Šikmý akustický krychlový difuzor 60x60x6cm

(Hodnocení: 1)

2 639,89 3 431,00  bez DPH

Rozměry: 60x60x6cm 10kg

Rozměry: 70x70x6cm 13kg

Nakupujte s důvěrou: 14denní záruka vrácení peněz!

 Kč
Máte otázku? Odpovíme do 1 hodiny!
Pracovní dny 07:00-15:10.

perfectacoustic.com@gmail.com

 • Hotovo Doprava zdarma při nákupu nad 9500 Kč !
 • Zaškrtávací značka Doba výroby pro panely a koberce je 1 týden, závěsy 2 týdny.
Katalogové číslo: 975964242 Kategorie: Štítky: ,
MPN:975964242
Značka:Perfect Acoustic

Popis

Zde si můžete objednat “bezplatné” online akustické měření!

Měření je 387,22 Kč bez DPH- ale pokud si ho koupíte, odečteme vám ho z ceny výrobku! Takže si určitě objednáte to, co potřebujete!

Země uvnitř EU: Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně! 

Země mimo EU, ve kterých lze zakoupit bez DPH: Spojené království, Norsko, Švýcarsko, San Marino, Lichtenštejnsko

Dřevěný difuzor:

 • Je vyroben z kvalitní borovicového dřeva, které je díky své hustotě a vysoké měrné hmotnosti jedním z nejúčinnějších materiálů pohlcujících basy.
 • Povrch šikmého krychlového difuzoru je nepravidelný, různé hloubky, takže rozděluje zvuky přicházející na jeho povrch na menší energetické paprsky a rovnoměrně je rozkládá v prostoru. To nám umožňuje zažít jasný, vyvážený a ostřejší zvuk.
 • Naše difuzory jsme vyvinuli na základě matematických výpočtů. Zvuky jsou přenášeny zpět v různých šířkách pásma, čímž se eliminuje nepříjemná chrastící ozvěna.
 • Naše difuzory jsou stejně jako naše ostatní výrobky vyráběny ručně a pravidelně testovány.
 • Naše výrobky si zachovávají dekorativní vzhled a vysokou účinnost i po dlouhé době.
 • Velikost: 60x60x6 cm. Je také možné implementovat individuální velikosti.
 • Pokud potřebujete individuální velikosti nebo nápady, napište nám e-mail!

Ukotvení

Kdokoli může difuzory doma snadno umístit bez nutnosti kutilství. Součástí výrobků je věšák a šrouby.

Lze je také použít jako bytový dekorativní prvek

Naše společnost věnuje velkou pozornost skutečnosti, že naše výrobky jsou nejen efektivní, ale také se díky své náročné estetické podobě mohou stát ozdobou každé místnosti. Při výrobě našich výrobků pracujeme výhradně se surovinami nejvyšší kvality. Naše elegantní a vkusné prvky osloví téměř každého.

Příprava:

Vyrábíme naše výrobky v jakékoli velikosti a množství do 1-2 týdnů od objednávky.

Obal:

Naše výrobky balíme do jednorázových silných kartonových krabic. Vnitřek krabic je lemován několika vrstvami fólie, aby byla chráněna integrita našich produktů během přepravy.

Doprava.

Naše výrobky dodává kurýrní společnost DHL, v Maďarsku doručovací společnost 24H.

Rozptylovač dřeva

Co mohou akustické difuzory dělat?

Akumulace basových zvuků má za následek vážné akustické problémy. Může dojít k rušení, stojatým vlnám, chrastícím ozvěnám. Použití membrán absorbujících basy tento problém eliminuje. Pokud se však zaměříme výhradně na absorpci basového zvuku, můžeme se dopustit chyby nadměrného útlumu. Výsledkem je zhoršení kvality zvuku. Kromě absorbování basových zvuků rozptylovače rozptylují zvuky přicházející na jejich povrch ve formě menších paprsků energie, takže zvuk je mnohem čistší a plynulejší, čímž eliminuje ozvěnu. Difuzory mají nepravidelný povrch a různé hloubky, takže odrážejí zvuky pod různými úhly.

Správné umístění a ideální množství difuzorů

Je vhodné umístit difuzory na úroveň uší. Čím je místnost větší, tím více difuzorů budete potřebovat. To samozřejmě neznamená, že všechny volné povrchy jsou pokryty difuzory! Hlavní odrazové body musí být nalezeny a pokryty difuzními panely. Umístění těchto bodů lze určit akustickým měřením nebo změřeno zrcadlem. Perfect Acoustic nejen provádí akustická měření na místě, je také možné měřit online, v tomto případě můžeme získat výsledek s 95 % přesností! Nedoporučujeme nahrazovat difuzory nebo pohlcovače zvuku levnými, ale zbytečnými předměty jako především polystyren, plastové houby a krabičky od vajec, které nejsou pro tyto funkce vůbec vhodné.

Hlavní odrazové body se obvykle nacházejí za reproduktory, na stropě, mezi reproduktorem a posluchačem, v nakloněných podkrovních místnostech a za pozicí posluchače.

Proč je optimální akustika důležitá?

Pokud je akustika místnosti nepříznivá, zážitek ze zvuku, hudby nebo filmu se výrazně zhoršuje. Dlouhodobá „hluková expozice“ může mít velmi závažné zdravotní a psychické účinky. Zvuky jistě mají sílu – takzvané zvukové zbraně se v posledních letech staly běžnější! Akustické ošetření pokojů by tedy nemělo být bráno na lehkou váhu! Protože většina aspektů není při navrhování většiny budov brána v úvahu, musíme se při zpětném pohledu obvykle zabývat zlepšením prostorového zvuku. Difuzory, tlumiče hluku, atd. v naší produkci se snažíme vytvářet pro co nejoptimálnější akustiku.

Problémy s ozvěnou

Velké ploché povrchy stěn nejsou schopny absorbovat hluboké zvuky. Odrazí je zpět, aby se zvuky odrazily tam a zpět mezi zdmi. Takto vytvořené chrastící ozvěny jsou velmi znepokojivé a nepříjemné. K vyřešení tohoto problému přispívají prvky pohlcující basy na stěnách a rozích, ale pro rovnoměrný zvuk existuje také potřeba difuzních panelů, které vyzařují zvukovou energii zpět do vesmíru a rozdělují se na malé části. Takže nezažíváme ozvěnu.

Existuje několik typů odrazných ploch. Reflexní, hladké, ploché a tvrdé povrchy (dlaždice, mramor, sklo) odrážejí zvuk, ale nemají absorpci zvuku, naopak difuzory rozptylují zvuk po většině místnosti kvůli nepravidelnému povrchu.

Naše difuzory jsou vyrobeny ze skutečného dřeva, vzhledem k přírodním vlastnostem a struktuře dřevěného materiálu (uzly, hrudky, skvrny od prosakující pryskyřice), moření/malování nebude rovnoměrné, odstíny se mohou lišit na celém povrchu difuzoru a kvůli tomu nepřijímáme stížnosti..
Krása a styl přírodního dřeva spočívá v tom, že díky žilkování a struktuře lze během moření/malování dosáhnout zvláštních barev a odstínů.

Další informace

Hmotnost 15 kg
Velikost

60x60x6cm, 70x70x6cm

1 recenze Šikmý akustický krychlový difuzor 60x60x6cm

 1. Ota45

  Tento panel se mi líbí. Je to nádhera. Je to, jako bych vyměnil celý strop. Mám v pokoji 3D zvuk.

  Obrázek #1 z Ota45
  Obrázek #2 z Ota45
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi zákazníků

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

Send me a notification for each new answer.