S námi se nemusíte bát ani koronaviru!

Nastal čas dezinfikovat všechny akustické panely. Bohužel se virus corona šíří po celém světě a je naší povinností ho kontrolovat. Díky dezinfekci ozonem před a po balení jsou naše výrobky zcela bez virů!

Ozone disinfection of acoustic panel

Je pravda, že koronavirus žije na pevných tělech až 12 hodin, zatímco měkčí tkáně infikuje až 6 hodin. Proto by dezinfekce nebyla nutná.

Ale protože mluvíme o pandemii a lidé se bojí, hrajeme na jistotu!! Společnost Perfect Acoustic nyní dodává do všech zemí EU a nechceme, aby se někdo bál, že dostane kontaminovaný výrobek.

Ozone disinfection of acoustic panel (2)

Co je ozonová dezinfekce?

Dezinfekce ozonem se provádí pomocí generátoru ozonu. Ozon je mimořádně silný dezinfekční prostředek. Ozon nevyžaduje přemisťování předmětů, takže kdekoli se vzduch dostane do prostoru, dezinfikuje a ničí škodlivé mikroorganismy, bakterie, viry a plísně – aniž by poškodil zařízení.

Velkou výhodou dezinfekce ozonem je, že po sobě nezanechává žádné škodlivé nebo toxické látky, jako je například chlór.

Další velkou výhodou je, že se rychle rozkládá a přeměňuje na čistý kyslík (O2). Během dezinfekce se ozon na konci dezinfekčního cyklu rozkládá v generátoru ozonu na čistý kyslík, takže na konci ošetření je místnost nebo prostor, ve kterém se nachází, zcela čistý:

Vliv ozonu na bakterie a viry:

Mimořádně silné baktericidní a antivirové účinky ozonu jsou způsobeny oxidačním účinkem aktivního kyslíku, který vzniká při rozkladu ozonu. Ozon při kontaktu s buněčnou stěnou rozkládá buněčnou membránu bakterií. Výbušná oxidační reakce, ke které dochází při kontaktu, způsobí vznik díry v buněčné stěně. Bakterie začne ztrácet svůj tvar, protože molekuly ozonu vytvářejí další otvory v buněčné stěně. Během zlomku sekundy narazí tisíce molekul ozonu do buněčné stěny bakterie a buňka odumře. Molekuly ozonu poškodí virus takovým způsobem, že není schopen infikovat další buňky, tj. předat infekci dál.

Ozone disinfection of acoustic panel

Dezinfekce akustických panelů ozonem a postup:

Akustické panely Perfect Acoustic, včetně našich oblíbených modelů akustických panelů na stěnu, jsou před zabalením pečlivě uloženy ve skladu. V našem skladu dbáme na maximální čistotu a bezpečnost. Mezi akustické panely, které byly na konci dne shromážděny, umístíme výkonný generátor ozonu. Tento generátor funguje po dobu 1 hodiny, přičemž ozon zničí všechny bakterie a viry za pouhých 7 minut.

Je důležité zdůraznit, že ozon se během půl hodiny rozloží a přemění na kyslík, což znamená, že v akustických panelech ozón nepoškozuje a zůstává bez zápachu. Po této dezinfekci se na panely nanese tenká nylonová fólie, aby byly připraveny k bezpečnému balení.

Kromě akustických panelů na stěnu nabízíme také Termoizolační závěsy, které jsou ideální pro zlepšení tepelné izolace v místnostech, kde jsou použity. Tyto závěsy jsou vyrobeny z prémiových materiálů, které zajišťují vynikající izolační vlastnosti a zároveň přispívají k akustickému komfortu prostoru.

Po zabalení se akustické panely znovu dezinfikují, aby se zajistilo, že budou kurýrovi doručeny bez bakterií. Předání se provádí v rukavicích, roušce a ochranném oděvu, což je součástí našeho závazku k prevenci šíření koronaviru.

V případě karantény a uzavření hranic upozorňujeme, že se doručení zásilek může zpozdit o několik týdnů. Nemůžeme nést odpovědnost za zpoždění dodávky, ale zaručujeme, že děláme vše pro to, aby naše produkty byly doručeny co nejbezpečněji a v co nejkratším možném čase.

Podobné příspěvky