Zobrazuji všechny 2 výsledky

Protože designové akustické prvky s obrázky jsou stejné jako širokopásmové akustické prvky.

V akustice se tyto akustické prvky používají, protože tlumí nežádoucí zvukové vlny. V těchto místnostech je zvuk pohlcen v celém rozsahu 40 Hz až 20 000 Hz. Je to důležité, protože akustický prvek účinně snižuje ozvěnu v místnostech. Proto jsou tyto panely vhodné pro pohlcování nižších a méně vysokých frekvencí. Tyto nástěnné panely se nejvíce používají v kanceláři, domácnosti nebo studiu. Všechny naše produkty jsou nezbytnou součástí akustiky. Pokud budete potřebovat poradit, rádi vám pomůžeme. Zeptejte se také na naši službu měření online.

Dokonalý akustický obraz (3)

Z jakých materiálů jsou panel Perfect Acouistic vyrobeny?

Jako první krok ve výrobě postavíme stabilní dřevěný rám. Tato dřevěná konstrukce je vyplněna těžkou (90 kg / m3) akustickou bavlnou. Dřevo a akustická bavlna poskytují perfektní absorpci basů.

Ten je poté pokryt akustickým hedvábím, které zabraňuje prášení, a na něm je umístěn vnější potah: vlastní obrázek vytištěný na akustickém hedvábí.

Pro snadnou instalaci jsou panely opatřeny předvrtanými otvory. K panelům je přidáno montážní příslušenství. Montáž na strop je proto snadná.

Můžete si vybrat z položek skladem, což je levnější než vlastní obrázky. Nebo můžete najít řešení pro své jedinečné potřeby. Pošlete svou oblíbenou fotografii a my vám vyrobíme potištěné  panely s vaší vlastní fotografií. Lisované akustické hedvábí se snadno pere a čistí, takže časem nevybledne.

Účinky tištěného akustického prvku

Získáme klidnější, jasnější a vyváženější zvuk. Basový zvuk bude čistší. Výšky budou podrobnější. Bez akustických panelů je tento efekt těžko dosažitelný.

Díky akustickému panelu dostupnému v našem obchodě je manipulace s akustikou snadný úkol.
V našem internetovém obchodě nabízíme zakázkové panely na stěny nebo dokonce stropy.
Zde si můžete vybrat z nabídky fotografií nebo si objednat řešení stěny či stropu na míru.
Pro více informací nám napište e-mail!
Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás. Pomáháme vám používat naše produkty. Napište prosím recenzi, protože chceme zlepšit kvalitu služeb. Pokud nás chcete kontaktovat pro akustickou úpravu místností nebo izolaci, můžete tak učinit zdarma.