Stěnové panely – akustický difuzor 140x70x8cm

(Hodnocení: 2)

5 752 6 431  bez DPH

Velikost: 140x70x8 cm

Velikost: 120x60x8 cm

Nakupujte s důvěrou: 14denní záruka vrácení peněz!

 Kč
Máte otázku? Odpovíme do 1 hodiny!
Pracovní dny 07:00-15:10.

info@perfectacoustic.co.uk

 • Hotovo Doprava zdarma do zemí EU při objednávce nad 4994Kč ! Doručení zdarma do zemí mimo EU při objednávce nad 9 991Kč !
 • Zaškrtávací značka Doba výroby pro panely a koberce je 1 týden, závěsy 2 týdny.

Popis

Zde si můžete objednat “bezplatné” online akustické měření!

Měření je 387,22 Kč bez DPH- ale pokud si ho koupíte, odečteme vám ho z ceny výrobku! Takže si určitě objednáte to, co potřebujete!

Země uvnitř EU: Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně!

Země mimo EU, ve kterých lze zakoupit bez DPH: Spojené království, Norsko, Švýcarsko, San Marino, Lichtenštejnsko

Stěnové panely – Difuzor:

 • Kostky panelů s designem stěny mají výstupky 7-8 cm.
 • Díky vysoké kvalitě materiálu mají vynikající zvukově absorpční vlastnosti.
 • Jejich povrch, navržený v různých hloubkách, dokáže rozptýlit zvuk do všech směrů a v celé šířce pásma.
 • Čím hlubší je povrch, tím nižší frekvence zvuků může být pohlcena.
 • Velikost: 140x70x8 cm, ale pro účely přepravy se skládá ze 2 panelů o rozměrech 70x70x8 cm.
 • V případě zájmu o individuální nápady a velikosti nám prosím napište, náš zákaznický servis je vám k dispozici!
 • Všechny naše výrobky jsou ručně vyráběné, pravidelně je kontrolujeme.
 • Tyto dekorativní doplňky na obklady stěn budou vypadat skvěle v jakémkoli stylu místnosti.

  Čištění:

  Lze jej snadno otřít vlhkým hadříkem.

Role difuzorů

Membrány pohlcující zvuk pohlcují hluboké zvuky. Pokud však usilujete o dokonalou akustiku, nestačí používat výhradně tyto akustické prvky. Nadměrný útlum vede k výraznému zhoršení kvality zvuku. Zvuk se odráží od stěn, skla a jiných rovných, hladkých a tvrdých povrchů a vytváří nepříjemnou ozvěnu. V takových případech se zvuky odrážejí ve stejném směru a ve stejnou dobu. Aby se tomu zabránilo, je nutné v místnosti instalovat akustické difuzory, které díky nepravidelným povrchům různé hloubky rozptylují zvuk v celém pásmu. Výsledkem je příjemnější, čistší a ostřejší zvuk. Ozvěny jsou eliminovány. Difuzory a dekorační panely také účinně pohlcují nízké frekvence. Správné akustické panely se vzájemně doplňují a zajišťují dokonalou akustiku. Dřevo je díky svým výhodným akustickým vlastnostem mnohem účinnější než PVC nebo pěnové obklady stěn.

Difúze

Rozptýlená a přímá zvuková krajina společně vytvářejí náš pocit časoprostoru a vzdálenosti. Difuzní povrchy jsou všechny nábytkové předměty a další příslušenství, ale kvalita odraženého zvuku závisí především na materiálu difuzního povrchu. Stěnové panely jsou díky své vysoké měrné hmotnosti a hustotě účinnými pohlcovači zvuku. Jejich nepravidelné povrchy, které se vytvářejí v různých hloubkách, jsou schopny rozptýlit zvuk v prostoru tím, že ho rozbijí na menší částice. Polystyrenové nebo plastové houby z PVC vůbec nefungují jako prvky pohlcující zvuk. A krabičky na vejce se lépe používají na skladování vajec!

Montáž

Naše difuzory se velmi snadno instalují. Pomocí háčků a šroubů (dodávaných s výrobky) je může snadno upevnit každý bez jakýchkoli odborných znalostí.

Příprava:

Můžeme vyrobit jakékoli množství a velikost našich výrobků do 1-2 týdnů po objednání.

Balení:

Naše výrobky jsou baleny do silných kartonových krabic vyložených několika vrstvami fólie.

Dodávka:
Panely jsou dodávány společností DHL

Kolik difuzorů a kde by mělo být nainstalováno?

V místnosti s větší plochou je potřeba větší počet difuzorů. Difuzory by se měly používat především k zakrytí reflexních bodů. Tyto body se nejlépe určují pomocí akustických měření. Společnost Perfect Acoustic provádí nejen akustické zkoušky na místě, ale nabízí také akustická měření online. Primární reflexní body můžeme určit s přesností 95 %.

Reflexní body:

Acoustic-panel-in-Barabás-villa-300x169

 • mezi reproduktorem a místem poslechu vpravo a vlevo
 • v uzavřených podkrovních místnostech
 • mezi stropem, reproduktory a posluchačem
 • za reproduktory

Doporučujeme umístit difuzory ve výšce uší.

Pokud má místnost ideální akustiku, bude místnost se špatným rozlišením středních frekvencí a nevyváženým dozvukem basů znít těsně. Při nahrávání zvuku ve studiu dosáhnete mnohem lepšího výsledku, pokud máte při nahrávání správnou akustiku. Ve sklepních prostorách a suterénních studiích je obvykle nejzávažnějším problémem ozvěna. Čím pevnější jsou stěny, tím větší je pravděpodobnost ozvěny. Zvuk může odrážet také dlažba, parkety nebo podlaha z PVC. Zkušenosti ukazují, že postmixování neřeší akustické problémy, protože elektronicky smíchaný a opravený zvukový materiál bude znít dobře pouze v místnosti, kde byl vytvořen! V jiných místnostech bude znít jinak. Proto je nezbytné zvládnout akustiku interiéru místnosti pomocí správných doplňků pro obložení stěn.

Proč bychom měli používat stěnové panely

Průzkumy ukazují, že hluková zátěž je závažným problémem naší moderní doby. Akustické příslušenství je nezbytné pro snížení hluku venku nebo i v kuchyni. Každodenní hluk nejenže zatěžuje naše uši, ale má také negativní vliv na náš nervový systém a tělo. Poslech hudby nebo sledování filmu je příjemným zážitkem pouze tehdy, pokud má místnost optimální akustiku, protože pak jsou všechny zvuky slyšet tak, jak mají. Pokud se však nepostaráme o zlepšení akustiky v místnosti, můžeme být bohužel v důsledku rušivých zvuků napjatí a náladoví! Pomocí stěnových panelů a difuzorů pohlcujících basy můžeme dosáhnout skutečně vyváženého a krásného zvuku v místnosti.

Nemusíme obětovat krásu kvůli efektivitě!

Naše difuzory jsou navrženy tak, aby vyhovovaly téměř všem potřebám a vkusu. Tyto panely jsou nejen účinné a krásné v obývacím pokoji nebo domácím studiu, ale vypadají skvěle i na stěně kuchyně a tlumí kuchyňský a venkovní hluk. Pokud hledáte doplňky pro obložení stěn, jistě vás potěší designové nástěnné panely, které jsou k dispozici v různých krásných barvách, ale pokud dáváte přednost minimalističtějšímu stylu, lze je objednat i v bílé barvě.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se použití dekorativních akustických obkladových panelů, náš zákaznický servis vám rád pomůže.

 

Další informace

Hmotnost 20 kg
Barva

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Bílá (průhledná se strukturou dřeva), Bordeaux, Černá, Citronově žlutá, Mahagon, Oranžová, Přírodní barva, Růžová, Světle modrá, Světle šedá, Světlý dub, Tmavě modrá, Tmavě šedá, Tmavý dub, Zelená

Velikost

120x60x8cm, 140x70x8cm

2 recenze Stěnové panely – akustický difuzor 140x70x8cm

 1. Jiri

  Blesková výroba a dodání, které nijak neovlivňuje kvalitu. Produkt mohu jen doporučit, děkuji!

 2. Sofia K.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi zákazníků

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

Send me a notification for each new answer.