází. První zákon termodynamiky říká, že energie je konstantní, to znamená, že nemůže být vytvořena ani zničena. Energii lze změnit pouze na jiný stav. Jinými slovy, může se změnit z pevné látky na kapalinu zpět, ale celkové množství energie dostupné v systému je konstantní. Tyto změny mají viditelný vliv na způsob, jakým prožíváme svět. Když odstraníte teplo z vody, stane se ledem. Pokud do ledu přidáme trochu tepla, vrátí se do kapalného stavu. Dejte mu ještě více tepelné energie a promění se v plyn. Množství energie se nezměnilo, pouze její změna.

Myslete na akustiku místnosti, jako by to byl stejný koncept, jenom v jiné situaci.

Pohyb vzduchu se zpomaluje a díky tření se stává teplem. Když se určitá energie přemění na teplo, intenzita a síla vln se sníží. Třete si ruce a zahřejte se. Stejný princip se používá pro pohyb zvuku nebo vzduchu.

Když zapnete reproduktory, vytvoří se pohyb vzduchu, který vyplní každou část místnosti. V tomto případě vstupují do hry panely pohlcující zvuk nebo basové pasti. Tyto akustické panely jsou vyrobeny z materiálu, který může výrazně zpomalit nebo zastavit průchod zvukové energie skrz ně. Materiály používané společností Perfect Acoustic významně přispívají k absorpci této zvukové energie. Protože používáme vláknitou akustickou bavlnu o vysoké hustotě a dřevo o vysoké hustotě, vzduch, který jím prochází, se zpomaluje a přeměňuje na teplo. To výrazně snižuje nebo eliminuje stojaté vlny a odrazy v místnosti.

Pokud můžete dobu dozvuku snížit pod určitou barvu, škodlivé světelné frekvence se sníží a ztlumené nebo příliš snížené zvuky se zvýší. To dává lineární zvuk.

Kam mají být umístěny rohové prvky?

Začněte vždy v rozích.

Proč v rozích?

Protože většina basů se shromažďuje podél stěn a uvízne v rozích kvůli vysokému tlaku. Proto je nejvyšší hladina akustického tlaku vždy v rohu. Mohou způsobit až 20-30 dB zvýraznění. Proto je-li váš subwoofer nebo sub-box malý, stačí jej umístit do rohu ve větší místnosti. Pokud tedy do rohu umístíme basovou past s vysokou hustotou, zejména pokud je na sebe položíme více, dokážeme absorbovat hluboké zvuky, které se tam nahromadily.

Předpokládaná/obvyklá doba dodání je 2 týdny, ale o předpokládaném datu dokončení vás budeme informovat po zadání objednávky.
Výrobky mohou být vyrobeny s tolerancí +-1 cm.
Mezi 2 různými objednávkami mohou být barevné odchylky, a to i v případě, že jste si objednali stejnou barvu.
V případě objednávek na zakázkovou velikost nebude přední panel vyroben na míru, ale bude vystřižen podle vzoru předního panelu.

Další informace

Hmotnost -
Barva tkaniny akustického panelu:

1 bílá barva + náklady, 2 smetanové barvy + náklady, beige 5, black 36, camel 62, claret 46, dark brown 8, dark gray 53, green 69, king blue 31, light blue 30, light brown 52, light gray 33, middle gray 34, oil color 55, red 25

Barva panelu difuzoru

krém, mahagon, tabákový dub, bílá, světlý dub, tmavý dub

Vzor panelu difuzoru

vzor mřížky, pruhovaný vzor, vzor obruče, zvlněný vzor

4 recenze Rohový prvek s difuzorem

 1. Otakar Pinkner

  Kvalita výborná, hezký design. Zboží přišlo důkladně zabaleno. Jednání s firmou rychlé a bez problémů. Vřele doporučuji!

 2. Oszkar 22

  Všechno bylo v pořádku. S panelem jsem spokojený.

 3. Imre Malik

  Panely jsou velmi krásné. Dobré váhy, mají v sobě spoustu materiálu. Basové zvuky se staly krásnějšími. Pocit prostoru se zvyšuje. Skutečný prémiový produkt. Určitě objednám další.

  Obrázek #1 z Imre Malik
 4. Attila

  Pěkná basová past. Efektivní. Zlepšení jsem slyšel hned poté, co jsem to dal na pokoj.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi zákazníků

 1. Q Lze stavět 2 rohové prvky na sebe, na obrázku jsou vidět nožičky
  Asked by Zdeněk on 2023.09.03. 13:05
  Answered by the admin

  Děkujeme za váš dotaz.

  Rohové prvky lze skutečně postavit na sebe, stačí udělat následující: na spodním prvku necháte nohy, z horního prvku je odstraníte. Tímto způsobem se rohové prvky dokonale spojí dohromady.

Send me a notification for each new answer.