Skyline difuzory 60x60x14cm

(Hodnocení: 2)

3 064 3 983  bez DPH

Rozměry: 60x60x14cm 12kg

Rozměry: 70x70x14cm 15kg

Nakupujte s důvěrou: 14denní záruka vrácení peněz!

 

 Kč
Máte otázku? Odpovíme do 1 hodiny!
Pracovní dny 07:00-15:10.

info@perfectacoustic.co.uk

 • Hotovo Doprava zdarma do zemí EU při objednávce nad 4994Kč ! Doručení zdarma do zemí mimo EU při objednávce nad 9 991Kč !
 • Zaškrtávací značka Doba výroby pro panely a koberce je 1 týden, závěsy 2 týdny.

Popis

Zde si můžete objednat “bezplatné” online akustické měření!

Měření je 387,22 Kč bez DPH- ale pokud si ho koupíte, odečteme vám ho z ceny výrobku! Takže si určitě objednáte to, co potřebujete!

Země uvnitř EU: Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně! 

Země mimo EU, ve kterych lze zakoupit bez DPH: Spojené království, Norsko, Švýcarsko, San Marino, Lichtenštejnsko

Skyline difuzory:

 • Velikost: 60x60x14 cm
 • Hmotnost: 12 kg
 • Jsou vyrobeny z borovice. Pro 1 difuzor používáme 6 m dlouhé, hoblované dřevěné bloky 6,6×6,6 cm.
 • Dřevěné kostky mají rozměry 2 cm až 14 cm.

Je možné vyžádat vlastní velikost!!!

K dispozici v několika barvách:

Lze jej dokonce objednat v jedinečných akrylových barvách!

Properties of 3D Cubic acoustic diffuser:

Jaké Jsou Hlavní Vlastnosti Difuzorů Skyline?

Tento dvourozměrný difuzor byl pojmenován Skyline, protože připomíná panorama města. Difuzor se skládá z kusů různých hloubek, aby vyzařoval zvuky přicházející na jeho povrch v co největším počtu směrů.

Jaké změny můžeme v akustice pomocí difuzorů zažít?

Pomocí difuzorů lze dosáhnout čistšího a ostřejšího zvuku . Pokud posloucháme hudbu ve stereu, zpěv je slyšet uprostřed, přesně a srozumitelně, kytara je 2 metry za reproduktorem, klavír je na pravé straně zpěváka – získáme tím skutečný 3D smysl pro prostor a realistické, detailní zvuky.

Proč doporučujeme koupit tyto difuzory?

S nepříjemnými odrazy lze správně zacházet pomocí prvků pohlcujících a rozptylujících zvuk. V případě menších místností představují stojaté vlny zvláštní problém a bez akustických prvků nelze dosáhnout optimální akustiky. Difuzor Skyline vyvinutý společností Perfect Acoustic nabízí řešení tohoto problému a lze jej také použít jako difuzor blízkého pole. Difuzor Skyline kombinuje horizontální a vertikální difúzi v jednom produktu. Dvourozměrné difuzory se nejlépe používají v místnostech, kde není prostor a krátká vzdálenost pro jednorozměrné difuzory.

Z čeho jsou vyrobeny dobré difuzory?

Dřevěné materiály mají nejlepší akustické schopnosti. Perfect Acoustic pracuje výhradně s prvotřídními materiály. Tvrdá dřeva, jako je borovice, jsou mimořádně dobré tlumiče basů. Difuzory jsou nejúčinnější ve středním rozsahu, při 100–4 000 Hz, a zvládnou basy od 80 Hz. Byly navrženy na základě přesných matematických výpočtů. Nedoporučujeme použití pórovitých materiálů a materiálů s nízkou hmotností pro akustické účely. (polystyren, plastové pěny)

Kam umístíme difuzory?

dozvukové body

Umístění difuzorů závisí na velikostech, vlastnostech a funkci místnosti. Difuzory by měly být umístěny v primárních odrazových bodech (pomocí zrcadla je můžeme lokalizovat sami) a poté mohou následovat sekundární odrazové body. Tyto body lze určit akustickým měřením. Mohou být také namontovány na stěny nebo stropy. Doporučuje se umístit jej na spodní strop.

Lze difuzory namontovat na sádrokartonové stěny nebo stropy?

Ano, difuzory o hmotnosti 10–12 kg lze snadno přepravovat pomocí sádrokartonu. Za tímto účelem musí být difuzory upevněny na nejméně dvou místech pomocí hmoždinek na sádrokarton. Pokud chcete prvky připevnit ke stropu, musí být všechny čtyři rohy připevněny ke stropu, v případě sádrokartonu se také doporučuje použít hmoždinku na sádrokarton. Při montáži na cihlové zdi je zapotřebí 8 mm hmoždinka a hák. Pokud jej nechcete umístit na hák, můžete difuzory také namontovat přímo na zeď jejich provrtáním.

Proč jsou Perfect Acoustic difuzory lepší než výrobky jiných výrobců?

Všechny naše výrobky jsou vyráběny ručně a pravidelně testovány. Pracujeme pouze s kvalitními materiály, primárně pamatujeme na akustické vlastnosti různých materiálů, takže naše difuzory mají vynikající absorpci basů a schopnost rozptylu.

difuzor na zeď

Způsoby doručení a dopravy:

Výrobky jsou dodávány do zahraničí kurýrní společností DHL, v Maďarsku doručovací společností 24H.

Z produktů naší společnosti nebudete zklamáni, neváhejte nás kontaktovat!

Naše difuzory jsou vyrobeny ze skutečného dřeva, vzhledem k přírodním vlastnostem a struktuře dřevěného materiálu (uzly, hrudky, skvrny od prosakující pryskyřice), moření/malování nebude rovnoměrné, odstíny se mohou lišit na celém povrchu difuzoru a kvůli tomu nepřijímáme stížnosti .
Krása a styl přírodního dřeva spočívá v tom, že díky žilkování a struktuře lze během moření/malování dosáhnout zvláštních barev a odstínů.

 

Další informace

Hmotnost 15 kg
Rozměry -
Velikost

60x60x14cm, 70x70x14cm

2 recenze Skyline difuzory 60x60x14cm

 1. Vladimir Sehnal

  Difuzér je velmi těžký. Ne polystyren. Mám krásný 3D zvuk. Nainstaloval jsem 6 kusů. Prostorový zvuk se zcela změnil. Doporučuji všem. Takovou kvalitu jsem u jiné firmy ještě neviděl. A hodně jsem se díval.

 2. Pekar

  Je to jako mini New York na mé zdi, je to úžasné. 🙂

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi zákazníků

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

Send me a notification for each new answer.