S námi se nemusíte bát ani koronaviru!

Nastal čas dezinfikovat všechny akustické panely. Bohužel se virus corona šíří po celém světě a je naší povinností ho kontrolovat. Díky dezinfekci ozonem před a po balení jsou naše výrobky zcela bez virů!

Ozone disinfection of acoustic panel

Je pravda, že koronavirus žije na pevných tělech až 12 hodin, zatímco měkčí tkáně infikuje až 6 hodin. Proto by dezinfekce nebyla nutná.

Ale protože mluvíme o pandemii a lidé se bojí, hrajeme na jistotu!! Společnost Perfect Acoustic nyní dodává do všech zemí EU a nechceme, aby se někdo bál, že dostane kontaminovaný výrobek.

Ozone disinfection of acoustic panel (2)

Co je ozonová dezinfekce?

Dezinfekce ozonem se provádí pomocí generátoru ozonu. Ozon je mimořádně silný dezinfekční prostředek. Ozon nevyžaduje přemisťování předmětů, takže kdekoli se vzduch dostane do prostoru, dezinfikuje a ničí škodlivé mikroorganismy, bakterie, viry a plísně – aniž by poškodil zařízení.

Velkou výhodou dezinfekce ozonem je, že po sobě nezanechává žádné škodlivé nebo toxické látky, jako je například chlór.

Další velkou výhodou je, že se rychle rozkládá a přeměňuje na čistý kyslík (O2). Během dezinfekce se ozon na konci dezinfekčního cyklu rozkládá v generátoru ozonu na čistý kyslík, takže na konci ošetření je místnost nebo prostor, ve kterém se nachází, zcela čistý:

Vliv ozonu na bakterie a viry:

Mimořádně silné baktericidní a antivirové účinky ozonu jsou způsobeny oxidačním účinkem aktivního kyslíku, který vzniká při rozkladu ozonu. Ozon při kontaktu s buněčnou stěnou rozkládá buněčnou membránu bakterií. Výbušná oxidační reakce, ke které dochází při kontaktu, způsobí vznik díry v buněčné stěně. Bakterie začne ztrácet svůj tvar, protože molekuly ozonu vytvářejí další otvory v buněčné stěně. Během zlomku sekundy narazí tisíce molekul ozonu do buněčné stěny bakterie a buňka odumře. Molekuly ozonu poškodí virus takovým způsobem, že není schopen infikovat další buňky, tj. předat infekci dál.

Ozone disinfection of acoustic panel

Dezinfekce akustických panelů ozonem a postup:

Akustické panely Perfect Acoustic jsou před zabalením uloženy ve skladu. V našem skladu umístíme mezi akustické panely, které byly na konci dne shromážděny, výkonný generátor ozonu, který funguje po dobu 1 hodiny (ozon zničí všechny bakterie a viry za pouhých 7 minut).

Po ošetření ozonem se ozon během půl hodiny rozloží a přemění na kyslík!!!

V akustických panelech ozón nepoškozuje a zůstává bez zápachu. Po dezinfekci se nanese tenká nylonová fólie a může se začít balit.

Po zabalení se akustické panely znovu dezinfikují, aby se zajistilo, že budou kurýrovi doručeny bez bakterií. Předání se provádí v rukavicích, roušce a ochranném oděvu , takže se snažme zabránit šíření koronaviru ve světě!

V případě karantény a uzavření hranic se doručení zásilek může zpozdit o několik týdnů.

Nemůžeme nést odpovědnost za zpoždění dodávky! !

Podobné příspěvky