Brawa zvukové tlumící závěsy – tepelněizolační materiál

(Hodnocení: 5)

 • Hustota 670 g/m Dvojité šití: 1340/m
 • Absorpce zvuku 15-25 dB
 • 30-40% tepelná izolace

Katalogové číslo: 564787720436 Kategorie:
MPN:564787720436
Značka:Perfect Acoustic

Popis

Země uvnitř EU: Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně! 

Země mimo EU, které lze zakoupit bez DPH: Spojené království, Norsko, Švýcarsko, San Marino, Lichtenštejnsko

Rozměry: 140 cm je šířka látky, pokud si objednáte širší látku, bude ušita na šířku 140 cm.

Nejen zvukově izolační, ale i tepelně izolační závěsy. Materiál závěsu je navržen tak, aby nepropouštěl teplo ani chlad.

Lze jej objednat v libovolné šířce!

Ceny platí pro již zvlněné závěsy!

BRAWA zvukové tlumící závěsy:

Všechny závěsy Brava jsou dvouvrstvé, zadní strana je vyrobena ze středně hnědého textilního materiálu.

Materiál je lehce vzorovaný, hedvábný, jemný na dotek. Vypadá skvěle doma, ve studiu nebo dokonce v kancelářích. Kromě dobrých vlastností pohlcujících hluk se dobře hodí k dalším výrobkům Perfect Acoustic.

Některé další podrobnosti o závěsu:

 • Vyrobeno z nehořlavých materiálů
 • Lze dosáhnout až 30-40% tepelné izolace.
 • Lze prát v pračce
 • Jemně měkký na dotek
 • Vyrobeno z odolného nepružného materiálu
 • Složení 50% PES – 50% bavlna
 • Hustota 670 g/m Dvojité šití: 1340/m
 • Šířka 140 cm
 • Zkouška otěrem / Martindale (EN ISO 1294-2) 90 000
 • Nárazník 4-5 (EN ISO 1295-2)
 • Odolnost vůči oděru barev (EN ISO 105-B02) 4-5
 • Tloušťka 2,5 mm. Dvojité šití: 5 mm
 • Absorpce zvuku 15-25 dB
 • 80% zatemnění, v případě dvojitého šití99%

 

Velikost záclon snižujících hluk:

Šířka našeho závěsu je 140 cm. Měli byste si vybrat délku, která vyhovuje vašim dveřím,oknám,atd. Pokud chcete vlastní velikost, je to také možné. 

Záclony by měly být alespoň dvakrát širší, než šířka okna, ale pokud chcete ještě lepší výsledky v absorpci zvuku, doporučujeme dva a půlnásobek šířky okna.

Prosím nezadávejte rozměry okna, dveří, potřebujeme pouze velikosti záclony, kterou si objednáte. Přesné měření jevelmi důležité.

Montáž záclon:

Zvukotěsné závěsy lze zavěsit  sponaminebo pomocí garnýže.

Dokážeme vytvořitdíry v horní části našich záclon, skrz kterou lze garnýž snadno protlačit!

Zavěšení kroužky:

Ringli_4cm

Tento druh zavěšení je nejsilnější. Může být dokonce použit pro průmyslové účely. Kroužky mohou být vyrobeny z kovu a plastu. Upřednostňujeme průhledný plastový kroužek, a to díky své síle a vzhledu. Tyto plastové obruče mají nosnost 150 kg/obruč. Jsou vloženyse do materiálu v intervalech 20 cm. Ve většině případů je garnýží protažena, ale je také vhodná pro pohyb stroje. V tomto případě je v něm zavěšen háček. 

Další populárním možnostem jenavíječ:

curtain back is black, but the light curtains are white felt material

blokování světla

Řešení pro zatahování opony:

(háčky neprodáváme!)

 

Jak vypočítat velikost záclon pohlcujících zvuk:

Šířka materiálu záclon je 140 cm, z toho 2–2 cm je šité lemování (na obou stranách), proto musí být v objednávce také zahrnuta. Lze objednat libovolnou širší záclonu. To je však možné pouze spojením, tento spoj vyžaduje 5 cm. Takže na každých 140 cm musíte počítat s + 5 cm. „Kůže“ záclonové římsy je asi 8-10 cm materiálu navíc. To by mělo být také přidáno tak, aby záclona byla tak velká, jak potřebujete. Řešení zavěšení pomocí prstenůje také možné pro velké závěsy, je to ale za příplatek! Při výpočtu velikosti vezměte v úvahu všechny detaily, aby závěs byl nejen funkční, ale také dobře vypadal!

Můžete si vybrat záclonu Brawa v jakékoli z viditelných barev, stejně jako objednat v jakékoli velikosti! Zvukotěsná opona je nezbytným doplňkem každého kina, studia nebo kanceláře. Kromě panelů a difuzorů je použití správné opony pohlcující zvuk nezbytné pro dobrou akustiku! Nezapomeňte, že zvukotěsné závěsy zdobí také místnost! Víme, že je také důležité, aby místnost, ve které žijeme, pracujeme nebo jen trávíme volný čas, vypadala dobře. Tak se budeme cítitdobře!

Při výběru barev a velikostí pečlivě přemýšlejte o všech detailech, protože záclony pohlcující zvuk nelze vrátit zpět!

Příznivé účinky ticha!

V dnešním moderním světě jsme vystaveni různým zvukovým efektům. Hluk násobklopuje kolem našich domovů, pracovišť a dokonce většinou v našem volném času. Z dlouhodobého hlediska to má velmi špatné účinky na naše tělo a zdraví. Různé výzkumy dokazují, že náš mozek potřebuje odpočinek!

 • Ticho pomáhá našim mozkovým buňkám regenerovat
 • Ticho zvyšujekreativitu
 • Ticho snižuje stres
 • Ticho zlepšuje mozkové funkce

Je důležité, abychom si sami vytvořili klidné prostředí pro náš odpočinekI nějaký akustický prvek nebo zvukotěsný závěs může výrazně zlepšit hluk v našem prostředí. V našem domově mohou být zvuky – zvenčí nebo způsobené našimi hlasitými sousedy – sníženy akustickými závěsy až o 30%. Samozřejmě také záleží na tom, kolik záclon zavěsíme. Je zřejmé, že větší povrch ( použijeme více akustického materiálu) může dosáhnout většího účinku.

Toto řešení je velmi rychlé, snadné a relativně levné na implementaci. Může však být nutné snížit hluk nejen v našich domovech, ale také na našich pracovištích. Je důležité, aby se zaměstnanci navzájem nerušili. Není vždy možné oddělit daný prostor. Pak může poskytnout řešení zvukově izolační závěs, který lze použít alternativními způsoby. V případě potřeby může být roztažena nebo zmenšena.

Důležitost prostorové akustiky:

Ve studiích, kinech jsou při akustickém zlepšování prostoru skleněné povrchy vždy problémem. Akustické panely, difuzéry, zvukové pasti mohou být dokonale doplněny zvukově izolační clonou. Tyto materiály nelze zaměňovat s tradičními materiály. Tyto materiály jsou speciálně vyvinuté, husté. Jejich vlastnosti pohlcování zvuku a tepla se skvěle používají. Tímto způsobem lze každý bod v dané místnosti dokonale zvládnout! Navíc se zvukotěsnými závěsy, bude nejen dobrá akustika dané místnosti, ale bude také vypadat dobře. Ze široké škály barev může každý najít tu, která jemu vkusu nejvíc vyhovuje! Je naprosto nezbytné, abychom se cítili dobře v našem domě, na pracovišti nebo v hobby místnosti! Pokud se v místnosti cítíme dobře, naše nálada bude také mnohem lepší! Díky lepší atmosféře budeme mnohem kreativnější a náš každodenní život lepší!

1. Každá opona je vyrobena na základě individuální objednávky, proto je každá opona považována za jedinečnou, a tak ji nelze vrátit zpět!

2. Hmotnost závěsů odpovídá průtokoměru materiálu: 1 průtokoměr je 140 cm a váží 820 gramů. (+/- 20-30% odchylka hmotnosti možná!)

3. Akustické závěsy mohou absorbovat 10–20 decibelů zvuku, pouze pokud jsou umístěné zcela bez mezer nebo pokud je akustika dané místnosti přiměřená! Kvůli výsledným problémům/stížnostem z tohoto důvodu je nelze vrátit zpět!

Po již proběhlé platbě v případě individuální objednávkynení možné objednávku upravit nebo zrušit.

Objednaný vzorek barvy se může od objednané barvy minimálně lišit.
Barva nové objednávky se může lišit od barvy předchozí objednávky.

Další informace

Hmotnost -
Barva

1101, 1102, 1103, 1104, 1105, 1106, 1107, 1108, 1109, 1110, 1111, 1112

5 recenzí Brawa zvukové tlumící závěsy – tepelněizolační materiál

 1. Holic

  Gratulujeme zákaznickému servisu. byli velmi užiteční. Záclony byly rychle hotové a bezpečně dorazily. Absorpce zvuku je taková, jakou jsem očekával. Chtěl jsem ztlumit zvuk aut. Fungovalo to. Jsem velmi spokojen.

 2. Peter Jusuf

  Velmi pěkný závěs. Doručení bylo rychlé. Hlas ulice utichl. Místnost byla klidnější.

 3. Honza

  Netušila jsem, že látka bude tak měkká a hustá. Objednala jsem si ho s dvojitou látkou. Velmi pomáhá tlumit zvuk. Určitě si objednám další na ostatní okna.

 4. Edvar

  Líbí se mi záclony. Dobrá práce. Děkujeme!

 5. Frantisek

  Nebylo snadné vybrat a zvolit velikost záclon. Zákaznický servis je naštěstí opravdu rychlý a přátelský. Četla jsem to na několika místech a přemýšlela jsem o tom, protože udržování kontaktu dnes není v módě. Ale díky za všechno!

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi zákazníků

 1. Q Dobrý den, jak je zakončený závěs 140 x 200 a 140 x 250. Oka zahnutí a pod? Děkuji za odpověď. S pozdravem, Jírovský.
  Asked by Bohumír Jírovský on 2020.11.30. 11:44
  Answered by the admin

  Ahoj,

  Bohužel nerozumím tomu, co chcete. Popište prosím podrobně.

  A V popisu je uvedeno, že pro lepší instalaci má závěs oka pro provlečení tyče. Když si od vás objednám zavěs 140 x 200 dostanu kus závěsu ve vybraném rozměru bez úprav?

Send me a notification for each new answer.