Whisper koberec proti hluku (průmyslová kvalita)

(Hodnocení: 1)

2 665 11 732  bez DPH

 • Hmotnost: 3010 gr / m2
 • Zvuková pohltivost: 37 dB

Nakupujte s důvěrou: 14denní záruka vrácení peněz!

 

Máte otázku? Odpovíme do 1 hodiny!
Pracovní dny 07:00-15:10.

info@perfectacoustic.co.uk

 • Hotovo Doprava zdarma do zemí EU při objednávce nad 4994Kč ! Doručení zdarma do zemí mimo EU při objednávce nad 9 991Kč !
 • Zaškrtávací značka Doba výroby pro panely a koberce je 1 týden, závěsy 2 týdny.

Popis

Země uvnitř EU: Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně ! 

Země mimo EU, v kterých lze zakoupit bez DPH: Spojené království, Norsko, Švýcarsko, San Marino, Lichtenštejnsko

Whisper koberec proti hluku (průmyslová kvalita)

 • Složení: 100% polyamid
 • Tloušťka: 18,00 mm
 • Gramáž vláken 1 500 g / m²
 • Hmotnost: 3010 g / m²
 • Tepelná vodivost 0,18 KW / m²
 • Počet bodů 140 000 / m
 • Zvuková pohltivost: 37 dB
 • Třída požární ochrany: B
 • Oblast použití: Třída 33 – Domácí a profesionální prostory, vhodné také pro komerční a průmyslové použití
 • Velikosti: 1,5x1m, 1,5x2m, 2x3m, ale je možné objednat i jednotlivé velikosti.
 • Lze léčit antialergickými/antibakteriálními látkami: Ano
 • Nabízí také následující praktické výhody v souladu s evropskými standardy:

Koberec Whisper představuje vysoce kvalitní italský design. Tento velmi měkký a silný, hustě tkaný, semišový koberec poskytuje pokojům luxusní pohodlí a zároveň poskytuje efektivní absorpci zvuku.

Pouze v Maďarsku jej lze objednat v specifických (velkých) velikostech.. Minimální šířka: 4 m.

Zvukotěsný koberec

Jaké jsou vlastnosti zvukotěsné podložky Whisper?

Ve srovnání s tradičními koberci může absorbovat až 37 dB zvuku!

Vynikající zvuková izolace díky husté vazbě.

Extrémně odolný, i vůči chemikáliím, snadno se čistí, takže jej lze použít v průmyslových nebo komerčních zařízeních.

Jsou to estetické bytové doplňky, k dispozici v různých barvách.

Lze jej použít nejen ke snížení hluku, ale je také ideální pro zlepšení prostorového zvuku ve studiích a domácích kinech.

Pro jaké typy pokojů můžeme použít koberec Whisper?

 1. bytových domech účinně tlumí kroky a zvuky rázů, čímž se vyhneme napětí se sousedy, které mohou vyvolat pobíhající děti, klepání od bot nebo zvuk předmětů padajících na podlahu.
 2. Kromě své zvukové izolační funkce v kinech, nahrávacích studiích přispívá také k vytváření ideální akustiky. Zvukové záznamy budou bezchybné pouze s optimální akustikou!
 3. Pokojný odpočinek je důležitý pro hosty hotelů a penzionů. Zvukotěsné koberce v místnostech a na chodbách zajišťují útlum rušivých zvuků.
 4. Nevýhodou otevřených kanceláří je přítomnost stálého hluku, který je způsoben zvukem počítačů, telefonů, dalšího technického vybavení, strojů, židlemi a kolegy. Trvalý hluk má negativní vliv na duševní a fyzický stav zaměstnanců a také zhoršuje pracovní výkon. Pokud chcete na pracovišti vytvořit harmonickou a zdravou atmosféru, položte akustické koberce na co největší podlahovou plochu.
 5. Může být také použit v komerčních a průmyslových zařízeních, závodech a dílnách, protože má vysokou odolnost proti oděru a je také odolný vůči chemikáliím.
 6. Pro divadla a konferenční místnosti je velmi důležitá dobrá srozumitelnost řeči a dokonalá akustika. I v těchto místnostech fungují koberce Whisper skvěle.
 7. Je také vynikající volbou pro snížení hluku nemocnic a zdravotnických zařízení, aby byl zachován klid pacientů a klid během lékařských vyšetření.
 8. Whisper zvukotěsné koberce mohou být také užitečné v sálech škol a dalších vzdělávacích institucí.

Jak velký povrch stojí za pokrytí akustickým kobercem?

 

Z vukotěsné koberce lze pokládat na největší možnou plochu, dokonce i od zdi ke zdi! Pro naše zákazníky z Maďarska existuje možnost objednat koberec Whisper ve větších rozměrech, dokonce tak, aby pokryl celou podlahovou plochu! Při objednávce specifických velikostí nám prosím pošlete přesné rozměry e-mailem, s ohledem na to, že minimální šířka jedné strany koberce je 4 m!

Proč je zvukotěsná podložka Whisper lepší než tradiční koberce?

Obyčejné koberce jsou také schopné absorbovat zvuk, ale ve velmi omezené míře a pouze ve vyšších zvukových rozsazích. K absorpci hlubších zvuků jsou vhodné pouze koberce určené pro speciální akustické použití. V porovnání s tradičními koberci absorbují alespoň o 60% více zvuku. Kvůli redukci šumu se však nemusíme vzdát ani estetiky! Koberce Whisper jsou k dispozici v několika krásných barvách, takže mohou být ozdobnými doplňky pro téměř jakýkoli styl místnosti.

Praktický a kvalitní produkt

Koberce Whisper jsou praktické a kvalitní, jejich barva po dlouhé době nevybledne, jejich materiál se neopotřebovává.

Přepravní informace:

Objednané produkty doručuje doručovací společnost DHL a v Maďarsku kurýrní společnost 24H.

Proč je zvuková izolace tak důležitá?

Téměř vždy v našem životě jsme obklopeni zvuky. Klid našeho domova narušuje hluk z ulice nebo sousedních bytů, což může náš každodenní život jistě velmi zatrpknout. Vzhledem k tomu, že při stavebních vlastnostech nejsou vždy zohledňovány aspekty snižování hluku, je obvykle nutné zajistit zvukovou izolaci pro náš domov nebo pracoviště zpět. Obvyklé stavební materiály, které všichni znají, nemohou kvůli své struktuře absorbovat dostatek zvuku, proto se doporučuje používat materiály, které byly speciálně vyvinuty pro snížení hluku.

Podložka pohlcující zvuk

Jaké problémy může způsobit trvalý hluk?

Počet zdravotních problémů a nemocí způsobených hlukovým znečištěním rok od roku stoupá. Trvalý hluk pozadí může vést k poškození sluchu, kardiovaskulárního, gastrointestinálního a nervového systému. Ani noční spánek nemůže být ničím nerušený, protože anii v pozdních hodinách není v našem okolí naprosté ticho a klid. Pokud si nemůžeme řádně odpočinout, probudíme se unavení, nevolní, což dlouhodobě ovlivňuje celý náš den a naše zdraví.

Jaké povrchy by měly být ošetřeny prvky pohlcujícími zvuk?

Akustickými prvky se důrazně doporučuje pokrýt tvrdé, ploché a velké povrchy, jako jsou stěny, stropy a podlahy. Na stěny a stropy doporučujeme panely pohlcující zvuk. Akustické závěsy lze umístit před skleněné povrchy, což výrazně snižuje vnější hluk procházející okny. Podlahy ze dřeva, parket, dlaždic nebo linolea vedou nebo odrážejí zvuk, proto je vhodné tento problém odstranit akustickými koberci.

Společnost Perfect Acoustic usiluje o dokonalost u všech produktů, které vyrábíme nebo prodáváme. Neustále testujeme a vyvíjíme naše produkty, abychom byli naši zákazníci maximálně spokojeni! Pokud hledáte spolehlivou a kompetentní společnost zabývající se akustickými produkty, vyberte si nás s důvěrou! Nebudete zklamaní!

Koberce mohou mít odchylku hmotnosti +/- 20-30% a odchylku velikosti +/- 2-3% (mm)!

Další informace

Hmotnost -
Barva

1304, 1305, 2409, 2709

Velikost

1,5x2m, 1×1,5m, 2x3m

1 recenze Whisper koberec proti hluku (průmyslová kvalita)

 1. Štefan Binder

  Príjemnejší, než som čakal. Tlmí zvuk presne podľa očakávaní. Deti sa v byte môžu normálne hrať

  Obrázek #1 z Štefan Binder
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi zákazníků

 1. Q Dobrý deň, Zaujali ma vaše protihlukové koberce. Máme problem s hlučnou TV od suseda ktorý býva v paneláku pod nami. Chcem sa preto spýtať či by malo efekt na zníženie hlučnosti aj kebyže sú koberce nie na celej podlahe ale iba na voľných častiach podlahy. Rovnako mi nie je úplne jasné čo myslíte týmto "Lze jej objednat pouze v jednotlivých (velkých) velikostech v Maďarsku. Minimální šířka: 4 m." Keďže na výber sú aj rozmery ako napr. 2x3m a pod. čiže šírka je menej ako 4m. Rovnako sa chcem spýtať či sú možné aj iné rozmery ako tri hlavné uvedené a aká je dodacia doba? Dopredu ďakujem veľmi pekne za odpoveď a prajem pekný deň.
  Asked by Mojmír on 2020.11.10. 15:41
  Answered by the admin

  Ahoj,
  Na webu jsou na výběr ze 3 velikostí.
  Jeho absorpce zvuku je samozřejmě velmi dobrá, i když koberec nezakrývá celou zem.

Send me a notification for each new answer.