Širokopásmový panel pohlcující zvuk

(Hodnocení: 4)

1 073 6 335  bez DPH

Velikost: 130x64x11cm hmotnost: 11kg, Velikost: 104x64x11cm hmotnost: 8kg, Velikost: 104x64x6cm hmotnost: 4kg

Nakupujte s důvěrou: 14denní záruka vrácení peněz!

 Kč
Máte otázku? Odpovíme do 1 hodiny!
Pracovní dny 07:00-15:10.

info@perfectacoustic.co.uk

 • Hotovo Doprava zdarma do zemí EU při objednávce nad 4994Kč ! Doručení zdarma do zemí mimo EU při objednávce nad 9 991Kč !
 • Zaškrtávací značka Doba výroby pro panely a koberce je 1 týden, závěsy 2 týdny.

Popis

Zde si můžete objednat “bezplatné” online akustické měření!

Měření je 387,22 Kč bez DPH- ale pokud si ho koupíte, odečteme vám ho z ceny výrobku! Takže si určitě objednáte to, co potřebujete!

Vzorek látky si můžete objednat zdarma.

 

Země uvnitř EU: Naši zákazníci s DIČ mohou nakupovat bez DPH!

Země mimo EU, ze které lze zakoupit bez DPH: Spojené království, Norsko, Švýcarsko, San Marino, Lichtenštejnsko

Můžeme také vyrábět vlastní velikosti.

 • Velikost: 130x64x11cm hmotnost: 11kg
 • Velikost: 104x64x11cm hmotnost: 8kg
 • Velikost: 104x64x6cm hmotnost: 4kg
 • Velikost: 104x30x6cm hmotnost: 3,5 kg
 • Velikost: 64x54x6cm hmotnost: 3,5 kg

Širokopásmové panely:

Uvnitř našich panelů umístíme akustickou vlnu 90 kg / m3 do robustní dřevěné konstrukce.

Nebo můžete požádat o Extra hustou 80kg/m3 Elitexa akustickou pěnou (za příplatek).

Pro instalaci na strop nedoporučujeme používat houbové obložení (nepůsobí esteticky).

Akustická vlna je vyvinuta speciálně pro tento účel, takže není toxická.
Povrch panelu je pokryt akustickým sametem, který také chrání před emisemi prachu.
Akustické pohlcovače jsou zapotřebí v místech, kde je doba dozvuku (echo) vyšší než referenční úroveň.

Barvy našich panelů:

Barvy látek
Barvy látek

V 16 různých barvách.

Můžete dokonce požádat o vzorovanou bavlněnou látku:

Skládání Panelů Na Sebe

Spojením dvou nebo dokonce tří panelů dohromady vytvoříte akustickou stěnu. Kolejnice umožňuje jejich stabilní spojení, aniž by se rozpadly. Přiložte kolejnice k sobě a zasuňte je na místo. Kolejnice jsou k dispozici v několika barvách. Doporučujeme požádat o spodní panel s nožičkami, v takovém případě nemůže akustická stěna spadnout. Panely se doporučuje používat v místech, kde je nelze zavrtat do zdi, např:

 • v podnájmu: tam, kde není možné vrtat do zdi
 • kancelář: kde jsou stoly odděleny akustickou stěnou
 • studio: za vysokými reproduktory nebo jako pohyblivá stěna kolem zpěváků nebo mezi hudebníky.

Čištění:

Otřete ji mírně vlhkým hadříkem.

Skládací dřevěné nohy jsou k dispozici také na vyžádání

K dispozici v dřevěném rámu, přírodní barva borovice .

 

V jaké oblasti panely absorbující zvuk dávají přednost jiným produktům?

Snažili jsme se vytvořit takový akustický panel, pomocí kterého můžeme zpracovat celou šířku pásma, aniž by se utlumily vyšší frekvence.
Protože ničí nežádoucí basy ze 40 Hz, uslyšíme podrobnější a kontrolované basy, zatímco vyšší frekvence zůstanou vzdušnější a prostornější.

Vlastnosti pohlcující zvuk klasického širokopásmového panelu:

broadband acoustic panel
širokopásmový akustický panel

Tlumí nežádoucí zvukové vlny od 40 Hz do 20 000 Hz.
Všechny naše výrobky jsou průběžně měřeny a testovány.

Další nejdůležitější sadu otázek lze shrnout mechanicky:

Jinými slovy, jak snadno se s ním manipuluje a připevňuje na zeď? A co trvanlivost? Životnost? A co odstraňování a čištění?

Pokud jste se někdy pokusili odstranit z vašich stěn lepidlo způsobené pěnou, možná víte, jak je to náročné. Pokud ne, budete překvapeni. Oprava poškození způsobeného lepidly je obvykle dražší než cena panelů.

Jinými slovy, jak snadno se s ním manipuluje a připevňuje na zeď?

Zaháknutí panelů:
Přidáno do panelu:

Háčky je třeba objednat zvlášť. 4 háčky v sadě. V tomto případě jsou vyvrtány 4 strany panelu.

Pokud ji chcete zavěsit na strop, nebude to složitý úkol, funguje to stejně jako u zavěšení na zeď. Jediný rozdíl spočívá v tom, že je vhodné si koupit malý a tenký řetěz, vlasec nebo splétaný drát. V tomto případě není problém, i když se vzdálenosti mezi otvory neshodují, protože drát lze přizpůsobit háku na zvukových panelech.

Složení akustického panelu:

internal structure of acoustic panels
vnitřní struktura akustických panelů

Zvukové panely jsou série akustických panelů pokrytých akustickým sametem o vysoké hustotě vyvinutým pro aplikace, kde je nutný vynikající akustický výkon a příliš dlouhý dozvuk je velkým problémem.
Širokopásmové akustické panely vyrobené z akustické vlny o vysoké hustotě 90 kg / m3 mají hustotu až 8násobek hustoty typických pěnových panelů, nebo můžete požádat o Extra hustou 80kg/m3 Elitexa akustickou pěnou (za příplatek), aby se zajistila co nejvyváženější absorpce zvuku v poslechových frekvencích zvuku.
Akustickou vlnu vkládáme do dřevěného rámu o tloušťce 2 cm. Proto je lze instalovat velmi stabilně. Každý akustický panel je zabalen do mikročásticového akustického sametu, který je k dispozici v 16 různých barvách.

Instalace akustických absorbérů je velmi snadná.

akustické stěnové panely

Velkým trikem akustiky je, že pokud ponecháme nějaký prostor za širokopásmovým akustickým panelem, zvýšíme absorpci basů.
Širokopásmové panely můžeme zavěsit stejně snadno jako rámeček obrázku.
Používáme nejpraktičtější z různých způsobů instalace, která se snadno instaluje i bez odborných znalostí. Každý z našich akustických panelů poskytujeme předem vyvrtané otvory, do kterých můžete snadno zašroubovat háčkové šrouby, které jste obdrželi s panelem pohlcujícím zvuk.

Pak musíte vyvrtat díru do zdi, do které zašroubujete šroub, který je také hákovým šroubem, ale ne kulatým, ale 90 stupňovým šroubem. Pak můžete snadno zavěsit akustický panel, který jste si zakoupili.

Je-li to možné, ponechte mezeru mezi stěnou a akustickým panelem. Například pokud ponecháme 10 cm mezi stěnou a 10 cm širokopásmovým akustickým panelem, absorpce zvuků pod 200 Hz se zdvojnásobí. Tuto absorpci basů byste neměli ztrácet. To samé zvládnete zavěšením na strop. Jediným rozdílem je, že mezera není tak rušivá jako na zdi.
S výrobkem nemůžeme poskytnout zástrčku, řetěz nebo šroub, protože stěny jsou všude různé a vyžadují úplně jinou fixaci.

Typy akustických panelů:

Nabízíme širokopásmové panely v 5 různých velikostech a 2 různých tloušťkách. Tloušťka 6 cm umožňuje návrhářům porazit vlající ozvěnu, která výrazně snižuje schopnost soustředit se na pracovišti, levněji a ne příliš nápadně, např. v kancelářích nebo rozvaděčích.

Doporučujeme akustické panely o tloušťce 11 cm nebo ještě silnější (např. Cube bass trap) pro hudební instalace, divadla, kina nebo studia, kde musí být zvuk absorbován ve větším objemu a v plné šířce pásma.

Umístění širokopásmového panelu:

Umístění panelů je ve skutečnosti problémem aplikace. Například větší absorpce může těžit z výhod studia, zatímco lobby nebo restaurace hotelu dobře fungují s minimálním ošetřením.

Jak jste si možná všimli, většina lidí často nezakrývá místnosti – dokonce ani studia – od podlahy ke stropu. Většina lidí ráda poslouchá hudbu za relativně životně důležitých a přirozených okolností. To pro nás – pro lidi – zajišťuje relaxační a přirozenou prostornost. Jsou-li místnosti příliš ošetřeny, jako je například anechoická komora, ztratíme prostornost a cítíme to matně.

Také umístění panelů se bude měnit v závislosti na místnosti. Například pouhé připevnění panelů na zeď v restauraci nebo kanceláři zlepší konverzaci a zvuk počítačů. V takových případech je umístění obvykle založeno na praxi, například tam, kde jsou k dispozici povrchy stěn. V některých případech lidé upřednostňují plynulejší nebo vyváženější přístup distribucí absorpčních panelů, aby zajistili stejné klidné prostředí pro všechny. Dobrým příkladem toho jsou konferenční místnosti.

Lidé dávají přednost umístění rozvinutějších panelů v nejnáročnějších kritických poslechových pozicích. Nejčastější konfigurace je známá jako slepá ulička nebo živá část, kde jeden konec místnosti má vyšší procentuální absorpci než druhý. V ateliéru lze spíše zpracovat zdrojový konec, zatímco ve větších místnostech, jako jsou divadla, je možné ošetřit zadní část místnosti.

Maximalizace výkonu

K dispozici je řada akustických triků, které zjednodušují a zefektivňují akustickou instalaci:

Montáž akustických panelů na úrovni uší:

Prvním jednoduchým trikem je namontovat širokopásmové akustické panely na úrovni uší. To je efektivní zejména v menších místnostech, jako jsou domácí divadla, učebny, konferenční místnosti nebo studia. Výhodou je, že jsou chráněny před židlemi a lidmi, kteří sedají na židlích, což může panely náhodou poškodit.

Ošetření rovnoběžných povrchů

Flexi Acoustic Diffuser the corner

Další trik souvisí s povrchy rovnoběžných stěn. Většina pokojů má obdélníkový tvar. To znamená, že obrovské pokoje mají dvě paralelní stěny. Zvuk je velmi směrový – zejména ve vysokých frekvencích -, díky čemuž je nahoře rozptýlen jako baterka. K udržení chvějící se ozvěny jsou zapotřebí dvě rovnoběžné stěny. Pokud zachází pouze s jednou, ozvěna se projeví rychle.

Ponechání mezery mezi panely.

diffusers placed in a wall

Protože zvuk je schopen proniknout do bočních konců panelů, prostor mezi nimi obvykle zvyšuje absorpci. Pokud se tedy nepokoušíte celou místnost zcela pokrýt, můžete ušetřit peníze tím, že mezi panely ponecháte volný prostor.

Využijte výhody rohůDolní rohová jednotka

Jak se zvuk šíří jako koule, zatímco to jde pryč od zdroje, panely jej mohou snadno zachytit „zachycením“, než se vrátí do místnosti. Pokud ošetřujete zeď nebo povrch stěny v rohu mezi stěnou a stropem, můžete skutečně těžit z výkonu dvakrát.

Akustické stropní panely:

 

Pokud nejsou k dispozici žádné stěny, může být strop dobrou alternativou pro absorpci zvuku. Například v restauraci nebo v hotelové hale s velkými okny může být povrch stěny obsazen.

A co trvanlivost?

Pokud zabráníte fyzickým nárazům našich akustických panelů: úrazy, kapky atd., Bude to fungovat navždy, protože díky tvrdé dřevěné konstrukci se naše akustické panely nemohou deformovat. Akustický hedvábný povlak, kožený povlak nebo tištěný akustický hedvábí nezmizí a neztrácí barvu. Samozřejmě ji musíte chránit před slunečním zářením jako v případě všech textilních tkanin.

Pokud se někdo někdy pokusil o opravu zdi poté, co na ni nalil „akustickou“ pěnu, bude vědět, že oprava dvou malých děr, které zbyly z našich akustických panelů Pokud vezmeme v úvahu pouze tuto otázku, bude výsledek pěny nebo polystyrenu, který je považován za velmi levný, podstatně dražší než naše panely pohlcující zvuk. Lepidlo použité pro pěny je obvykle dražší než samotná pěna. Nemluvě o kompletní renovaci zdi a malbě místnosti pozadu.

Čištění akustických panelů:

Každý z našich výrobků můžete otřít mírně navlhčeným hadříkem.

Před výběrem akustického panelu a barvy je vhodné vzít v úvahu „náročnost“ barvy materiálu. Bohužel, barvy světla (pouze textilní) se zašpiní dříve, takže se mohou stát velmi ošklivými kvůli okolnostem, které jsou mimo naši kontrolu, místo nezmizí, i když je omyté. V prašných místnostech je vhodné zvolit tmavší akustické hedvábí.

Další informace

Hmotnost 25 kg
Barva

se vzorovanou látkou, 1 bílá barva + náklady, 2 smetanové barvy + náklady, beige 5, black 36, blue 30, camel 62, claret 46, dark brown 8, dark gray 53, green 69, king blue 31, light brown 52, light gray 33, middle gray 34, oil color 55, red 25

Velikost

2 kusy 130 x 64 x 11 cm, 104x30x6cm, 104x64x11cm, 104x64x6cm, 130x64x11cm, 64x54x6cm

4 recenze Širokopásmový panel pohlcující zvuk

 1. Jiri J.

  Jsem velmi spokojený, širokopásmový panel si získal mé zalíbení, vypadá opravdu pěkně, ale také zlepšil akustiku. Dodání bylo rychlé a bezproblémové.

 2. Vladimír Sehnal

  Doručení bylo rychlé. Kontakt byl velmi příjemný. Hodně pomohl s plánováním. Znělo to opravdu dobře. Profesionální společnost.

 3. Vladimir Sehnal

  Vše proběhlo v pořádku. Jsem maximálně spokojen.

 4. Jindra K

  Panely na strop v naší konferenční místnosti opravdu pomohly snížit dozvuk a zlepšit srozumitelnost řeči. Spolupráce s odborníky byla také bezproblémová.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi zákazníků

 1. Q Dobry den, pro pokoj cca 40 m2 obdelnikove formy, jaky/jake panely jsou vhodne?
  Asked by Vladimir on 2022.05.19. 00:14
  Answered by the admin Ahoj, Hodně záleží na místnosti. K čemu bude sloužit? Jaké panely tam chceš mít? Pokud máte vážnější úmysly, možná budete chtít požádat o online akustické měření. Tak budete vědět, kam ten panel umístit. Množství panelů nelze neviditelně říci.
 2. Q Dobry den, chtel bych pouzit instalaci sirokopasmovych panelu v loznici, jedna se o horni patro, tudiz zvuk se nese zejmena ve dvou protilehlych zdech - nikoliv pres podlahu, zejmena hlasy a dupot...v loznici se zvuk velmi rozleha (odrazi), potreboval bych vedet jaka je idealni vzdalenost panelu mezi sebou abych nenechal mezeru treba moc velkou a tim snizil ucinnost pohltivosti, kvuli uspore mista je budu davat primo na zed nebo ponecham minimalni mezeru od zdi...a jeste si nejsem jist o kolik je lepsi panel sily 11cm nebo by stacil panel 6cm.... Dekuji predem za odpoved.
  Asked by Přemysl on 2021.01.01. 15:35
  Answered by the admin

  Ahoj,

  Panel tloušťky 104x64x6cm je pro vás dostačující. Stojí za to ponechat 50cm mezeru mezi panely. Záleží také na tom, kolik panelů chcete použít.

Send me a notification for each new answer.