Zobrazuji všechny 2 výsledky

Absorpční panely s difuzorem:

Jedná se o klasický akustický předmět, na kterém je instalována čelní deska difuzéru. Díky své čelní desce, navržené na základě přesných matematických výpočtů, může Perfect Acoustic absorbovat určitou část kmitočtového rozsahu, zatímco může odrážet i některé další frekvence současně.

Ale proč je tato funkce 2 v 1 prospěšná? Akustický panel s difuzorem absorbuje více nízkých frekvencí pod 300 Hz, ale méně vysokých frekvencí nad 600 Hz, ve srovnání se širokopásmovými absorbéry. Tímto způsobem je zajištěno, že vysoké frekvence nebudou v místnosti přehlceny.

Díky difuzní čelní desce instalované na akustickém panelu se zvuk může volně pohybovat skrz štěrbiny, takže má také odrazivý a rozptylující dopad.

Absorpční panely s difuzorem:

Z jakého materiálu jsou akustické panely Perfect Acoustic s difuzorem?

Masivní a robustní dřevěný rám je vyplněn akustickou vlnou o vysoké hustotě 90 kg/m3, protože hluboké basy lze správně zmírnit pouze vysokou hustotou, vláknitým absorpčním materiálem nebo membránou. Pěna, polystyren a akustická pěna nejsou pro tento účel vhodné Používáme netoxickou akustickou vlnu, přičemž maximální bezpečnost je zajištěna krytím sametovou protihlukovou ochranou proti prachu. Instalujeme na ni difuzní, stlačenou dřevěnou čelní desku podle našeho návrhu. Pro snazší instalaci poskytujeme dodáváme zadní stranu panelů s předvrtanými otvory.

Barvy a vzory:

Vzhled našich akustických panelů přizpůsobíme vašim představám a vkusu:
– akustický sametový obal máme v 15 různých barvách
– čelní desky difuzéru máme v různých barvách a různých frézovaných vzorech
Kombinace výše uvedeného vám dává možnost vybrat si z desítek odlišných vzhledů.

Kde produkt používat:

Jakýkoli typ místnosti, kde je zapotřebí akustické ošetření: ve studiích, kancelářích, hi-fi místnostech nebo domácích divadlech, obývacích pokojích, showroomech.
Naše panely není nutné připevňovat na zeď, protože díky své velikosti a hmotnosti mohou stát stabilně na vlastních nohou. Tím mohou pracovat i jako mobilní akustické panely.

Multifunkční řešení:

Pomocí akustických panelů difuzéru můžeme zažít harmonický zvuk. Struktura z tvrdého dřeva obsahuje akustickou bavlnu o vysoké hustotě, která je zcela zdraví neškodná a má mimořádně účinnou schopnost pohlcovat zvuk. Panel zakryjte hustým akustickým hedvábím proti prachu. Čela difuzéru jsou vyrobena z tvrdého dřeva. Zákazníkům je k dispozici široký výběr barev a vzorů. Difuzní panely kombinují funkce panelů a difuzérů pohlcujících zvuk. Pohlcují hluboké zvuky a díky funkci difuzéru rozptylují zvuky rovnoměrně v prostoru, což vede k čistější akustice.

P

Pokud velikosti nebo vlastnosti místnosti neumožňují instalaci samostatných panelů a difuzérů absorbujících basy, je použití difuzorových prvků ideální volbou. Těmito multifunkčními výrobky se dosáhne dokonalé akustiky. Při koupě těchto ozdobných předmětů se také nemusíte vzdávat estetiky, protože si je můžete objednat v barvě nebo vzoru podle svého jedinečného vkusu.

Ztlumit basy:

Optimální akustiku lze dosáhnout pouze utlumením zvuků nahromaděných v nadměrném množství, ale bez poškození zvuků ve vyšších rozsazích. Pokud však dojde k nadměrnému útlumu, může to výrazně snížit kvalitu zvuku. Jsou zapotřebí basové zvuky, ale je třeba hledat vyvážené proporce. Čelní panel z tvrdého dřeva účinně tlumí basové zvuky procházející vibrací lamel ve frekvenci mezi 40 až 20 000 Hz.

Kryty

Na přední straně difuzoru jsou malé mezery, kterými zvuky proudí volněji, takže je nejen odrážejí, ale také je vyzařují vyváženějším způsobem v prostoru. Stěny a skleněné povrchy odrážejí zvuky přicházející na jejich povrch v jednom směru a vytvářejí rušivé ozvěny. Difuzéry jsou schopny rozptýlit zvuky pod různými úhly ve všech směrech a rozložit zvukovou energii na menší části. Pokrývají celou šířku pásma, čímž se zabrání ozvěnám, chrastění, problému dozvuku a tvorbě stojatých vln.

Návrh akustiky místnosti

Vhodná místa pro umístění panelů lze spolehlivě určit online a akustickými měřeními na místě. Všechny naše výrobky jsou vyráběny z prvotřídních surovin, ručně je neustále testujeme. Desky difuzoru lze snadno připevnit ke zdi nebo stropu, jejich zadní část má předvrtané otvory, ale lze je také dodat se sklopnými nohami, takže je lze dokonce umístit na podlahu. Panely jsou základní prvky pro domácí kina, ateliéry pro nahrávání zvuku nebo kanceláře pro optimalizaci akustiky. Je velmi důležité, aby byl zvuk nahráván ve studiu s dobrou akustikou, jinak by zvukový doprovod poslouchaný později v jiné místnosti mohl znít úplně jinak, což zničí potěšení z hudby! V kancelářích převládají vlastnosti prvků snižujících hluk. Při práci je náš výkon a nálada velmi silně ovlivněna hlukem v našem prostředí. Nepříjemné zvuky mohou dokonce způsobit bolesti hlavy.

Kombinací vlastností pohlcujících zvuk a rozptylu se prostorový zvuk opravdu výrazně zlepšuje! Rám z borovicového dřeva je jedním z nejúčinnějších materiálů pohlcujících zvuk. Nepoužívejte absolutně nevhodné materiály pro akustické účely, pokud chcete dosáhnout bezchybného výsledku. Mezi tyto materiály patří polystyren, plastové houby nebo vajíčka. S produkty Perfect Acoustic mohou být maximálně spokojeni všichni zákazníci. Naše akustické prvky jsou pečlivě navržené a připravené na základě matematických výpočtů a vždy fungují v souladu s požadavky. Jejich sofistikovaný a atraktivní design jim umožňuje přizpůsobit se stylu každé místnosti. Naše společnost nabízí dva typy akustických prvků difuzéru: akustický panel s difuzorem a basový lapač difuzoru, rohový prvek. Posledně jmenovaný produkt je specificky doporučován pro ošetření rohů, protože hluboký zvuk se v rozích shromažďuje v největším množství.